)

افتتاح حساب پی پال وریفای شده

به دلیل قوانین پی پال مربوط به تحریم ایران، امکان استفاده از حساب پی پال برای ایرانیان وجود ندارد و در نتیجه قادر به انجام خریدهای اینترنتی و یا کسب درآمد از طریق اینترنت نمی باشند. مجموعه تراپی بعنوان مجموعه ای مطمئن و کارآمد در زمینه پرداخت های ارزی و پی پال، می تواند برای اشخاصی که نیاز به اکانت پی پال دارند حساب پی پال کاملا وریفای شده به همراه VPS و بدون محدودیت تهیه نماید.

توجه : افتتاح حساب با ۱۴ درصد تخفیف ویژه و به قیمت ۱,۱۹۰,۵۰۰ تومان به مدت محدود ارائه میگردد.

کد تخفیف : PP99400 افتتاح حساب

ویژگی ها

پی پال چیست و داشتن حساب پی پال چه مزایایی دارد؟

PayPal یکی از بزرگترین سرویس های پرداخت الکترونیکی است. با استفاده از مزایای پی پال می توان اقدام به خرید اینترنتی بدون نیاز به کردیت کارت (Credit Card) یا دبیت کارت (Debit Card) کرد. با داشتن اکانت پی پال می توانید عمده خریدهای کالا و یا سرویس خود مانند تمدید دامنه، خرید هاست، خرید موسیقی یا کتاب الکترونیکی و.... را از طریق اینترنت انجام دهید. همچنین می توانید به راحتی و سرعت، برای هر حساب پی پال دیگری، در هرجا دنیا پول ارسال نمود و یا پول دریافت کرد.

سوالات متداول

تقریبا داشتن حساب پی پال برای تمامی افرادی که با اینترنت سروکار دارند یا نیاز به خرید از فروشگاه های خارجی یا قصد کسب درآمد های ارزی دارند مورد نیاز است .
نکته حائز اهمیت این است که این حساب ها مادام العمر می باشند و درصورت استفاده صحیح و رعایت نکات نحوه استفاده از حساب (موجود در کتابچه ) هیچگونه تاریخ انقضا و محدودیتی را نخواهند داشت.

بله! در صورتی که شما بالای 18 سال هستید و پاسپورت دارید، حساب پی پال به اسم خود شما باز می شود. اما اگر این شرایط را ندارید هم می توانید از پاسپورت یکی از آشنایان و یا نزدیکانتان استفاده کنید. برای افتتاح حساب، لازم است که اسکن پاسپورتی که حساب به آن اسم باز می شود را، برای ما ارسال کنید. بدون وجود اسکن پاسپورت، امکان افتتاح حساب وجود ندارد.
تمام تلاش مجموعه تراپی بر این است که حساب ها در زمانی کمتر از ۴۸ ساعت افتتاح شوند، اما حداکثر زمان آن ۵ الی ۷ روز کاری خواهد بود.
1. اسکن پاسپورت شخصی که حساب به آن نام باز می شود.
1- حساب پی پال با آدرس ایمیل شخصی شما ایجاد خواهد شد و تمامی اطلاعات ورود و دسترسی به حساب (login) به شما ارسال خواهد شد .
2- اختصاص یک آدرس سکونت در کشور مورد نظر به حساب شخص .
3- ارائه مدارک شامل یک قبض برق/آب از آدرس اختصاص داده شده و همچنین تصویر ویزاکارت.
4. ارسال اطلاعات مربوط به سرور اختصاصی مجازی و IP مربوط به آن.
5. فایل راهنما و آموزشی نحوه استفاده از حساب پی پال.
بله , کلیه حساب هایی که توسط ما افتتاح میشوند دارای آدرس خارج از ایران و مدرک تاییده آدرس می باشند که در صورت لیمیت حساب این مدارک (یا در زمان افتتاح حساب درصورت درخواست) تحویل شما خواهد شد .
توجه داشته باشید که لیمیت شدن اکانت، چه بصورت دستی یا از طریق ربات های پی پال صورت بگیرد، اگر خلافی مرتکب نشده باشید، به راحتی با ارائه مدارک به پی پال جهت تاییدیه، قابل حل خواهد بود. و نکته قابل توجه این است که بدلیل اینکه این مدارک حداکثر ۳ ماه دارای اعتبار هستند لذا پیشنهاد میشود مدرک بروز را هرگاه نیاز باشد از ما تحویل بگیرید.
همچنین کارشناسان ما صمیمانه مشاوره و راهنمایی های لازم درصورت لزوم جهت رفع لیمیت از اکانت شما را در خدمتتان قرار خواهند داد.
اکانت پی پال ساخته شده، تحویل شخص مورد نظر می شوند و تراپی پس از آن هیچگونه مسئولیتی در مقابل استفاده غیرقانونی و در خلاف قوانین پی پال این اکانت ها ندارد. اما به مشتریانی که واقعا قصد رفع نیازهایشان از طریق این اکانت را دارند، اطمینان خاطر می دهیم که در صورتیکه نکات ایمنی و موارد سفارش شده از سمت ما را ، در هنگام استفاده از حساب رعایت کنند، مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد. اما لازم به ذکر است که این اکانت ها به هرحال 100% قانونی نیستند و تضمین صد در صدی نیز وجود ندارد. بنابراین تراپی هیچگونه مسئولیتی در قبال لیمیت شدن حساب شما نخواهد داشت. اما چنانچه می دانید کارشناسان ما صمیمانه مشاوره و راهنمایی های لازم جهت رفع لیمیت از اکانت شما را در خدمتتان قرار خواهند داد.
خیر , ویزا / مستر کارت های متصل به حساب خاصیت شارژ مجدد را دارا نمی باشند

همین حالا برای افتتاح حساب پی پال اقدام کنید

داشتن یک حساب ارزی در شرایط کنونی ایران به شما برای حذف محدودیت های ناشی از تحریم کمک خواهد نمود

کد تخفیف : PP99400