یکی از متداول ترین راه های پرداخت در دنیا استفاده از کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت می باشد. چنانچه شما بنا به هردلیل قصد خرید آنلاین در سایت هایی که پذیرنده ی کارت های ویزا و مسترکارت هستند را دارید، می توانید کارت های گیفت مجازی مسترکارت تهیه نمایید.

با استفاده از مسترکارت مجازی شما می توانید مستقیما در تمامی درگاه های مسترکارت که کارت های گیفت مجازی را پذیرش می کنند خرید کنید یا نسبت به پرداخت هزینه ی هتل در سایت بوکینگ اقدام کنید. این کارت ها دارای پنل اینترنتی جهت مشاهده موجودی و تراکنش ها نیز هستند.

 
سفــارش دهــید
صدور مسترکارت مجازی

ویژگی های کارت:

دارای اعتبار 3 ماهه

قابل شارژ از 10 تا 500 دلار

دارای موارد امنیتی جهت جلوگیری از برداشت های ناخواسته از کارت

دارای اپلیکیشن اندرویدی و iOS برای مدیریت کارت

نوع کارت مجازی
قابلیت شارژ مجدد ندارد
مدت اعتبار 3 ماهه
امکان خرید آنلاین دارد
امکان خرید از دستگاه های POS ندارد
نیاز به گذرنامه جهت صدور ندارد
امکان خرید از سایر ارزها دارد با کارمزد 4.5 درصد
حداکثر کارت فعال برای هر ایمیل 5
ابزارهای امنیتی جهت سو برداشت دارد
سقف موجودی 500 دلار
حداقل شارژ 10دلار
کارمزد تراکنش ناموفق 50 سنت
کارمزد عدم فعالیت کارت بعد از 90 روز ندارد
*اطلاعات مندرج در این جدول ممکن است بدون اطلاع قبلی توسط صادرکننده ی کارت تغییر یابد. تراپی همواره می کوشد آخرین اطلاعات را به روز نماید.

نحوه ی خرید مستر کارت مجازی

برای خرید کافی است که در سایت تراپی عضو شده و از قسمت سفارشات، سفارش مسترکارت مجازی را انتخاب کرده و میزان ارز مورد نیاز خود را وارد کنید. پس از پرداخت در کمتر از 12 ساعت کاری، کارت شما در پنل اینترنتی کارت قابل نمایش و استفاده است و شما می توانید اطلاعات کارت شامل شماره ی 16 رقمی کارت، تاریخ انقضا و CVV مربوط به کارت را در پنل کارت مشاهده نمایید.
 
سفــارش دهــید

صدور مستر کارت مناسب من

انتخاب کارتی که دقیقا مناسب آن چه که میخواهید باشد بسیار مهم است. چرا که هر کارت ویژگی خود را دارد و انتخاب مناسب کارت در هزینه ها صرفه جویی خواهد کرد. برای مقایسه ی کارت های قابل ارائه توسط تراپی از مقاله انواع مستر کارت استفاده کنید.

سوالات متداول

این کارت ها با توجه به اینکه مجازی هستند و تاریخ انقضای کوتاهی دارند برای پرداخت در برخی سایت ها مناسب نیستند. از جمله ی این سایت ها:
  • پرداخت های دوره ای (Recurring) که هر ماه از مبلغ کارت، پول کسر می کنند مانند پرداخت های سایت گوگل و اپل
  • سایت های شرطبندی، قمار و سایت های غیراخلاقی
مانده ی این کارت ها قابل نقد کردن نیستند. شما می بایست قبل از انقضای کارت، موجودی آن را خرج کرده و یا با استفاده از قابلیت صدور کارت مجازی در داخل پنل کارت، قبل از انقضای کارت، نسبت به تهیه ی کارت جدید اقدام کنید. کارت منقضی شده به هیچ عنوان قابل پیگیری نیست.
با استفاده از هر ایمیل، شما می توانید حداکثر 5 کارت مجازی بالای 5 دلار داشته باشید.
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر