پرداخت پی پال با استفاده از برنامه اندروید
پی پال یکی از اولین سیسنم های پرداختی دیجیتال است که توانست توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. مهمترین نکته ای که در رابطه با پی پال وجود دارد این است که این کاربران تنها محدود به کشور خاصی نمی شوند و تمام افراد در سراسر جهان می توانند از این سیستم برای پرداخت های خود استفاده کنند. در این مقاله می خواهیم به روش پرداخت پی پال با استفاده از برنامه اندروید اشاره کنیم. همراه ما باشید.

همان طور که گفته شد پی پال یک سیستم پرداختی است که شما با استفاده از آن می توانید از هر سایتی  در هر کجای دنیا خرید خود را انجام دهید. برای این کار تنها کافی است که یک حساب پی پال توسط یک شرکت خدمات ارزی مانند تراپی ایجاد کنید و سپس آن را با ارز مورد نظر خود شارژ نمایید. برای افتتاح حساب پی پال می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید :

فرم سفارش افتتاح حساب پی پل

پرداخت پی پال با استفاده از برنامه اندروید

توجه داشته باشید که برای داشتن کیف پول پی پال شما با محدودیتی رو به رو نیستید و می توانید با هر ارزی که نیاز دارید آن را شارژ نمایید. به عبارت دیگر با داشتن یک حساب پی پال شما می توانید چند نوع کیف پول داشته باشید. برای شارژ حساب پی پال خود می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای متخصصان تراپی ارسال نمایید. سپس با پرداخت معادل ریال ارز مورد نظر خود در کمتر از زمان 2 ساعت، ارز مورد نظر را در حساب خود داشته باشید.

شارژ کردن حساب پی پال

بیشتر بدانید : 

حساب (PayPal) چیست و چگونه کار می کند

کارمزد (Paypal) | آشنایی و نحوه محاسبه آن

ساخت و ایجاد حساب : آموزش گام به گام و تصویری

 وریفای کردن حساب : آموزش گام به گام و تصویری

هک پی پال : چگونه جلوگیری کنیم؟

پرداخت با پی پال بدون حساب

پرداخت پی پال (paypal payment ) و انواع آن

تفاوت حساب های بیزینس و پریمیر در چیست؟

تغییر حساب بیزینس به پریمیر در چگونه انجام می شود؟

خرید با پی پال

تبدیل دلار پی پال به ریال

کیف پول پی پال و انواع آن 

چگونه پی پال رایگان بدست آوریم؟

پرداخت پی پال با استفاده از برنامه اندروید

شاید بتوان گفت یکی از عیب هایی که کمپانی پی پل دارا بود، عدم امکان پرداخت از طریق برنامه تلفن همراه بوده است. اما خبر خوب این است که پی پال به فکر راحتی کاربران خود است و به همین دلیل برنامه اندرویدی ایجاد کرده است که شما با نصب آن در تلفن همراه خود می توانید پرداخت پی پال را انجام دهید. به این ترتیب دیگر نیاز نیست هر بار اطلاعات خود را وارد کنید. در مقاله  ما به ساخت برنامه پی پال برای پرداخت آنلاین اشاره کرده بودیم. اما حال خود پی پال این مسئله را به خوبی حل کرده است.

پرداخت پی پال با استفاده از برنامه اندروید

جالب است بدانید که پی پال توانسته است با اضافه کردن گزینه پرداخت پی پال با استفاده از برنامه اندروید به خدمات خود، حدود 4 درصد به ارزش سهام خود اضافه کند. چرا که بسیاری از کاربران به این کار پاسخ مثبت داده اند.

بیشتر بخوانید :

اما پی پال برای این که بتواند همواره ارزش سهام خود را بالا نگهدارد باید به رقیب اصلی خود یعنی ارز دیجیتال نیز توجه کافی داشته باشد. چرا که با استفاده از ارز دیجیتال می توان بدون پرداخت کارمزد زیاد و در سریع ترین زمان ممکن معاملات را انجام داد.

همراهان عزیز اگر شما هم به دنبال پرداخت پی پال با استفاده از برنامه اندروید هستید می توانید برنامه مورد نظر خود را از گوگل پلی دانلود کرده و سپس از آن استفاده نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان