صاحبان کسب و کارهای بین المللی و کلا افرادی که مبادلات ارزی زیادی دارند معمولا بیشترین تجربه ی استفاده را از درگاه های پرداخت ارزی دارند و مایلند که با تمامی خدمات ارائه شده توسط آن سیستم مالی نیز آشنا شوند تا بتوانند به نحوی در وقت و هزینه های خود بیشتر صرفه جویی کنند؛ صرافی آنلاین پرفکت مانی در میان کاربران ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است به این دلیل که با آی پی ایران می توانیم وارد سایت آن شویم و توسط این سایت تحریم نشده ایم. بر همین اساس در این مقاله تصمیم گرفته ایم خدمات پرفکت مانی را به شما معرفی کنیم. لطفا با تراپی همراه شوید تا صرافی پرفکت مانی را بیشتر بشناسید و بدانید که چه خدماتی توسط این سیستم مالی ارائه می شود.

برای استفاده از خدمات Perfect Money، کلیک کنید!

خدمات پرفکت مانیافتتاح حساب پرفکت مانی

همانطور که برای انجام تراکنش های داخلی، لازم است که در یکی از بانک های داخل کشور حساب بانکی داشته باشید، برای انجام تراکنش های بین المللی توسط پرفکت مانی نیز لازم است که قبل از هر چیز یک حساب پرفکت مانی برای خود ایجاد کنید. یکی از خدمات پرفکت مانی این است که از طریق افتتاح حساب پرفکت مانی برای کاربران این امکان را فراهم می کند تا بتوانند تراکنش های ارزی بین المللی را به آسانی انجام دهند. البته برای اینکه با محدودیت های کمتری مواجه شوید و کارمزد کمتری برای مبادلات ارزی خود بپردازید، لازم است که احراز هویت کنید، که در اصطلاح به آن وریفای حساب پرفکت مانی گفته می شود.

خدمات پرفکت مانیشارژ حساب پرفکت مانی

قطعا می دانید زمانی که حساب بانکی شما موجودی کافی نداشته باشد، اتقال پول از حساب شما امکان پذیر نمی باشد؛ در مورد اکانت پرفکت مانی هم دقیقا همین مسئله وجود دارد و لازم است که ابتدا اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی کنید یا به اصطلاح پرفکت مانی بخرید. یکی دیگر از خدمات صرافی آنلاین پرفکت مانی فروش پرفکت مانی می باشد و شما می توانید از این طریق حساب خود را شارژ کنید و نقل و انتقالات ارزی را انجام دهید.

پلتفرم پرفکت مانی، یک پلتفرم کاربرپسند و بسیار محبوب است، به این دلیل که کاربران خود را محدود نکرده و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند؛ اما به دلیل مشکلاتی که اغلب اوقات کاربران با آن مواجه می شوند خدمات پرفکت مانی توسط صرافی پرفکت مانی در ایران ارائه می شود. شما می توانید با مراجعه به وب سایت یک صرافی آنلاین پرفکت مانی معتبر، از تمامی خدمات موجود بهره مند شوید.

خدمات پرفکت مانینقد کردن پرفکت مانی

از جمله خدمات پرفکت مانی در کشور این است که صرافی پرفکت مانی، برای مثال دلار پرفکت مانی شما را می خرد و از این طریق شما در اصطلاح موجودی حساب خود را نقد می کنید. پس از آن صرافی پرفکت مانی معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما واریز می نماید یا اصطلاحا اقدام به تبدیل پرفکت مانی به ریال می کنید.

خدمات پرفکت مانی خرید ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی، شبیه کارت شارژ است. شما می توانید به مبلغ مورد نظر خود، از صرافی پرفکت مانی ووچر پرفکت مانی خریداری کنید و با استفاده از کدی که روی آن درج شده است، پول به حساب دیگران واریز نمایید یا از سایت های فروشگاهی خارجی خرید کنید و با استفاده از  e-Voucher پرداخت هزینه را انجام دهید. از جمله دیگر خدمات پرفکت مانی ارائه ووچر پرفکت مانی برای دوستانی است که تمایل به افتتاح حساب پرفکت مانی ندارند، به این دلیل که داشتن ووچر، نیازی به داشتن حساب پرفکت مانی ندارد.

خدمات پرفکت مانیخرید با پرفکت مانی

یک صرافی آنلاین پرفکت مانی شرایط خرید از سایت های خارجی را برای کاربران خود فراهم کرده است؛ در این صورت چنانچه شما حساب پرفکت مانی نداشته باشید، می توانید به واسطه صرافی پرفکت مانی پرداخت هزینه را انجام دهید. به این ترتیب که شما معادل ریالی آن مبلغ را به حساب بانکی صرافی پرفکت مانی واریز می نمایید و آن صرافی، پرداخت ارز را برای شما در سایت مورد نظرتان انجام می دهد. با این عمل می توانید خرید کالا با وب مانی از گوگل، آمازون و ... را تجربه کنید.

