مراقب سورس های نامعتبر پی پال و دلار های هک شده باشید

در مقالات قبلی در مورد درگاه پرداخت پی پال برای شما عزیزان مطالبی را بیان کردیم. همانطور که می دانید، پی پال یکی از معتبرترین سیستم های پرداخت الکترونیک آنلاین جهانی، مربوط به کشور آمریکا می باشد که از انتقال پول به صورت آنلاین پشتیبانی می کند و جایگزین روش های سنتی برای نقل و انتقال پول می باشد. سال هاست که در سراسر جهان از پی پل استفاده می شود. اما آیا می دانید که حساب های پی پال نیز از خطر هک شدن و دام هکرها در امان نمانده است و عده ای به منظور کلاهبرداری به هک حساب پی پال می پردازند. به این ترتیب به طور غیرقانونی اقدام به انتقال پول از حساب دارندگان حساب های پی پال به حساب های خود می نمایند. آیا می دانید که یک حساب پی پال به چه صورت هک می شود؟ در ادامه برای شما عزیزان نحوه ی هک شدن یک حساب پی پال را توضیح خواهیم داد تا شما عزیزان درمورد سورس های نامعتبر پی پال و دلار های هک شده اطلاعات کافی پیدا کنید . لطفا همراه ما باشید.

سورس های نامعتبر پی پال و دلار های هک شده

هنگامی که حساب شما هک می شود، از سوی پی پال برای شما ایمیلی ارسال می شود که گویای این است که مبلغی به حساب شما واریز شده است. هنگامی که شما وارد حساب پی پال خود می شوید، ملاحظه خواهید کرد که مبلغ ذکر شده به حساب شما اضافه شده است. اما در حقیقت چند هفته بعد متوجه خواهید شد که آن مبلغ طی یک کلاهبرداری از حساب شما برداشت شده است و آنچه اتفاق افتاده است این است که هکرها، حساب پی پال شما را هک کرده اند و از اطلاعات حساب شما برای انجام پرداخت استفاده کرده اند. اما این را بدانید که ، به محض اینکه پی پال اکانت هک شده یا سورس های نامعتبر پی پال و دلار های هک شده را تشخیص داد، تحت شرایطی خاص، می تواند مبلغ کسر شده را دوباره به حساب مربوطه بازگردانی کند.

سورس های نامعتبر پی پال و دلار های هک شده

همچنین جالب است بدانید که طبق گزارشی که ادر مورد سورس های نامعتبر پی پال و دلار های هک شده به عمل آمده است، شخصی ایمیلی دریافت کرده است که محتوای آن بیان کننده ی این مسئله بوده است که، شخص می بایست مبلغی را برای خرید یک آیتمی به یک فروشنده بپردازد که شخص از آن خرید هیچ اطلاعی نداشته است و جالب تر اینکه فروشنده هم از این خرید بی اطلاع بوده است. هنگامی که صاحب حساب و فروشنده به پی پال اطلاع رسانی می کنند، متوجه می شوند که حساب آن ها هک شده است و برای رسیدگی به آن مبلغ اقدام نموده اند.

دوستان عزیز، باید بدانید که عده ای از دارندگان حساب پی پال، دلارهای موجود در حساب خود را از همین راه هک کردن حساب های دیگران به دست می آورند و چنانچه شخص دارنده حساب متوجه این کلاهبرداری شود، و به پی پال گزارش دهد، آن حساب به اضافه ی تمامی حساب هایی که از حساب مبدا، واریزی داشته اند، مسدود خواهد شد. بنابراین این نکته را حتما مد نظر قرار دهید که تراکنش های واریزی و پرداختی شما توسط کدام یک از انوع حساب پی پال انجام می شود.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

خدمت تراپی در زمینه ی خرید دلار از پی پال

دوستان بدانید که چنانچه دلارهای خود را ازسورس های نامعتبر پی پال و دلار های هک شده خرید کنید، ممکن است با چنین مشکلاتی مواجه شوید. عزیزان، آیا می دانید که وب سایت تراپی، ارائه دهنده ی خدمات پرداخت های ارزی، کلیه دلارهای خود را از منبع درآمدهای ارزی تامین می کند که یک از بهترین سورس های دلاری و مورد تائید پی پال است؟ به این ترتیب شما عزیزان با خیال راحت می توانید دلارهای مورد نیاز  خود را از طریق وب سایت تراپی خریداری نمائید. لطفا با ما در تماس باشید.

1397/08/20
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان