امنیت پرداخت ارزی و بین المللی با حساب پی پال (paypal)

امنیت پرداخت با پی پال در تمام این سال ها توانسته اولین مزیت این سیستم محسوب شود. خدمات پرداخت ارزی آنلاین Paypal ، کسب و کارهای کوچک را قادر می سازد تا پرداخت های الکترونیکی را بدون کارت اعتباری و افشای اطلاعات بانکی ارسال و دریافت کنند. از آنجا که Paypal می تواند به حساب بانکی شرکت برای ارسال و دریافت پرداخت ها متصل شود، صاحبان کسب و کار می توانند درمورد ایمنی و عملکرد حساب بانکی شان مطمئن باشند.

هنگامی که پی پال به حساب بانکی برای پرداخت ارزی متصل می شود، از یک رابط الکترونیکی استفاده می کند که توسط فدرال رزرو اداره می شود؛ این رابط به صورت اتوماتیک اجرا می شود. مطمئنا امنیت پرداخت ارزی ، موضوعی مهم و غیر قابل انکار می باشد که شما را بر آن داشته تا در این رابطه با ما همراه باشید.

پرداخت ارزی

پرداخت ارزی و بین المللی با پی پال

هنگامی که کاربر، اقدام به خرید اینترنتی با پی پال می کند، می تواند یک چک الکترونیکی، به نام eCheck یا انتقال فوری از حساب بانکی اش را انتخاب کند. اگر کاربر eCheck را به عنوان روش پرداخت انتخاب کند، پس از آن که خریدار، هزینه را واریز کرد؛ فروشنده مبلغ را پس از سه تا پنج روز کاری دریافت می کند. کاربر حتی می تواند با حساب بانکی متصل به پی پال خرید خود را انجام دهد بدون آنکه اطلاعات حساب بانکی اش در جایی ثبت شود.

می توان ادعا کرد بیشتر کاربرانی که حساب بانکی در خارج از کشور دارند چه ایرانی و چه غیر ایرانی، حساب بانکی خود را به اکانت پی پال شان اضافه کرده اند. چرا که با این اقدام اطلاعات حساب شان محفوظ می ماند و زمان دریافت یا ارسال پرداختی ها، امنیت حساب شان حفظ می شود.

شاید برایتان جالب باشد که امنیت پرداخت ارزی خیلی بیشتر از امنیت پرداخت های داخلی است. در ایران، زمانی که می خواهید خرید آنلاین از فروشگاه های معتبر انجام دهید، تمام اطلاعات حساب تان را مجبور هستید، زمان پرداخت وارد سیستم کنید. ولی هنگام پرداخت ارزی و بین المللی، اگر از پی پال استفاده کنید تنها با یک ایمیل و پسورد می توانید مراحل پرداخت را انجام دهید.

زمان پرداخت در فرشگاه های معتبر آنلاین خارجی، حتما لوگوی پی پال را مشاهده کرده اید! مطمئنا این سایت ها نیز از اعتبار پی پال مطمئن هستند که از این درگاه استفاده می نمایند. نظر شما چیست؟

بعضی از دوستان فکر می کنند که در انواع حساب پی پال، امنیت نیز متفاوت است. مثلا حساب پی پال بیزینسی مطمئن تر از حساب پی پال شخصی است! باید خدمتتان عرض کنم که اصلا اینگونه نیست. درست است که امکانات ارائه شده در هر یک از این حساب ها متفاوت است اما پی پال، امنیت را برای تمام حساب ها برقرار کرده است. تفاوت این حساب ها، تنها در رابطه با خدماتی است که ارائه می دهند و اگر شما از امکانات بالای حساب بیزینس پی پال استفاده نمی کنید و تنها به این دلیل که فکر می کردید امن تر است آن را انتخاب کرده بودید؛ بهتر است آن را به حساب شخص تغییر دهید تا کارمزد کمتری پرداخت نمائید.

1396/08/10
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان