اگر شما به دنبال کارت بین المللی هستید که با استفاده از آن بتوانید خرید های آنلاین خود را انجام دهید، و یا اینکه در سفرهای بین المللی خود از آن برای خرید از دستگاه های POS و پایانه های فروشگاهی استفاده کنید، و یا بخواهید از دستگاه های ATM متصل به شبکه ی مسترکارت در سرتاسر دنیا استفاده کنید، مسترکارت تراول بهترین انتخاب برای شما است.

با استفاده از مسترکارت تراول شما می توانید مستقیما در تمامی درگاه های مسترکارت خرید کنید یا نسبت به پرداخت هزینه ی هتل در سایت بوکینگ اقدام کنید. و یا اینکه از دستگاه های ATM موجود در سرتاسر دنیا پول برداشت کنید. همچنین این کارت ها دارای پنل اینترنتی جهت مشاهده موجودی و تراکنش ها نیز هستند.

سفــارش دهــید
صدور مسترکارت تراول

ویژگی های مستر کارت تراول:

دارای اعتبار 30 ماهه

قابل شارژ از 100 تا 5000 دلار

سقف شارژ در بازه ی 365 روزه 30.000 دلار

دارای موارد امنیتی جهت جلوگیری از برداشت های ناخواسته از کارت

نوع کارت فیزیکی
قابلیت شارژ مجدد دارد
مدت اعتبار 30 ماه
امکان خرید آنلاین دارد
امکان خرید از دستگاه های POS دارد
نیاز به گذرنامه جهت صدور دارد
امکان خرید از سایر ارزها دارد با کارمزد 4.5 درصد
حداکثر کارت فعال برای هر ایمیل 1
ابزارهای امنیتی جهت سو برداشت دارد
سقف موجودی 5000 دلار
حداقل شارژ 100 دلار
کارمزد تراکنش ناموفق 50 سنت
کارمزد عدم فعالیت کارت بعد از 90 روز 3 دلار
آبونمان سالانه 12 دلار
*اطلاعات مندرج در این جدول ممکن است بدون اطلاع قبلی توسط صادرکننده ی کارت تغییر یابد. تراپی همواره می کوشد آخرین اطلاعات را به روز نماید.

نحوه ی خرید مستر کارت تراول

 

بعد از خرید، گذرنامه ی شما جهت تایید و KYC فرستاده می شود که تایید آن 3 تا 10 روز کاری زمان بر است. پس از تایید گذرنامه، کارت به شما اختصاص می یابد که پس از ارسال قرارداد، بسته ی کارت به صورت پلمپ برای شما ارسال خواهد شد.

در هنگام ثبت نام برای کارت، تنها هزینه ی صدور کارت از شما اخذ می گردد و هزینه ی شارژ اولیه پس از تایید گذرنامه ی شما به قیمت دلار روز از شما دریافت می گردد.

برای تهیه ی مسترکارت تراول داشتن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار و به صورت امضا شده الزامی است.

سفــارش دهــید

مستر کارت تراول مناسب من

انتخاب کارتی که دقیقا مناسب آن چه که میخواهید باشد بسیار مهم است. چرا که هر کارت ویژگی خود را دارد و انتخاب مناسب کارت در هزینه ها صرفه جویی خواهد کرد. برای مقایسه ی کارت های قابل ارائه توسط تراپی از مقاله انواع مستر کارت استفاده کنید.

سوالات متداول

این کارت ها قابلیت پرداخت در سایت های شرطبندی، قمار و سایت های غیراخلاقی را ندارد.
مانده ی این کارت ها قابل نقد کردن نیستند. شما می بایست قبل از انقضای کارت، موجودی آن را خرج کرده و یا با استفاده از قابلیت صدور کارت مجازی در داخل پنل کارت، قبل از انقضای کارت، نسبت به تهیه ی کارت مجازی اقدام کنید. کارت منقضی شده به هیچ عنوان قابل پیگیری نیست.
با استفاده از هر ایمیل و گذرنامه، شما می توانید حداکثر 1 کارت مستر تراول داشته باشید.
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر