یکی از متداول ترین راه های پرداخت در دنیا استفاده از کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت می باشد. اگر شما سفر خارجی دارید و میخواهید خیالتان از بابت حمل پول نقد آسوده باشد و یا اینکه بنا به هردلیل قصد خرید آنلاین در سایت هایی که پذیرنده ی کارت های ویزا و مسترکارت هستند را دارید، می توانید کارت های گیفت فیزیکی مسترکارت تهیه نمایید.

با استفاده از مسترکارت فیزیکی شما می توانید مستقیما در تمامی درگاه های مسترکارت که کارت های گیفت گیفت را پذیرش می کنند خرید کنید یا نسبت به پرداخت هزینه ی هتل در سایت بوکینگ اقدام کنید. همچنین شما می توانید از این کارت ها در دستگاه های POS فروشگاهی استفاده کنید و خرید های خود را انجام دهید. این کارت ها دارای پنل اینترنتی جهت مشاهده موجودی و تراکنش ها نیز هستند.

سفــارش دهــید
صدور مسترکارت گیفت فیزیکی

ویژگی های مستر کارت فیزیکی:

 

دارای اعتبار 12 ماهه

قابل شارژ از 50 تا 1000 دلار

دارای موارد امنیتی جهت جلوگیری از برداشت های ناخواسته از کارت

دارای اپلیکیشن اندرویدی و iOS برای مدیریت کارت

نوع کارت فیزیکی
قابلیت شارژ مجدد ندارد
مدت اعتبار 12 ماهه
امکان خرید آنلاین دارد
امکان خرید از دستگاه های POS دارد
نیاز به گذرنامه جهت صدور ندارد
امکان خرید از سایر ارزها دارد با کارمزد 4.5 درصد
حداکثر کارت فعال برای هر ایمیل 2
ابزارهای امنیتی جهت سو برداشت دارد
سقف موجودی 1000 دلار
حداقل شارژ 50 دلار
کارمزد تراکنش ناموفق 50 سنت
کارمزد عدم فعالیت کارت بعد از 90 روز ماهانه 3 دلار
*اطلاعات مندرج در این جدول ممکن است بدون اطلاع قبلی توسط صادرکننده ی کارت تغییر یابد. تراپی همواره می کوشد آخرین اطلاعات را به روز نماید.

نحوه ی خرید مستر کارت فیزیکی

 

پس از ثبت نام در سایت تراپی، از قسمت سفارشات می توانید نسبت به خرید مسترکارت گیفت فیزیکی اقدام کنید. پس از انتخاب مبلغ کارت و پرداخت آن، بسته ی کارت برای شما ارسال پستی خواهد شد. بعد از دریافت کارت، شما می بایست نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایید.

سفــارش دهــید

مسترکارت فیزیکی مناسب من

انتخاب کارتی که دقیقا مناسب آن چه که میخواهید باشد بسیار مهم است. چرا که هر کارت ویژگی خود را دارد و انتخاب مناسب کارت در هزینه ها صرفه جویی خواهد کرد. برای مقایسه ی کارت های قابل ارائه توسط تراپی از مقاله انواع مستر کارت استفاده کنید.

سوالات متداول

این کارت ها قابلیت پرداخت در سایت های شرطبندی، قمار و سایت های غیراخلاقی را ندارد.
مانده ی این کارت ها قابل نقد کردن نیستند. شما می بایست قبل از انقضای کارت، موجودی آن را خرج کرده و یا با استفاده از قابلیت صدور کارت مجازی در داخل پنل کارت، قبل از انقضای کارت، نسبت به تهیه ی کارت مجازی اقدام کنید. کارت منقضی شده به هیچ عنوان قابل پیگیری نیست.
با استفاده از هر ایمیل، شما می توانید حداکثر 2 کارت مسترگیفت فیزیکی بالای 5 دلار داشته باشید.
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر