آخرین مطالب

مستر کارت مجازی چیست؟

آشنایی با نوع دیگری از کارت های اعتباری به نام مستر کارت مجازی به همراه ذکر ویژگی های این نوع کارت ها و نحوه ی خرید با استفاده از آن.

بهترین آنتی ویروس های سال 2020 : چرا از آنتی ویروس های اورجینال استفاده کنیم؟

بیان توضیحاتی در خصوص ضرورت استفاده از آنتی ویروس های اورجینال به همراه معرفی برخی از بهترین آنتی ویروس ها در سال 2020 که باید بشناسید.

کسب درآمد از سایت IGVault

معرفی یکی دیگر از وب سایت هایی که از طریق آن ها می توانید به کسب درآمد بپردازید به نام وب سایت IGVault به همراه ذکر ویژگی های این وب سایت.

بهترین کیف پول های بیت کوین در سال 2020

آشنایی با بهترین کیف پول های بیت کوین در سال 2020 به همراه ذکر ویژگی های آن ها و مقایسه ی امنیت و استفاده ی اسان این نوع کیف پول ها.

معرفی پلتفرم wix : طراحی وب سایت با wix

آشنایی با پلتفرم wix که با استفاده از آن می توانید خودتان به طراحی رایگان وب سایت بپردازید، به همراه ذکر مراحل طراحی سایت با این پلتفرم

معرفی بهترین نمونه های user onboarding در سال 2020

آشنایی با خصوصیات و مزیت های user onboarding ها به همراه معرفی برخی از بهترین نمونه های user onboarding در سال 2020 که باید بشناسید

لزوم نیاز به سرور مجازی برای ترید : چرا برای ترید به سرور مجازی نیاز داریم؟

آشنایی با سرورهای مجازی یا همان و VPS ها و ذکر مزیت ها و ویژگی های آن ها و لزوم استفاده از سرور مجازی برای ترید ارزهای دیجیتال.

نمره لانگ تافل چه اهمیتی دارد؟

آشنایی با فرمت آزمون لانگ تافل به همراه تفاوتی که با آزمون تافل دارد و مزیتی که برای این آزمون جهت استاندارد سازی آزمون تافل وجود دارد.

معرفی بهترین ابزارها برای افزایش ترافیک ارگانیک سایت در سال 2020

ذکر اهمیت کلمات کلیدی برای بهبود سئو سایت و معرفی بهترین ابزارهای جستجو کلمات کلیدی برای افزایش ترافیک ارگانیک که لازم است آن ها را بشناسید.

چگونه User onboarding را بهبود بخشیم؟ بهبود User onboarding (قسمت دوم)

آشنایی با نکات مربوط به بهبود User onboarding به همراه توضیحات مهمی که در مورد هر کدام از این نکات باید بدانید تا بتوانید فروش محصولات را افزایش دهیم.