خدمات پرفکت مانیوریفای حساب پرفکت مانی

پس از افتتاح حساب پرفکت مانی، این سیستم مالی چند سطح مختلف برای حساب کاربران در نظر خواهد گرفت که با عنوان پاسپورت های پرفکت مانی نیز شناخته می شوند. در ابتدا به صورت پیش فرض پاسپورت شما از نوع الیاس خواهد بود که پایین سطح حساب پرفکت مانی است و برای برداشتن محدودیت های آن لازم است که حساب خود را وریفای نمایید و از این طریق سطح حساب شما در این مرحله از الیاس به فرمال تغییر خواهد کرد و نه تنها کارمزد کمتری برای مبادلات ارزی خود خواهید پرداخت، بلکه محدودیت های حساب شما نیز حذف خواهد شد. وریفای پرفکت مانی یکی دیگر از انواع خدمات صرافی پرفکت مانی می باشد.

خدمات پرفکت مانیخرید و فروش پرفکت مانی

یکی دیگر از خدمات صرافی پرفکت مانی در ایران خرید و فروش پرفکت مانی است؛ به این معنا که صرافی های پرفکت مانی دلار پرفکت مانی را از شما می خرند و معادل ریالی آن را به حساب بانکی تان واریز می نمایند؛ همچنین دلار پرفکت مانی را به شما می فروشند و حساب پرفکت مانی تان را به آن میزان شارژ می نمایند.

اکنون به وضوح پاسخ این سوال را دریافت کرده اید که "خدمات صرافی پرفکت مانی برای ایران چیست؟ "و می دانید که خدمات پرفکت مانی برای کاربران در ایران شامل چگونه خدماتی می باشد. حال کافیست یک صرافی پرفکت مانی معتبر را پیدا کنید و از خدمات پرفکت مانی در آن صرافی با خیالی آسوده استفاده کنید. 

خدمات پرفکت مانی در تراپی

تراپی یک شرکت خدمات پرداخت ارزی می باشد که ارائه دهنده خدمات پرفکت مانی برای هموطنان عزیز می باشد. در این وب سایت انواع خدمات مالی مربوط به انواع درگاه های پرداخت ارزی ارائه شده است و خدمات پرفکت مانی در تراپی عبارتند از :

  • افتتاح حساب پرفکت مانی
  • وریفای پرفکت مانی
  • شارژ پرفکت مانی
  • نقد کردن پرفکت مانی
  • خرید ووچر پرفکت مانی
  • خرید با پرفکت مانی

در صورت تمایل به بهره مندی از خدمات پرفکت مانی در مجموعه تراپی، کافیست درخواست خود را از طریق لینکی که در ادامه مشاهده می کنید، ثبت نمایید. همکاران ما در مجموعه تراپی در اسرع وقت درخواست شما را بررسی خواهند کرد و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

برای استفاده از خدمات Perfect Money، کلیک کنید!

کلام پایانی : خدمات پرفکت مانی

با وجودی که وب سایت پرفکت مانی هیچ تحریمی برای کاربران ایرانی در نظر نگرفته است، اما افراد زیادی در ارتباط با وریفای حساب، شارژ حساب پرفکت مانی و یا خرید ووچر پرفکت مانی و ... مستقیما از طریق وب سایت رسمی پرفکت مانی با مشکل مواجه شده اند؛ بر این اساس مراجعه به صرافی پرفکت مانی یک راه حل فوق العاده می باشد و شما دیگر با مشکلات اینچنینی مواجه نخواهید شد.

اما توجه داشته باشید که یک صرافی آنلاین پرفکت مانی معتبر را برای استفاده از خدمات پرفکت مانی انتخاب کنید و قبل از هر اقدامی لطفا تحقیق کنید، و سوابق کاری صرافی پرفکت مانی را به دقت بررسی کنید.

تراپی سال هاست که به صورت فعال خدمات پرداخت ارزی را ارائه می دهد و به لطف خداوند توانسته است تا کنون در حرفه ی خود کاملا موفق عمل نماید. شما می توانید با اطمینان کامل خدمات پرفکت مانی را از تراپی بخواهید.

از اینکه همواره با تراپی همراه هستید، از شما ممنون و سپاسگزاریم. چنانچه به سوال یا مشکلی برخورد کردید، ختما با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای ما به صورت رایگان بهره مند شوید.

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر