وب مانی (webmoney) یکی دیگر از سیستم های مالی بین المللی است که یک شرکت روسی مدیریت آن را بر عهده گرفته است و هیچ تحریمی برای کاربران ایرانی، جهت استفاده از این درگاه پرداخت ارزی وجود ندارد؛ به همین دلیل سیستم مالی وب مانی نیز مانند پرفکت مانی در میان ایرانیان بسیار محبوب و پرطرفدار است. ما در مجموعه تراپی یکی از خدمات خود برای مشتریان عزیز را به افتتاح حساب وب مانی اختصاص داده ایم؛ و هزینه ایجاد حساب وب مانی را حداقل میزان ممکن در نظر گرفته ایم. به منظور آگاهی از ساخت وب مانی تا انتها با ما همراه باشید.

مزیت های ساخت حساب وب مانی

قبل از اینکه شما را با چگونگی افتتاح حساب وب مانی آشنا کنیم، بد نیست از مزیت ها و ویژگی های مهم حساب webmoney آگاه شوید.

افتتاح حساب وب مانی

  • وب مانی یکی از سیستم های مالی بین المللی امن است و از آنجا که امنیت تراکنش های مالی همواره مورد توجه کاربران بوده است و بابت آن دغدغه خاطر داشته اند، می توان گفت که وب مانی از سطح امنیتی بالایی برخوردار است.
  • کارمزدی که وب مانی برای کاربران در نظر گرفته است، درصد قابل قبولی است و برابر با 8 درصد است. بنابراین شما برای مبادلات مالی خود در سراسر دنیا، ناچار نیستید مبالغ زیادی را بابت کارمزد انجام تراکنش ها بپردازید.
  • وب مانی دارای یک سیستم پشتیبانی بین المللی بسیار عالی می باشد؛ یعنی کاربران  وب مانی از هر جای دنیا که به مشکل بربخورند، می توانند از طریق برقراری تماس با سیستم پشتیبانی وب مانی، مشکل خود را حل نمایند.

حتی به این دلیل که کاربران ایرانی توسط وب مانی تحریم نشده اند، می توانند از خدمات پشتیبانی آن بهره مند شوند. این مزیت های مهم وب مانی، هر کاربری را ترغیب می نماید تا از طریق ایجاد حساب وب مانی از خدمات ارزنده این سیستم مالی برخوردار شود.

 

با کسب آگاهی در مورد امکاناتی که سیستم های مالی بین المللی همچون وب مانی برای کاربران خود در نظر گرفته است، شما می توانید انتخاب بهتری برای ساخت یک حساب بین المللی داشته باشید و همچنین با دید متفاوت تری به افتتاح حساب وب مانی بپردازید. از طریق ایجاد اکانت وب مانی شما می توانید مبادلات ارزی خود را به صورت کاملا امن و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

 

ساخت وب مانی  افتتاح حساب وب مانی توسط تراپی

جهت افتتاح حساب وب مانی در ایران، شما می توانید به راحتی از طریق شرکت های خدمات پرداخت ارزی اقدام نمایید. ما در تیم تراپی ایجاد اکانت وب مانی را با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهیم داد. پس برای افتتاح webmoney ، لازم است بدانید که ابتدا باید در سایت تراپی برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ساخت حساب کاربری به راحتی می توانید از طریق لینکی که در ادامه مشاهده می کنید برای افتتاح حساب webmoney درخواست دهید.

برای درخواست افتتاح حساب webmoney، کلیک کنید!

پس از ثبت درخواست ایجاد اکانت وب مانی بررسی های لازم توسط تیم تراپی صورت گرفته و کمتر از مدت زمان 2 روز کاری ثبت نام در وب مانی برای شما انجام می شود. البته پس از افتتاح حساب وب مانی لازم است که حساب وب مانی خود را وریفای کنید؛ که بابت این مسئله هم اصلا نگران نباشید. ما وریفای حساب وب مانی را نیز برای شما انجام خواهد داد. به همین سادگی شما می توانید یک حساب وب مانی برای خود داشته باشید و نقل و انتقالات ارزی را به هر جای دنیا انجام دهید. 

کاربردهای حساب وب مانی

به احتمال زیاد شما تا به حال تجربه انجام تراکنش های بین المللی را داشته اید، اما ممکن است دقیقا با تمامی کاربردهای یک حساب بین المللی مثل وب مانی آشنا نباشید. پس توصیه ما این است که به منظور آگاهی از مهم ترین کاربردهای افتتاح حساب وب مانی این بخش از مقاله را به دقت مطالعه نمایید. از طریق ایجاد اکانت وب مانی شما می توانید یک حساب بین المللی داشته باشید که با استفاده از آن می توانید از امکانات زیر بهره مند شوید.

افتتاح حساب وب مانی

  • به حساب فرزندان خود، دوستان و آشنایان خود در کشوری دیگر پول واریز کنید.
  • از طریق حساب وب مانی می توانید از هر جای دیگر دنیا، در حساب خود پول واریز شده را دریافت کنید.
  • خرید از فروشگاه های آنلاین خارجی معتبر در سراسر دنیا و پرداخت آسان هزینه خرید از طریق حساب وب مانی به راحتی امکان پذیر است.
  • اگر به همکاری با کلاینت ها در کشورهای دیگر علاقه مند هستید و پروژه های بین المللی می پذیرید و پس از انجام آن ها دستمزد خود را به دلار دریافت می کنید، می توانید این پول را در حساب وب مانی خود دریافت نمایید.

بنابراین اگر یک حساب وب مانی داشته باشید، می توانید به آسانی تراکنش های ارزی را با کارمزدی قابل قبول در سراسر دنیا انجام دهید.

 

 

ایجاد حساب وب مانی چرا ثبت نام در وب مانی توسط تراپی

پیش تر به این موضوع اشاره کردیم و گفتیم که شرکت های زیادی هستند که در زمینه پرداخت ارزی در کشور مشغول فعالیت هستند. اما آنچه در انتخاب یک شرکت خدمات ارزی بسیار حائز اهمیت است، اعتبار آن شرکت و میزان تعهدی است که به وظایف خود در قبال مشتریان دارد. بنابراین زمانی که تصمیم گرفتید افتتاح حساب وب مانی را به یک شرکت خدمات ارزی بسپارید، حتما در مورد سوابق کاری و تجربه کاربران آن شرکت اطلاعات کافی به دست آورید. 

برای درخواست افتتاح حساب webmoney، کلیک کنید!

کلام پایانی

اگر علاقه مند به فعالیت در شغل های آزاد یا فریلنسری هستید، یا اگر تراکنش های ارزی زیادی دارید، یا اینکه به خرید آنلاین علاقه مندید و از فروشگاه های اینترنتی خارجی خرید می کنید، ایجاد یک حساب بین المللی یک نیاز ضروری برای شما محسوب می شود؛ پس زمان را از دست ندهید و هم اکنون برای افتتاح حساب وب مانی اقدام نمایید. پس از ثبت درخواست و واریز مبلغ ناچیزی به عنوان هزینه ساخت وب مانی، همکاران ما اقدامات لازم را انجام داده و ایجاد اکانت وب مانی در اسرع وقت برای شما انجام خواهد شد.

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر