متاسفانه به دلیل تحریم کاربران ایرانی، امکان استفاده از خدمات پی پال در ایران به طور مستقیم از وب سایت پی پال وجود ندارد و هموطنان عزیز ما می توانند به واسطه انواع صرافی پی پال در ایران که تحت عنوان شرکت های خدمات پرداخت ارزی مشغول فعالیت هستند، از خدمات پی پال بهره مند شوند. لطفا تا انتها همراه تراپی باشید تا با انواع خدمات پی پال در ایران بیشتر آشنا شوید.

برای استفاده از خدمات PayPal، کلیک کنید!

ساخت حساب پی پال از خدمات پی پال

افتتاح حساب وریفای شده پی پال

همانطور که می دانید برای انجام تراکنش های مالی از طریق پی پال، ابتدا لازم است که یک حساب پی پال داشته باشید. بنابراین یکی از انواع خدمات حساب پی پال افتتاح حساب پی پل می باشد. اما تنها ایجاد یک اکانت در پی پال کافی نیست و لازم است که برای امنیت بیشتر حساب خود و همچنین برداشتن محدودیت ها، حساب خود را وریفای کنید. یک صرافی پی پال در ایران قادر است افتتاح حساب پی پال را برای شما انجام دهد.

شاؤز پی پال در صرافی پی پالشارژ حساب پی پال

پس از آنکه افتتاح حساب وریفای شده پی پال برای شما انجام شد، قطعا می دانید که برای نقل و انتقالات مالی، لازم است که حساب خود را شارژ نمایید. شارژ حساب پی پال از جمله خدمات پی پال در ایران می باشد که توسط یک صرافی پی پال قابل انجام است؛ و حتی اگر از قبل یک حساب پی پال وریفای شده دارید که موجودی کافی ندارد، می توانید از صرافی های پی پال بخواهید که شارژ حساب پی پال را برای شما انجام دهند.

خرید و فروش پی پال با ارائه دهندگان خدمات آن در ایرانخرید و فروش پی پال

همانطور که در بخش قبل گفته شد، از جمله خدمات صرافی پی پال در ایران، خرید پی پال است. صرافی اینترنتی پی پال حساب پی پال شما را با ارز مورد نظرتان شارژ  می کند. برای مثال زمانی که شارژ حساب پی پال با دلار انجام می شود در واقع از طریق فرایند خرید دلار پی پال توسط صرافی پی پال به شما، حسابتان به دلار شارژ شده است. فروش پی پال نیز از دیگر خدمات پی پال است که به آن نقد کردن پی پال نیز گفته می شود. در کل شما می توانید از خدمات خرید و فروش پی پال در سایت های ارزی استفاده کنید.

نقد پی پال در صرافی  نقد کردن پی پال

در فرایند خرید پی پال در واقع موجودی حساب شما به ریال تبدیل می شود و صرافی پی پال موجودی حساب شما را می خرد و معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما واریز می نماید. نقد کردن دلار پی پال از دیگر خدمات پی پال در ایران است که اغلب مشتریان آن، افرادی هستند که درآمدهای ارزی دارند.

خرید و فروش پی پال در صرافی های پی پالپرداخت و خرید با پی پال

همانطور که می دانید، برای خرید از فروشگاه های آنلاین خارجی لازم است که پرداخت هزینه از طریق درگاه های پرداخت ارزی موجود در آن سایت انجام شود. معمولا یکی از درگاه هایی که در اغلب سایت های فروشگاهی خارجی مشاهده می کنید، درگاه پرداخت پی پال است. در صورتی که شما حساب پی پال نداشته باشید، پرداخت هزینه برای خرید با پی پال توسط صرافی پی پال در ایران برای شما انجام می شود و این از دیگر خدمات پی پال می باشد که یک صرافی اینترنتی قادر به انجام آن می باشد. به این ترتیب شما می توانید انجام خدمات پرداخت پی پال را به این شرکت های خدمات پرداخت ارزی بسپارید.

 سیستم پرداخت پی پال یکی از بزرگ ترین سیستم های مالی بین المللی می باشد که از امنیت بالایی برخوردار است و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد اما متاسفانه به دلیل تحریم کاربران ایرانی، استفاده از خدمات پی پال تنها به واسطه صرافی پی پال امکان پذیر است؛ به این معنا که برای استفاده از خدمات پی پال در ایران لازم است که از طریق شرکت های خدمات پرداخت ارزی یا همان صرافی های پی پال اقدام نمایید.

پرداخت و خرید با پی پال

از آنجا که برای استفاده از امکانات پی پال نیاز است که وریفای و احراز هویت شود تا بتوانید از خدمات پی پال همچون خرید از فروشگاه ها، ارسال و انتقال پول به دیگران و ... استفاده کنید. به علت تحریم ها امکان وریفای کردن پی پال توسط شخص شما وجود ندارد و برای احراز هویت باید از خدمات صرافی های پی پال در ایران استفاده کرد.

خدمات پی پال در ایران در مجموعه تراپی

تیم تراپی به عنوان یک صرافی پی پال در ایران، ارائه دهنده کلیه ی خدمات پرداخت ارزی از جمله خدمات پی پال  برای شما عزیزان می باشد. شما می توانید کلیه ی خدمات پی پال در ایران با خیالی آسوده به تراپی بسپارید.

خدمات پی پال در تراپی

  • افتتاح حساب پی پال وریفای شده
  • خرید و فروش پی پال
  • نقد کردن پی پال
  • شارژ حساب پی پال
  • وریفای حساب پی پال
  • خرید با پی پال

برای استفاده از خدمات پی پال در تراپی از کجا شروع کنیم؟

دوست عزیز، برای بهره مندی از خدمات پی پال در ایران توسط تیم تراپی کافیست از طریق لینکی که در ادامه مشاهده می کنید، اقدام نمایید. پس از آن مشاوران و همکاران ما در مجموعه تراپی به طور کامل شما را راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید پس از ایجاد اکانت در وب سایت تراپی از کلیه ی خدمات مجموعه بهره مند شوید.

برای استفاده از خدمات PayPal، کلیک کنید!

انجام خدمات پی پال

انجام خدمات پی پال برای کاربران ایرانی توسط صرافی های پی پال در کشور انجام می شود؛ به این دلیل که هموطنان عزیز ما توسط این سیستم مالی بین المللی تحریم شده اند و امکان استفاده از خدمات پی پال به طور مستقیم از طریق وب سایت PayPal امکان پذیر نیست و در صورت تغییر آی پی ایران، برای ورود به سایت، ساخت اکانت و استفاده از خدمات پی پال پس از مدت زمان کوتاهی توسط پی پال لیمیت خواهید شد.

بنابراین بهتر است که به یک صرافی پی پال معتبر در کشور مراجعه کنید و به واسطه آن برای خود حساب پی پال ایجاد کنید، حساب خود را وریفای کنید، تراکنش های مالی داشته باشید، از فروشگاه های آنلاین خارجی خرید کنید و به راحتی هزینه آن را پرداخت کنید، ارز پی پال خرید و فروش کنید و نقد کردن درآمدهای ارزی خود را نیز به این صرافی ها بسپارید.

لطفا در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی با ما تماس بگیرید!

 

فضای خالی
نظرات کاربران
فرم ارسال نظرات کاربر