درگاه پرداخت ارزی اینترنتی پی پال همراه با نحوه ایجاددرگاه پرداخت ارزی اینترنتی پی پال به عنوان درگاه اصلی پرداخت بر روی یکی از بزرگترین سایت های حراجی دنیا یعنی eBay قرار دارد. درگاه اینترنتی پی پال روشی امن و مطمئن جهت خریدهای اینترنتی فراهم کرده است و بسیاری از سایت هایی که فروش اینترنتی کالا و یا خدمات انجام می دهند را به استفاده از این درگاه ترغیب می کند.

درگاه پرداخت ارزی اینترنتی پی پال، قابلیت پرداخت مبالغ خرید از طریق کردیت کارت (Credit Card)، دبیت کارت (Debit Card) و حساب های پی پال (Paypal Account) را بر روی وب سایت فراهم می کند. پرداخت ها میتواند از طریق موبایل، تبلت و یا دستگاه کامپیوتر خانگی باشد.

 

درگاه پرداخت ارزی اینترنتی پی پال

چگونه درگاه پرداخت ارزی اینترنتی پی پال داشته باشیم؟

دریافت درگاه پرداخت ارزی اینترنتی پی پال بسیار آسان است. ابتدا لازم است که حساب پی پال شما بیزینس (Business) یا پریمیر (Premier) باشد. همچنین ساخت درگاه پرداخت اینترنتی پی پال نیازمند داشتن حساب پی پال وریفای شده است. شما میتوانید آن را از طریق فرم افتتاح حساب پی پال سفارش دهید تا در کمترین زمان اطلاعات حساب پی پالتان در اختیارتان قرار داده شود.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

 

 • با لاگین کردن به اکانت پی پال، به راحتی می توانید از آپشن Payment Button استفاده کنید و با توجه به نیازتان، موارد مورد نظر را در پیمنت باتن بگنجانید و سپس کد تولید شده را در سایت قرار دهید.
 • می توانید پرداختتان را به ازای هر آیتم خرید بچینید. این روش Straight Forward- Single Button نام دارد. این روش در صورتی که فقط یک کالا برای فروش دارید استفاده می شود و برای سایت هایی که محصولات متنوعی ارائه می کنند انعطاف پذیری لازم را ندارد.
 • می توان آپشن ها را برای کل خرید فرد در نظر گرفت. روشی که بصورت معمول در سایت ها مشاهده می شود. فرد محصول مورد نظر را انتخاب می کند و از گزینه اضافه به سبد خرید (Add to Buy) استفاده می کند. در نهایت مبلغ کلی از حساب کاربر کم شده و عمل پرداخت انجام می شود.
 • می توان آپشن های محاسبه کارمزد، مالیات و هزینه ارسال (Shipping) را نیز در محاسبه کلی مبلغ خرید گنجاند. استفاده از این آپشن های پیشرفته (Advance Option) باعث میشود که صفحه پرداخت نهایی به کاربر نمایش داده شود.
 • میتوان از Payment Button جهت پرداخت های اهدایی یا Donate، خیریه و یا راهکارهایی از این دست نیز استفاده کرد.
 • با استفاده از PayPal Payment Standard میتوانیم قابلیت هایی مانند پیش فاکتور، فاکتور، مدیریت تراکنش ها و ردگیری کالا را نیز داشته باشیم. مدیریت این ابزارها بسیار ساده و با نرم افزرهایی مثل اکسل و یا QuickBooks انجام می شود.

همراهان گرامی! در صورتی که دارای حساب پی پال نمی باشید، می توانید از طریق پرداخت با سامانه پی پال، پرداخت وجه را انجام دهید.

 درگاه پرداخت ارزی اینترنتی پی پالمزایای استفاده از درگاه پرداخت ارزی اینترنتی پی پال

 

 • امکان تغییر پردازنده های پرداخت برای کاربران وجود دارد.
 • تراکنش ها در زمان واقعی انجام می شود.
 • انجام کلیه تراکنش ها با امنیت بسیار بالا صورت می گیرد.
 • فرایند پرداخت، در محیط امن سایت پی پال انجام می شود.
 • قابلیت تنظیم و مدیریت پرداخت های تکراری وجود دارد.

 

امکانات درگاه پرداخت ارزی اینترنتی پی پال

 • حتی الامکان، هرگونه حساب بانکی، تجاری و پردازنده ی مربوط به کاربران را که در پی پال موجود است مورد استفاده قرار می دهد.
 • به کاربران راه های متفاوتی برای پرداخت پیشنهاد می دهد.
 • سفارشی کردن تاریخچه ی پرداخت ها.
 • پرداخت روزانه، به محض اینکه پی پال اطلاعات پرداخت را به پردازنده ها می فرستد، انجام می شود.

آیا در ایران می توانیم از درگاه پرداخت ارزی اینترنتی پی پال استفاده کنیم؟

با توجه به وجود تحریم ها، استفاده ازدرگاه پرداخت اینترنتی پی پال در داخل مرزهای ایران ممنوع می باشد. اما این کار غیر ممکن نیست. برای اینکه بتوانید از درگاه پرداخت اینترنتی پی پال بر روی سایت ایرانی استفاده کنید و محصولاتتان را به خارج از کشور ارسال کنید، لازم است که حتما از دامنه هایی غیر از دامنه .ir برای سایتتان استفاده کنید. همچنین احتیاط های لازم برای عدم ثبت هیچ نوع آدرس و یا شماره تماسی که متعلق به ایران باشد در Invoice ها یا آدرسهای پی پال انجام دهید. برای دسترسی به حساب تان حتما از یک سرور اختصاصی مجازی (VPS) استفاده کنید که پی پال به ایرانی بودن اکانت مشکوک نشود. به منظور آشنائی با نحوه انتقال پول با پی پال مطالعه مقاله مربوطه پیشنهاد می شود. همچنین برای نقد کردن موجودی حسابتان نیز می توانید از روش نقد کردن درآمد ارزی و موجودی حساب بعنوان راه حلی آسان و مطمئن استفاده کنید.

1396/01/26
مهناز قانع

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان