خرید دلار پی پال

کسب درآمد ارزی از سایت های خارجی توسط کاربران ایرانی، روز به روز افزایش یافته است. اما متاسفانه خیلی از متخصصان برنامه نویس، گرافیک و در کل کسانی که می توانند از طریق سایت های فریلنسر کسب درآمد داشته باشند به علت نگرانی در مورد تبدیل دلار به ریال خود از این کار صرفنظر کرده اند. این نوید را به شما می دهیم که دیگر جای هیچ نگرانی نیست! مجموعه تراپی با بهره مندی از متخصصان کارآمد این خدمت را برای شما انجام می دهد. به پاس احترام به نظرات شما عزیزان به منظور آگاهی از شرایط خرید دلار پی پال شما توسط مجموعه تراپی، بر آن شدیم تا روال کلی خرید دلار پی پال را گردآوری کنیم. برای فروش دلار پی پال خود به مجموعه تراپی جهت نقد کردن درآمد ارزی  از لینک زیر می توانید استفاده کنید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما گرامیان می باشند.

البته خدمت دیگری که مجموعه تراپی توسط متخصصان خود انجام می دهد، فروش دلار پی پال به منظور شارژ حساب شما می باشد. در صورتی که می خواهید برای شارژ کردن اکانت خود، دلار پی پال خریداری کنید؛ بر روی لینک شارژ حساب پی پال کلیک فرمائید. 

 

خرید دلار پی پال

 

خرید دلار پی پال شما

یکی از خدمات منحصر بفرد در مجموعه تراپی، خرید دلار پی پال از شما یا اصطلاحا فروش و نقد کردن پی پال شما می باشد. با خیالی آسوده از سایت های معتبر پروژه دریافت کنید و درآمد ریالی خود را از ما بخواهید. مجموعه تراپی برای این کار، دو خدمت به شما ارائه می دهد. خدمت اول که ساده ترین حالت می باشد این است که بدون داشتن حساب پی پال، در سایت های فری لنسر ثبت نام کنید و اکانت پی پال مجموعه تراپی را در قسمت مربوطه وارد نمائید. در این روش شما هیچ دغدغه ای در رابطه با هک پی پال یا لیمیت پی پال حساب خود ندارید. متخصصان ما پس از دریافت درآمد ارزی شما با کسر کمترین کارمزد و زمانی کمتر از آنچه فکر کنید؛ معادل ریالی آن را به حساب شما واریز می کنند. راه حل دوم مربوط به دوستانی است که اکانت پی پال دارند. در این روش، درآمد ارزی خود را توسط ما تنها با یک کلیک به ریال تبدیل کرده! البته اگر حساب پی پال دارید همیشه راه های جلوگیری از لیمیت شدن حساب پی پال را رعایت کنید. در ضمن برای آگاهی از میزان مبلغ دریافتی پس از کسر کارمزد، مطالعه مقاله محاسبه کارمزد پی پال (PayPal) به صورت آنلاین را پیشنهاد می کنیم. برای دستیابی به بهترین ها، همراه ما باشید!

شرایط خرید دلار پی پال شما

مجموعه تراپی جهت خرید دلار پی پال از شما شرایط خاصی دارد. این شرایط عبارتند از:

  • خرید دلار پی پال، از سایت های کلیکی را به هیچ عنوان انجام نمی دهیم. البته دوستانی که افتتاح حساب پی پال شان از طریق ما انجام شده است شامل این گزینه نمی شوند.
  • قبل از خرید دلار از حساب شما، اکانت پی پال تان به طور کامل بررسی می شود در صورتی که مغایر با الزامات قانونی نباشد، درآمد ارزی تان را به حساب مجموعه تراپی انتقال داده و معادل ریالی آن را به حساب شما واریز می کنیم.
  • از زمانی که فرم سفارش "خرید دلار پی پال" را تکمیل کنید تا زمان دریافت ریالی درآمد خود، زمانی کمتر از 24 ساعت توسط مجموعه تراپی تخمین زده شده است.

 

لطفا با ما در تماس باشید...منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!

1396/03/28
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

نـظرات کاربـران

  • تصویر آواتار
    محمد زارعی ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ پاسخ دادن
    با سالام . ۱۰۰۰ دلار پی پال توی حسابم دارم میخواستم از طریق شما دلار پی پالم رو نقد کنم میشه راهنمایی بفرمایید به چه طریق باید درخواست نقد کردن بدم ؟
    با تشکر از مطالب خوبتون

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان