برداشت پول از پی پال | نحوه برداشت پول از حساب پی پال چگونه است؟
در طی سال های اخیر، پی پال توانسته جایگاه خوبی بین کاربران پیدا کند. مدت ها بود قصد نوشتن مطلبی جهت راهنمایی برای برداشت پول از پی پال را داشتیم که خوشبختانه، توفیق آن حاصل شد. منکر آن نیستیم که شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزی در ایران هنوز از آن بلوغ و رشد کافی برخوردار نیستند ولی توجه داشته باشید که از عمر این شرکت ها خیلی نگذشته است و نباید آن ها را با شرکت های خارجی مقایسه کرد.

در تراپی، سعی شده که با روش های خلاقانه و نوآورانه به بهبود کیفیت خدمات بپردازیم. عمده این خدمات توسط متخصصان جوان و با انگیزه انجام می شود. هدف ما در تراپی برد-برد است. در این راه با لبخندتان، ما را همراهی کنید.

برداشت پول از پی پال

وقتی صحبت از پی پال می شود، همه آن را به خرید اینترنتی از فروشکاه های معتبر خارجی، انتقال پول و.... می شناسند. در حال حاضر پی پال یکی از بهترین درگاه های پرداخت ارزی می باشد و با قدرت، رقبای خود را پشت سر می گذارد. چه چیزی باعث شده است که پی پال به چنین موقعیتی دست پیدا کند؟ چگونه توانسته اعتماد کاربران را به خود جذب کند؟

در خصوص امنیت پی پال، مطمئنا جای صحبتی باقی نمی ماند. اما تاثیری که پی پال بر راحتی پرداخت های ارزی گذاشته است؛ انکار ناپذیر است. این ابزار از سوی کشورهای دیگر ارائه شده است و کاری کرده است که به راحتی بتوان به آن طرف دنیا پول انتقال داد.

برداشت پول از پی پال

تمام زیر ساخت های برداشت پول از پی پال ، به صورت هوشمندانه، با کمترین نرخ کارمزد و سریع ترین زمان ممکن صورت می پذیرد. امید است با توکل به خداوند متعادل و همت و تلاش مستمر همکاران ما همراه با همراهی گرم شما دوستان عزیز، بتوانیم به ارائه خدمات بهینه به مردم کشور عزیزمان دست یابیم.

گام اول برای برداشت پول از پی پال این می باشد که در سایت، ثبت نام کنید. سپس جهت نقد کردن درآمد ارزی تان، می توانید از طریق لینک زیر اقدام فرمائید.

 

نقد کردن درآمد ارزی

 

پس از ثبت تیکت و ارسال آن برای متخصصان ما، در همان تیکت شماره حساب پی پال تراپی، برای شما ارسال خواهد شد. پس از آن که واریز وجه تان در حساب تراپی توسط همکاران ما مورد تائید قرار گرفت. معادل ریالی آن به شماره کارت بانک ایرانی تان که در زمان ثبت درخواست وارد کرده اید؛ واریز خواهد شد.

  • لازم به توضیح است برای مبالغ بالای 200 دلار، نیاز به شماره شبا بانک می باشد و مبالغ کمتر از 200 دلار، تنها شماره کارت بانکی تان ، کافی است.

تمام تلاش ما این می باشد که بدون هیچ دغدغه ای، و در زمانی کمتر از یک ساعت بتوانید معادل ریالی ارزتان را در حساب بانکی ایرانی تان داشته باشید و بتوانید به راحتی از آن استفاده نمائید. تیم تراپی، به عنوان یکی از گروه های پیشگام در عرصه ارائه خدمات ارزی در کشور، با استفاده از نیروهای متخصص، همیشه در تلاش است تا گام موثری در جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز بردارد.

مشاوران ما در چت آنلاین، منتظر پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. در صورتی که در روند برداشت پول از پی پال ، سوالی داشته باشید می توانید از کمک همکاران ما بهره مند شوید.

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان