شارژ حساب پرفکت مانی


پرفکت مانی (Perfect Money)، یکی دیگر از درگاه های پرداخت الکترونیکی پیشرو در ارائه خدمات مالی بین المللی می باشد که برای کاربران اینترنت و صاحبان کسب و کارهای آنلاین این امکان را فراهم می کند تا پرداخت هزینه های خود و نقل و انتقالات ارزی را به طور ایمن در سراسر دنیا، انجام دهند. این سیستم پرداخت اینترنتی ابزارهای بسیار مفیدی جهت پرداخت بین مشتریان ارائه کرده است و با استفاده از آن ها تمامی کاربران پرفکت مانی، می توانند به راحتی انواع موجودی حساب های خود را به سایر ارزهای الکترونیکی، در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب به دیگر ارزهای موجود تبدیل کنند. ما در تیم تراپی ، علاوه بر خدماتی که ارائه کرده ایم، شارژ حساب پرفکت مانی شما را نیز بر عهده گرفته ایم و خداوند منان را شاکریم که تا کنون توانسته ایم رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نمائیم. برای آشنایی با نحوه شارژ حساب پرفکت مانی توسط تراپی با ما همراه شوید.

 حساب خود را شارژ کنید!

شارژ حساب پرفکت مانی شارژ حساب پرفکت مانی

به دلیل امکانات بسیار خوبی که پرفکت مانی برای کاربران در نظر گرفته است، مانند انتقال پول بین اعضا، دریافت رسید در پروژه های مختلف کسب و کار آنلاین، سامانه پرداختی های منظم، پرداخت هزینه های کالا یا خدمت در فروشگاه های اینترنتی و... روز به روز بر تعداد کاربران حساب پرفکت مانی افزوده می شود. کاربران پرفکت مانی (Perfect Money) می توانند از سه نوع حساب کاربری شامل دلار آمریکا، یورو (EUR) و اونس طلا (GOLD) استفاده کنند. علاوه بر حساب های ایجاد شده که به طور پیش فرض در این سیستم پرداخت تعبیه شده است شما همچنین می توانید تا 6 حساب اضافی (کیف پول) دیگر برای هر یک از این سه ارز دلار، یورو و طلا ایجاد کنید.

 

شارژ حساب پرفکت مانی نحوه شارژ حساب پرفکت مانی

متخصصان ما در مجموعه تراپی، قادر به انتقال پول و شارژ انواع حساب های پرفکت مانی شما شامل Normal، Premium و Partner هستند. جهت شارژ حساب پرفکت مانی، ابتدا لازم است که به وب سایت تراپی مراجعه کنید و برای خود حساب کاربری ایجاد کنید. پس از عضویت در سایت تراپی، بر روی فرم سفارش شارژ کلیک کرده و اطلاعات خواسته شده شامل نوع ارز، میزان آن همراه با ایمیل پرفکت مانی خود را با دقت وارد نمائید. سپس ثبت سفارش را انتخاب کرده و معادل ریالی ارز درخواستی را به حساب ما واریز نمائید. پس از آن حساب شما در کمتر از 3 ساعت شارژ خواهد شد.

 

شرکت پرداخت های ارزی تراپی به این امر مفتخر است که کلیه ی خدمات نقل و انتقالات مالی از قبیل پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی، شارژ حساب، نقل و انتقال حوالجات، پرداخت هزینه خرید از فروشگاه های آنلاین معتبر خارجی  و ... را برای شما عزیزان بر عهده گرفته است و در خدمت رسانی به شما عزیزان، رضایت مشتریان عزیز را در اولویت کار خود قرار داده است. دوست عزیز! به منظور شارژ حساب پرفکت مانی خود به صورت کاملا امن و مطمئن و در کمترین زمان ممکن می توانید روی کمک ما حساب کنید و از طریق لینک زیر درخواست خود را برای تراپی ارسال کنید.

 حساب خود را شارژ کنید!

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان