یــک انتخــاب هوشمنــد و هدفمــند

مجموعه تراپی با هدف ارائه خدمات ارزنده در زمینه‌ی پرداخت‌های بین‌الملل با بالاترین سطح کیفی و کوتاه‌ترین زمان ممکن از سال ۱۳۹۰ ایجاد شده است. از آنجایی که کشور عزیزمان ایران سال‌هاست که در تحریم به سر می‌برد، بسیاری از هموطنان برای انجام پرداخت‌های ارزی خود به صورت آنلاین با مشکلات فراوانی مواجه شده‌اند. در این راستا، مجموعه تراپی به منظور انجام آسان پرداخت‌های ارزی به صورت اینترنتی، گامی موثر برداشته تا انجام تبادلات ارزی الکترونیکی را برای هموطنان عزیزمان هموار کند. در تراپی ما بر آن باوریم که مشتریان، مهمترین دارایی ما هستند. به همین دلیل سرعت عمل در رفع نیازهای کاربران، تلاش برای جلب اعتماد، انجام فعالیت‌های حرفه‌ای و جلب رضایت مشتری را جز وظایف انسانی و اخلاقی خود قرار داده‌ایم.

مجموعه‌ی تراپی با به کارگیری نیروهای متخصص سعی کرده است تا در قالب فعالیت‌های زیر برای شما عزیزان خدمت رسانی کند.

  • انجام پرداخت‌های الکترونیکی، خرید کارت های اعتباری، شارژ و وریفای کردن آن‌ها
  • صدور انواع کارت‌های اعتباری همراه با افتتاح حساب ارزهای بین المللی
  • ارائه مشاوره و پاسخگوئی به سوالات کاربران توسط مشاورین مجرب و حرفه‌ای
  • ارائه‌ی بستری امن و مناسب برای مترجمان، برنامه نویسان و کلیه‌ی فریلنسرهایی که نیاز دارند درآمد خود را به ریال تبدیل کنند و به صورت نقدی از آن استفاده نمایند.
  • پرداخت انواع هزینه‌های بین‌المللی به صورت آنلاین اعم از پرداخت هزینه‌ی ثبت نام دانشجویان در آزمون‌های بین المللی و تحصیل در دانشگاه های خارج ازکشور، پرداخت هزینه‌ی خرید از فروشگاه‌های آنلاین معتبر سراسر جهان، پرداخت هزینه‌ی رزرو بلیط و هتل و ...
  • ارائه راهنمائی‌های لازم برای انتقال کالاهای خریداری شده از درگاه پرداخت فروشگاه‌های خارجی به ایران
فضای خالی
جــــشنواره وب و موبایــــــل ســــــال 97 برنـــده مردمـــی بـــخش خدمـــات مالـــی
عنـــوان جایـــزه برترین سایت خدمات مالی و بانکی
تاریـــخ دریـــافت جایـــزه 01 بهمن ماه 1397