وریفای پرفکت مانی | تائید حساب perfect money


به روز رسانی Perfect Money تحول بزرگی در حوزه مبادله ارز الکترونیکی ایجاد کرد. مقامات Perfect Money ، هزینه انتقال را از 0.5٪ به 1.99٪ برای همه ی صاحبان حساب که عملیات وریفای پرفکت مانی را انجام ندادند، افزایش داد. این ابتکار عمل موجب شد تا همه کاربران Perfect Money با حساب های تأیید نشده را ترغیب کنند تا اقدامات بیشتری انجام دهند و عملیات تأیید حساب را انجام دهند. لازم به توضیح است که این تأیید برای افزایش شفافیت سیستم نقل و انتقالات پول اهمیت فراوانی دارد.

آیا شما هم به دلیل وریفای نکردن حساب تان متحمل کارمزد بیشتری می شوید؟ بر طبق آموزش تصویری ایجاد حساب پرفکت مانی، اقدام به افتتاح حساب کرده اید ولی قادر به وریفای کردن حساب تان نیستید؟ حساب پرفکت مانی دارید ولی هنوز عملیات وریفای پرفکت مانی را انجام نداده اید؟

اگر پاسخ تان به سوالات بالا مثبت است ما فکر می کنیم که این وظیفه ما می باشد که به شما کمک کنیم و برخی از جزئیات و نکات مربوط به وریفای پرفکت مانی را برای شما بیان کنیم.

وریفای پرفکت مانی

وریفای پرفکت مانی

به طور کلی، روند وریفای پرفکت مانی ساده است و به ۳ مرحله تقسیم شده است: تأیید هویت، تائید آدرس و تائید شماره تلفن شما.

جهت وریفای پرفکت مانی ، بعد از وارد شدن به پنل کاربری، از منوی بالای صفحه گزینه settings را انتخاب فرمائید. سپس از قسمت Account Verification، بر روی Verification Management کلیک کنید. ارسال مدارک جهت تائید هویت از بخش Name Validation انجام می پذیرد.

تأیید هویت

در مرحله 1، هنگامی که این فرایند را می خواهید انجام دهید نیاز به پاسپورت یا گواهینامه رانندگی بین المللی دارید. در صورتی که پاسپورت ندارید به هیچ وجه نگران نباشید متخصصان ما در این مرحله برای شما ID CARD ایجاد می کنند تا مرحله اول وریفای پرفکت مانی را به راحتی انجام دهید.

نکته: اسکن مدارک باید با رزولوشن بالا و در یکی از فرمت های رایج مانند jpg، jpeg، png یا pdf باشد.

تائید آدرس

ارسال مدارک جهت تائید آدرس، از بخش Address Validation انجام می پذیرد. در این گام شما نیاز به مدارکی دارید تا وریفای آدرس شما انجام پذیرد. متخصصان ما در کمترین زمان ممکن، مدارک را برای تائید آدرس شما تهیه می کنند.

نکته: اسنادی که هویت شما را تأیید می کند در عرض 1-2 روز کاری بررسی می شوند. پس صبور باشید! 

تائید شماره تلفن

آخرین مرحله، تأیید شماره تلفن است. شما باید شماره تلفن خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و آن را تأیید نمائید. ظرف یک دقیقه با شما تماس خواهند گرفت. پس باید به دقت گوش دهید و برای تکمیل تأیید شماره تلفن، کد دریافت شده را در قسمت مربوطه وارد نمائید.

نکته: چون Perfect Money یک سرویس بین المللی است، مطمئن شوید که شماره تلفن خود را در قالب بین المللی وارد کرده اید.

 

تبریک می گوئیم! هنگامی که شما 3 مرحله را به اتمام رساندید، پس از تائید توسط متخصصان، وریفای حساب شما انجام می شود، که به شما کمک می کند تا 1.49٪ از هزینه های انتقال ، تخفیف بگیرید.

 

با 79,000 تومان حساب خود را وریفای کنید

حساب وریفای شده در سریعترین زمان ممکن انجام می گیرد

نکات متخصصان تراپی

دوستان گرامی، ما همچنین می خواهیم به شما در مورد ایمنی حساب کاربری و پول تان، نکاتی را یادآوری کنیم:

  • جهت محافظت از حساب تان، شناسه و تأیید اس ام اس را انتخاب کنید و مطمئن شوید که هیچکس جز شما نمیتواند آن را وارد کند.
  • رمز عبوری قوی انتخاب کنید. رمز عبورتان باید بیش از 20 کاراکتر داشته باشد و شامل حروف بزرگ و کوچک، شماره ها و نمادهای ویژه باشد. همچنین توصیه می شود گذرواژه خود را حداقل یک بار در طی 1-2 ماه تغییر دهید.
  • اطلاعات شخصی خود را با دیگران به اشتراک نگذارید. 

 

دوستان همراه، مراحل تائید و وریفای پرفکت مانی به راحتی قابل انجام است. تنها ممکن است در تائید هویت و تائید آدرس مشکلاتی برایتان داشته باشد که متخصصان ما آماده خدمتگزاری به شما گرامیان هستند. تنها لازم است بر روی لینک در نظر گرفته شده کلیک فرمائید. در صورت داشتن هر گونه سوال، مشاوران ما در چت آنلاین، آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

نظر خود را ارسال کنید

نـظرات کاربـران

    سوالات خود را از ما بپرسید

    مشاوره رایگان