حتما آمازون را می شناسید؛ بزرگ ترین و معتبرترین شرکت آمریکایی که اجناس و کالاهای مختلف را می توانید با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت بازار خریداری نمائید. اما به همان دلیل آشنا که همه می دانیم، امکان خرید مستقیم از آمازون برای کاربران ایرانی وجود ندارد. وجود تحریم ها باعث شده است که کاربران با IP ایران، نتوانند در سایت آمازون پرداخت هزینه را انجام دهند. در واقع خرید از آمازون با پرفکت مانی، درگاه پرداخت پی پال و کلا حساب های بین المللی امکان پذیر است. آیا مایلید تا با نحوه ی خرید کالا با پرفکت مانی آشنا شوید؟ لطفا با ما همراه باشید.

نحوه خرید از آمازون با پرفکت مانی نحوه خرید از آمازون با پرفکت مانی

دوست عزیز، اگر شما از علاقه مندان به خرید اینترنتی هستید و هنگام جستجو در سایت های مختلف، در سایت آمازون آیتم مورد نظر خود را پیدا کرده اید، اما موفق به پرداخت هزینه و خرید نشده اید، باید بگوئیم که از حالا به بعد دیگر نگران این مسئله نباشید، تراپی پرداخت هزینه را برای شما انجام خواهد داد.

برای خرید از آمازون با پرفکت مانی توسط تراپی ، لازم است مراحل زیر را دنبال کنید :

  • ابتدا در سایت تراپی برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید.
  • از طریق لینک زیر،  لینک پرداخت هزینه خرید کالا از آمازون را برای ما ارسال نمائید.

برای پرداخت هزینه  با پرفکت مانی کلیک کنید!

ما پس از بررسی درخواست شما و مبلغی که لازم است برای خرید کالا از آمازون واریز شود، از شما می خواهیم که معادل ریالی آن مبلغ را به حساب تراپی واریز نمائید. پس از آن ما پرداخت هزینه را برای شما انجام خواهیم داد و به این ترتیب خرید از آمازون با پرفکت مانی برای شما انجام خواهد شد.

خرید از آمازون با پرفکت مانی توسط تراپی خرید از گوگل پلی استور

گوگل پلی (Google Play) که با نام گوگل پلی استور (Google Play Store) نیز شناخته می شود،  مرجع دانلود برنامه های کاربردی و اپلیکیشن های بازی  برای اندروید است و به همین دلیل تحت عنوان Android Market  نیز شناخته می شد. این فروشگاه دیجیتال توسط شرکت Google اداره می شود و به عنوان فروشگاه رسمی برنامه های کاربردی برای دستگاه های تأیید شده بر روی سیستم عامل Android و همچنین سیستم عامل Chrome می باشد.

خرید از گوگل پلی با پرفکت مانی Google Play همچنین به عنوان یک فروشگاه رسانه دیجیتال عمل می کند و موسیقی، کتاب، فیلم و برنامه های تلویزیونی را نیز برای کاربران ارائه می دهد. با وجودی که دانلود بسیاری از برنامه های کاربردی و اپلیکیشن ها در گوگل پلی رایگان می باشد، اما برای استفاده از اپلیکیشن های پریمیوم لازم است که هزینه ای بپردازید و باز به دلیل تحریم های موجود، امکان پرداخت این هزینه برای کاربران ایرانی مستقیما وجود ندارد. اما تراپی خرید از گوگل پلی با پرفکت مانی را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد داد.محصولات گوگل پلی را می توان در تلفن های همراه با سیستم عامل اندروید، مستقیماً از طریق برنامه ی اختصاصی Play Store دانلود و نصب کرد.  

نحوه خرید از گوگل پلی با پرفکت مانی

برای خرید از گوگل پلی با پرفکت مانی مراحل زیر را با ما دنبال کنید :

  • قبل از هر چیز، در سایت تراپی برای خود یک حساب کاربری اسجاد کنید
  • برنامه ی کاربردی یا اپلیکیشن بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از طی نمودن مراحل اولیه خرید، زمانی به صفحه ی پرداخت هزینه رسیدید، لینک پرداخت را از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید.

برای پرداخت هزینه  با پرفکت مانی کلیک کنید!

ما پس از دریافت درخواست شما و بررسی دقیق آن، راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار خواهیم داد.  

 

نقد کردن پرفکت مانی خرید کالا با پرفکت مانی

دوستان گرامی، اگر قصد خرید اینترنتی از سایت های فروشگاهی خارجی را دارید، اما تاکنون برای افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام ننموده اید، زمان را از دست ندهید و هم اکنون اقدام نمائید. شما می توانید از طریق لینک زیر برای افتتاح حساب پرفکت مانی درخواست دهید. در این صورت خودتان می توانید برای خرید کالا با پرفکت مانی پرداخت هزینه را انجام دهید. 

افتتاح حساب پرفکت مانی

به طور کلی سایت های فروشگاهی خارجی روش های مختلفی را برای پرداخت هزینه توسط کاربران در نظر گرفته اند و شما می توانید پرداخت از طریق کارت های اعتباری یا پرداخت از طریق درگاه های پرداخت را انتخاب کنید. پرداخت با پرفکت مانی نیز یکی از انواع روش های پرداخت است که بسیاری از کاربران ایرانی این روش را به سایر روش های پرداخت ترجیح می دهند. چنانچه شما دوست عزیز نیز مایلید پرداخت هزینه خرید از آمازون با پرفکت مانی را انجام دهید، می توانید مطابق راهنمایی های ذکر شده در این مقاله، برای خرید کالا با پرفکت مانی اقدام کنید. همچنین پرداخت هزینه خرید از گوگل پلی با پرفکت مانی را می توانید به ما بسپارید و در کوتاه ترین مان ممکن فرایند خرید خود را تکمیل نمائید.

چنانچه در ارتباط با خرید و پرداخت هزینه در سایت های فروشگاهی خارجی با مشکلی مواجه شده اید یا سوالی به ذهنتان خطور کرده است، با ما تماس بگیرید و سوالات و مشکلات خود را مطرح نمائید. مشاوران ما در تیم تراپی با کمال میل به کلیه ی سوالات شما پاسخگو خواهند بود.

فضای خالی
نظرات کاربران
فرم ارسال نظرات کاربر