شارژ مسترکارت


بهترین مزیت مسترکارت های قابل شارژ ezTravel قابل شارژ بودن آن می باشد. شما با استفاده از این کارت ها می توانید از ATM های سرتاسر دنیا پول برداشت کنید و یا اینکه از دستگاه های پایانه های فروشگاهی (POS) خرید انجام دهید. این کارت ها را می توان به دفعات شارژ کرد. شما می توانید مبلغ شارژ را انتخاب کرده و با استفاده از کارت های عضو شتاب به صورت آنلاین وجه شارژ را پرداخت کرده و کارت خود را به صورت آنی شارژ کنید. برای این منظور کافی است که شماره ی 9 رقمی سریال کارت (Token) که در پایین کارتتان هک شده است را داشته باشید. صدور شارژ از 100 دلار تا 5000 دلار با ضریب 100 دلار قابل شارژ می باشد.

لطفا توجه کنید که در حال حاضر بنا به تغییر سیاست های ارائه دهنده ی کارت، تا اطلاع ثانوی، شارژ کارت تا 24 ساعت کاری زمانبر خواهد بود. لذا حتما برای برنامه ریزی، این مورد را مد نظر قرار دهید.

 

شـــارژ کنید
شارژ مسترکارت قابل شارژ
 

خرید مسترکارت قابل شارژ

 

اگر تا کنون نسبت به مسترکارت قابل شارژ اقدام نکرده اید و مایل هستید یکی از آن ها را داشته باشید، لینک زیر را مشاهده کنید و یک کارت مستر قابل شارژ تهیه کنید.

سفــارش دهــید

سوالات متداول

سقف موجودی این کارت ها 5000 دلار است که می توانید هر بار از 100 تا 5000 دلار شارژ کنید. همچنین در 365 روز گذشته نباید بیش از 30هزار دلار شارژ کرده باشید.
شارژ این کارت ها آنی است. اما اخیرا شرکت صادرکننده ی کارت جهت تایید تراکنش ها مدتی درخواست شارژ را جهت بررسی نگه میدارد. در حال حاضر 24 ساعت کاری را مد نظر قرار دهید.
توجه داشته باشید که پس از تایید سفارش، بنا به سیاست های امنیتی شرکت صادرکننده ی کارت، اگر موجودی قبل از شارژ شما بالای 500 دلار باشد، بسته های شارژ در قسمت Pending کارتتان قرار می گیرد. هر زمان که موجودی شما زیر 500 دلار شد، به صورت خودکار یکی از بسته ها روی کارت شارژ خواهد شد. در صورتی که نیاز دارید همه ی بسته های شارژ را روی کارت اعمال کنید، می بایست از طریق پنل اینترنتی کارت، گزینه ی Load Now در قسمت More انتخاب کنید و یکی یکی بسته های شارژ را فعال کنید. برای این کار حتما می بایست کارتتان در حالت آنفریز قرار گیرد.

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان