لیمیت پی پال: علت و درخواست رفع آن



ممکن است شما هم جزء آن دسته از کاربرانی باشید که زمانی که به اکانت خود مراجعه می کنند پیامی از طرف پی پال مبنی بر لیمیت پی پال خود می بینند که نوشته شده حساب شما به طور موقت محدود شده است و مدارکی مانند کپی گذر نامه، گواهینامه رانندگی، کارت هویت ملی و .... برای رفع این محدودیت نیاز دارید. لیمیت شدن یا همان بلوکه شدن حساب پی پال به منظور حفظ امنیت فروشندگان و خریداران اکانت می باشد. در صورتی که حسابتان محدود شده باشد قادر به ارسال یا برداشت پول نیستید. اگر پی پال مشکوک شود که کسی غیر از شما از حساب پی پالتان استفاده می کند آن فعالیت را جعلی تشخیص داده و آن را بلوکه می کند. خیلی از دوستان از ما خواسته بودند در مورد رفع لیمیت پی پال نیز آنان را راهنمایی کنیم. به پاس احترام به نظرات شما گرامیان، مشغول برنامه ریزی در این زمینه بودیم. مجموعه تراپی با بکارگیری از تیمی کارآزموده و حرفه ای با مدارکی معتبر، رفع لیمیت حساب پی پال شما را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد. از صبوری و همراهی گرم شما، صمیمانه سپاسگزاریم. مثل همیشه "همراه" ما باشید.

 رفع لیمیت حساب پی پال

 

لیمیت پی پال

لیمیت پی پال چیست؟

حساب محدود شده از ارسال، انتقال و دریافت پول جلوگیری می کند. لیمیت پی پال زمانی که فعالیت مشکوک یا غیر معمول دیده شود برای کاربران اعم از خریداران و فروشندگان جهت محافظت از حساب آنها اعمال می شود. اجازه دهید یک نگاه دقیق تری در مورد لیمیت پی پال با بررسی کامل و اینکه چگونه می تواند حساب شما را تحت تاثیر قرار دهد داشته باشیم.

از کجا بفهمیم حساب پی پال مان لیمیت شده است؟

در صورتی که حساب شما لیمیت شده باشد، یک ایمیل همراه با دلیل محدود شدن آن برایتان از طریق مجموعه پی پال ارسال می شود. توجه داشته باشید ایمیل دریافت شده حتما از جانب پی پال باشد و جعلی نباشد.

چه عواملی موجب لیمیت پی پال می شود؟

دلایل زیادی برای لیمیت شدن حساب پی پال وجود دارد. یکی از دلایل این است که پی پال گمان کند کسی با شخصیت جعلی از حساب استفاده می کند. همچنین از کارت اعتباری متصل به پی پال بدون مجوز و اجازه شما استفاده می شود حساب پی پال لیمیت می شود. به طور مثال اگر بانک انتقال غیر مجازی بین حساب پی پال و حساب بانکی متصل به پی پال ملاحظه کرد آن حساب را لیمیت می کند.

در موارد دیگر عدم تطابق با الزامات قانونی نیز منجر به لیمیت پی پال می شود. برای مثال درخواست برخی از محصولات که مغایر با قوانین فدرال و ایالتی باشد مانند فروش اقلام ممنوع مثل داروهای تجویزی یا اسلحه.

دلیل دیگری که باعث لیمیت پی پال می شود عملکرد فروشنده است که حساب خود را در معرض خطر می اندازد. در صورتی که شما شروع به فروش محصول جدیدی بکنید و به یکباره گردش مالی تان زیاد شود پی پال حسابتان را  محدود می کند تا آن را بررسی کند.

paypal-remove-limitation

رفع لیمیت پی پال

رفع لیمیت پی پال به نوع اکانت شما بستگی دارد. در ابتدا شما باید علت لیمیت شدن پی پال را جویا شوید. برای رفع این محدودیت، ارائه اطلاعات به پی پال لازم می باشد. باید به دقت جزئیات متن را خوانده و مدارک مورد نیاز را ارسال کنید. پی پال اطلاعات ارسالی را در عرض 24 تا 72 ساعت پاسخ می دهد. برخی از محدودیت ها حتی بدون بررسی نیز می تواند برداشته شود. به عنوان مثال شما به سادگی با تغییر رمز عبور و تغییر سوالات امنیتی به سادگی رفع لیمیت پی پال خود را می توانید انجام دهید. مراحل رفع لیمیت پی پال عبارتند از:

1. به اکانت پی پال خود رفته

2. بر روی دکمه "Notifications"، در کنار دکمه پروفایل در بالای صفحه کلیک فرمائید.

3. سپس گزینه  "Begin a limitation review" را انتخاب کنید. 

4. بر روی دکمه "Resolve" کلیک کنید و دستورالعمل های نوشته شده را دنبال کنید.

توجه: در صورتی که در مرحله ای برای تایید حساب خود، نیاز به آدرس یا شماره تلفن داشته باشید مجموعه تراپی با مدارکی معتبر، این کار را برای شما انجام می دهد.

5. گام سوم را برای هر بخش تکرار کنید.

6. بعد از کامل کردن هر مرحله، پی پال مدارک ارسال شده را ارزیابی می کند و در کمتر از 3 روز کاری به درخواست شما پاسخ می دهد.

اگر تمامی مراحل را کامل کردید و از جانب پی پال ایمیلی برایتان ارسال شد سعی کنید در اسرع وقت پاسخگو باشید تا مشکل پرونده شما حل شود. مجموعه تراپی با استفاده از تیمی حرفه ای رفع لیمیت حساب پی پال شما را انجام می دهد. تنها لازم است بر روی لینک زیر کلیک فرمائید. 

 

 رفع لیمیت حساب پی پال

1396/03/17
پریسا رضایی

نـظرات کاربـران

 • تصویر آواتار
  اریا ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ پاسخ دادن
  چقدر طول میکشه تا حساب لیمیت شده دوباره فعال بشه

  • تصویر آواتار
   آرش نیک فرجام ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ پاسخ دادن
   حدودآ‌ ۶-۷ روز کاری زمان خواهد برد تا ما اقدامات لازم جهت برداشت لیمیت حساب انجام بدیم + کارمزد برداشتن لیمیت حساب . همچنین درصورتی که ما نتوانیم حساب شما را از حالت لیمیت خارج کنیم ، مبلغ کارمزد به شما پس داده خواهد شد .
   پیروز باشید

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان