انواع مستر کارت و ویزا کارت امروزه جز بهترین نوع کارت های اعتباری می باشد که در سراسر جهان برای خریدهای آنلاین و انواع پرداخت های بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کارت ها انواع مختلفی دارد، از قبیل مستر کارت فیزیکی، مستر کارت مجازی، مستر کارت تراول، هدیه یا گیفت و ... . یکی از بهترین نوع مستر کارت ها، مستر کارت های قابل شارژ است و eztravel یکی از انواع آن می باشد.  با استفاده از eztravel و مستر کارت های قابل شارژ شما می توانید با دستگاه های pos خرید کنید، از دستگاه های خود پرداز یا ATM ، برداشت وجه انجام دهید و کلیه ی پرداخت های ارزی را به جای استفاده از سایر درگاه های پرداخت و سرویس های پرداخت اینترنتی و ... با استفاده از این نوع کارت ها انجام دهید. برای اگاهی از نحوه شارژ مستر کارت همراه تراپی باشید.

 شـــارژ کنید

البته حتما می دانید که برای استفاده از این خدمات به واسطه مستر کارت، لازم است که ابتدا شارژ مستر کارت را انجام دهید. فرقی نمی کند مستر کارت از چه نوعی باشد، در هز صورت پس از شارژ مستر کارت فیزیکی، شارژ مستر کارت مجازی یا تراول و ... می توانید به سرعت و به آسانی خرید کنید و تراکنش های ارزی بین المللی را انجام دهید.

 

شارژ مستر کارت آشنایی با مستر کارت فیزیکی eztravel

مستر کارت های eztravel ، از نوع قابل شارژ می باشد. یک ویژگی بسیار مهمی که این نوع مستر کارت ها دارد این است که شما می توانید نه تنها با دلار، بلکه با هر نوع ارز دیگری آن ها را شارژ کنید. به علاوه اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید، اما صلاح نمی دانید که به میزان زیاد پول نقد همراه خود ببرید، مستر کارت eztravel می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای شما باشد.

مقاله مرتبط: مسترکارت چیست؟

شارژ انواع مستر کارت چگونه می توان مستر کارت eztravel دریافت کرد؟

مستر کارت eztravel از طریق یکی از نمایندگی های آن در کشور امارات خریداری می شود. برای خرید eztravel لازم است که پاسپورتی داشته باشید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. این کارت ها به صورت با نام و بی نام صادر می شود و بسته به اینکه از کدام نوع باشد، هزینه آن و تاریخ اعتبار آن متفاوت می باشد.مستر کارت های قابل شارژ eztravel ، که با نام هستند، نامی که در پاسپورت نوشته شده است روی کارت حک می شود و در مستر کارت های eztravel بی نام، هیچ نامی روی کارت نوشته نمی شود.

 

شارژ مستر کارت فیزیکی توسط تراپی چگونگی خرید و شارژ مستر کارت فیزیکی

شارژ مستر کارت های قابل شارژ، به دفعات مختلف امکان پذیر است. البته به دلیل وجود تحریم هایی که برای کاربران ایرانی وجود دارد، لازم است که خرید و شارژ مستر کارت را به شرکت های فعال در حوزه خدمات پرداخت ارزی بسپارید.

قیمت و کارمزد شارژ مستر کارت قیمت شارژ مستر کارت

شارژ مستر کارت شما به میزان به مبلغی که در نظر گرفته اید، انجام می شود. برای این منظور لازم است مبلغ شارژ را انتخاب کنید و وجه مربوطه را به حساب تراپی واریز نمائید. پس از پرداخت هزینه شارژ مستر کارت ، تراپی از شما می خواهد که مبلغ ناچیزی را نیز به عنوان کارمزد شارژ مستر کارت واریز بفرمائید تا شارژ مستر کارت برای شما انجام شود. ما در مجموعه تراپی شارژ مستر کارت فیزیکی ، شارژ مستر کارت مجازی ، شارژ مستر کارت eztravel و ... را برای شما عزیزان بر عهده گرفته ایم. پس هم اکتون از طریق لینک زیر درخواست خود را به ما اعلام نمائید. همکاران ما در تیم تراپی در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی کرده و شارژ مستر کارت را برای شما انجام خواهند داد.

خرید مستر کارت قابل شارژ

به علاوه، اگر هم اکنون مستر کارت قابل شارژ در اختیار ندارید، می توانید برای صدور مستر کارت تراول از طریق لینک زیر درخواست دهید.

سفــارش دهــید

سوالات متداول

سقف موجودی این کارت ها 5000 دلار است که می توانید هر بار از 100 تا 5000 دلار شارژ کنید. همچنین در 365 روز گذشته نباید بیش از 30هزار دلار شارژ کرده باشید.
شارژ این کارت ها آنی است. اما اخیرا شرکت صادرکننده ی کارت جهت تایید تراکنش ها مدتی درخواست شارژ را جهت بررسی نگه میدارد. در حال حاضر 24 ساعت کاری را مد نظر قرار دهید.
توجه داشته باشید که پس از تایید سفارش، بنا به سیاست های امنیتی شرکت صادرکننده ی کارت، اگر موجودی قبل از شارژ شما بالای 500 دلار باشد، بسته های شارژ در قسمت Pending کارتتان قرار می گیرد. هر زمان که موجودی شما زیر 500 دلار شد، به صورت خودکار یکی از بسته ها روی کارت شارژ خواهد شد. در صورتی که نیاز دارید همه ی بسته های شارژ را روی کارت اعمال کنید، می بایست از طریق پنل اینترنتی کارت، گزینه ی Load Now در قسمت More انتخاب کنید و یکی یکی بسته های شارژ را فعال کنید. برای این کار حتما می بایست کارتتان در حالت آنفریز قرار گیرد.
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر