سیستم وب مانی یکی از انواع سیستم های مالی بین المللی است که در بستر آن کاربران می توانند فعالیت های تجاری را به صورت اینترنتی و کاملا امن انجام دهند. خدمات وب مانی در کشور، توسط شرکت هایی که به آن ها صرافی آنلاین وب مانی می گویند، ارائه می شود و شما می توانید به واسطه یک صرافی وب مانی معتبر، هر گونه مبادلات ارزی را در مدت زمانی کوتاه تر از آنچه تصور می کنید، انجام دهید. با تراپی همراه شوید تا به طور کامل خدمات ارزی وب مانی را بشناسید.

برای استفاده از خدمات WebMoney، کلیک کنید!

ایجاد اکانت وب مانی توسط صرافی ها افتتاح حساب وب مانی

با ساخت حساب وب مانی در حقیقت شما در سیستم مالی وب مانی یک اکانت شخصی برای خود ایجاد می کنید که از طریق آن می توانید تراکنش داشته باشید؛ در حقیقت برای استفاده از خدمات وب مانی اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب وب مانی بسازید. از جمله خدمات وب مانی در یک صرافی آنلاین وب مانی این است که برای متقاضیان محترم، افتتاح حساب وب مانی را انجام می دهند.

شارز وب مانی با کارت بانکی توسط شرکت های خدماتیشارژ حساب وب مانی

پس از افتتاح حساب وب مانی، لازم است که موجودی حساب خود را به میزان لازم افزایش دهید و به اصطلاح، حساب تان را شارژ نمایید. وب مانی دارای چند کیف پول مختلف است که می توانید از طریق این کیف پول ها، نقل و انتقالات انواع ارز، طلا و ارز دیجیتال را انجام دهید. بنابراین شارژ حساب وب مانی که یکی دیگر از خدمات وب مانی است، با انواع ارز از جمله دلار، روبل روسیه و ... امکان پذیر است. به فرایند شارژ کیف پول وب مانی، فروش وب مانی گفته می شود؛ و در حقیقت صرافی ها دلار وب مانی و ... را به کاربران می فروشند.

وب مانی جز درگاه های پرداخت محبوب در سراسر دنیا محسوب می شود؛ خدمات وب مانی در کشور، توسط صرافی وب مانی یا همان شرکت های پرداخت ارزی برای کاربران ایرانی ارائه می شود؛ در یک صرافی آنلاین وب مانی خدماتی چون افتتاح حساب و شارژ اکانت وب مانی، خرید و فروش وب مانی، نقد کردن وب مانی و همچنین خرید با وب مانی ارائه می شود.

نقد اکانت وب مانی و دریافت خدمات وب مانی نقد کردن وب مانی

از دیگر خدمات وب مانی می توان به خرید وب مانی اشاره کرد. به عبارت دیگر صرافی آنلاین وب مانی زمانی که شما نیاز دارید معادل ریالی موجودی حساب تان را در اختیار داشته باشید، دلار وب مانی را از شما می خرد؛ به فرایند خرید وب مانی، نقد کردن وب مانی گفته می شود. برای مثال اگر شما با کلاینت های خارجی همکاری می کنید و درآمد خود را به دلار در حساب وب مانی تان دریافت می کنید، برای استفاده از دلار وب مانی در کشور، لازم است که آن دلارها را بفروشید؛ و صرافی وب مانی دلار وب مانی را از شما می خرد و معادل ریالی آن را به حساب بانکی تان واریز می نماید. به این ترتیب نقد حساب وب مانی از جمله دیگر خدمات وب مانی در کشور محسوب می شود که جز خدمات شرکت های پرداخت ارزی (صرافی وب مانی) محسوب می شود.

خرید اینترنتی با وب مانی در صرافی های وب مانیخرید با وب مانی

آیا شما قبلا تجربه ی خرید با وب مانی را داشته اید و از انواع کارمزد وب مانی مطلع هستید؟ کاربرانی که متناوبا تراکنش های ارزی دارند، اکثرا برای انتقال ارز، وب مانی را ترجیح می دهند و از نظر آن ها کارمزد وب مانی مبلغی معقول و قابل قبول می باشد. یا افرادی که از سایت های خارجی خرید می کنند، اغلب به همین دلیل خرید با وب مانی را ترجیح می دهند. خرید با وب مانی یکی دیگر از خدماتی است که توسط صرافی وب مانی ارائه می شود و شما می توانید پرداخت هزینه خرید از وب سایت های فروشگاهی خارجی را به این صرافی ها بسپارید. به این ترتیب که شما معادل ریالی آن مبلغ را به حساب بانکی صرافی وب مانی واریز می نمایید، سپس پرداخت با وب مانی توسط صرافی، در آن سایت برای شما انجام می شود.

قیمت وب مانی و عرضه خدمات وب مانی در ایرانخرید و فروش وب مانی؛ قیمت وب مانی

برای تبدیل وب مانی به ریال و یا برای اینکه وب مانی بخرید و حساب خود را شارژ نمایید، می توانید به یک صرافی وب مانی در ایران مراجعه کنید. به عملیات نقد کردن وب مانی و شارژ کردن وب مانی به ترتیب خرید و فروش وب مانی می گویند که از جمله خدمات وب مانی در صرافی ها می باشد.

خدمات وب مانیخدمات وب مانی در شرکت پرداخت ارزی تراپی

همانطور که اشاره کردیم، خدمات وب مانی در ایران شامل افتتاح حساب وب مانی، خرید و فروش وب مانی، شارژ حساب وب مانی، نقد کردن وب مانی و خرید با وب مانی می باشد که یک شرکت خدمات پرداخت ارزی، که ارائه دهنده خدمات صرافی وب مانی برای ایران و کاربران ایرانی می باشد، انجام این خدمات را بر عهده گرفته است. تراپی یکی از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت های خدمات پرداخت ارزی و صرافی وب مانی در ایران است که این خدمات را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

جهت خرید با وب مانی، افتتاح حساب و شارژ وب مانی، خرید و فروش وب مانی و استفاده از هر نوع خدمات وب مانی توسط شرکت تراپی، می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

برای استفاده از خدمات WebMoney، کلیک کنید!

از طریق این لینک شما به صفحه ی کاربری سایت تراپی هدایت خواهید شد و پس از طی نمودن مراحل مربوطه قادر به ثبت درخواست خود خواهید بود. ما پس از دریافت درخواست شما، آن را به دقت بررسی می نماییم و در کوتاه ترین زمان ممکن هر آنچه درخواست نموده اید، برایتان انجام خواهد شد.

تراپی جز معدود شرکت های خدمات پرداخت ارزی می باشد که کلیه ی فعالیت های خود را با بالاترین سطح کیفی، و به صورت کاملا امن و سریع ارائه نموده و رضایت مشتریان محترم را در اولویت کار خود قرار داده است.

بهترین صرافی وب مانی در ایران

اگر به دنبال یک صرافی وب مانی می باشید که از پشتیبانی قدرتمند برخوردار باشد و خدمات وب مانی را با سرعت بالا و نرخ کارمزد پایین انجام دهد، تراپی بهترین گزینه ی ممکن است. تراپی به عنوان یک صرافی آنلاین، از سال 1390 فعالیت خود را با هدف مرتفع نمودن مشکلات مبادلات ارزی به دلیل تحریم، آغاز نموده است و طی سال ها فعالیت موفق خود در حوزه ارائه خدمات پرداخت ارزی، توانسته است کاربران زیادی را به خود جذب نماید. بنابراین شما می توایند با خیالی آسوده خدمات وب مانی را به این صرافی وب مانی بسپارید؛ همچنین در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل از خدمات مشاوره ای رایگان تراپی برخوردار شوید.

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر