ایجاد پسورد قوی برای انواع حساب های ارزی تان، امری نیست که ما به شما پیشنهاد دهیم. بلکه می گوئیم حتما باید این کار را انجام دهید. در مقاله هک پی پال به این مورد اشاره کرده بودیم که یکی از راه های جلوگیری از هک شدن حساب تان، ساخت paypal با پسورد قوی می باشد. پس لطفا در نظر داشته باشید ما در ابتدا حساب پی پال وریفای شده شما را با رمز پیشنهادی تان افتتاح می کنیم. در زمان ارسال فرم سفارش اصلا لازم نیست پسورد قوی را برای ما ارسال نمائید. بعد از آن که حساب پی پال تان ساخته شد، پسورد قوی را جایگزین پسورد فعلی کنید.

 

افتتاح حساب پی پال

 

paypal با پسورد قوی

چگونه paypal با پسورد قوی را بسازیم؟

نمی خواهیم درباره این توضیح دهیم گه پسورد تان شامل چه کاراکترهایی باشد؛ زیرا بسیاری از سایت ها در حال حاضر در مورد جزئیات این موضوع بحث کرده اند. به طور خلاصه، یک رمز عبور قوی باید موارد زیر را داشته باشد:

  • لازم است حاوی کاراکترهای ویژه مانند @ ، # ، $ ، ٪ و ^ باشد
  • حداقل 8 کاراکتر داشته باشد
  • نباید هیچ عبارت رایجی مانند 123، تاریخ تولد تان، نام کاربری تان و هر کلمه ای که در فرهنگ لغت پیدا شود را در پسورد خود استفاده کنید
  • از حروف بزرگ و کوچک و متنوع استفاده فرمائید

به نظر ما، حتی اگر پسورد و رمز عبور شما، از تمامی موارد بالا پیروی کرده باشد، هنوز کافی نیست. رمز عبور شما باید برای هر یک از حساب های آنلاین تان کاملا منحصر به فرد و متفاوت باشد. این برای اطمینان از این است که در صورتی که یک حساب کاربری تان متاسفانه هک شد، حساب های دیگر تان تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت. اگر مطمئن نیستید که paypal با پسورد قوی انتخاب کرده اید حتما این مقاله را مطالعه فرمائید. شما باید بدانید که چگونه تمامی پسوردهایتان را به خاطر بسپارید. در اینجا چند گام است که متخصصان ما، گردآوری کرده اند. با ما همراه باشید!

1. اولین پیشنهاد، استفاده از یک تاریخ خاص، رویداد، عبارت یا مکان خاص می باشد که حتما باید برای تان منحصر بفرد باشد. حداقل 8 کاراکتر داشته باشد ؛ فاصله بین کلمات و بزرگ و کوچک بودن آن را رعایت فرمائید. رعایت این موارد موجب می شود که هکر سریع نتواند به پسورد شما دسترسی پیدا کند.

2. یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید، این می باشد که بعضی از حروف را با حروف خاص جایگزین کنید. برای نمونه:

  • تمامی "a" ها را با "@" جایگزین کنید
  • تمامی "S" ها را با "$" جایگزین کنید
  • تمامی "o" ها را با "0" جایگزین کنید
  • تمامی "i" ها را با "!" جایگزین کنید
  • تمامی "فاصله بین حروف" را با "%" جایگزین کنید

3. به سایت هایی که میزان قدرت پسورد را مشخص می کنند مراجعه فرمائید. اگر تشخیص داده شد که پسوردتان قوی نیست آن را بهبود بخشید.

paypal با پسورد قوی

4. اگر پسورد امنی ساختید، پیشنهاد آخر این می باشد که می توانید همان پسورد پی پال تان را برای جی میل تان نیز استفاده کنید. اما قبل از آن باید یک کاری انجام دهید! کلمه paypal را به رمز خود اضافه کنید. البته نه به صورت کامل! برای مثال می توانید  pay را اول رمز و pal را انتهای آن اضافه کنید. برای پسورد Gmail هم می توانید همین کار را انجام دهید. اینگونه به غیر از اینکه پسوردی قوی برای تمام حساب هایتان ایجاد کرده اید؛ هرگز آن ها را فراموش نخواهید کرد.

آیا موارد گفته شده برای ساخت paypal با پسورد قوی کافی است؟

مواردی که برای ساخت paypal با پسورد قوی ذکر شد، فقط برای شروع کار می باشد. شما باید هر چند ماه یکبار پسورد خود را تغییر دهید. آیا ایجاد دوباره رمز عبوری قوی برایتان مشکل است؟ در این جا چند پیشنهاد برای تان داریم.

1. به کلمه یا عبارت منحصر بفردی که انتخاب کرده اید یک کلمه دیگر اضافه کنید. یکبار به ابتدای آن، یکبار در وسط و بار دیگر در انتهای آن.

2. می توانید "@" استفاده شده در پسورد تان را با "~" جایگزین کنید.

3. حروف بزرگ را کوچک کنید و حروف کوچک را بزرگ.

نتیجه گیری

تهیه و استفاده از یک رمز عبور قوی تنها اولین خط دفاع شما در برابر هکرها می باشد. بعد از آن که paypal با پسورد قوی را ساختید، مهمترین چیزهایی که باید توجه داشته باشید این است که هنگامی که از یک ترمینال عمومی استفاده می کنید، مطمئن شوید که فایروال مناسب و ضد ویروس نصب شده است و مطمئن شوید که شبکه شما امن است، پس از پایان کار خود، از سیستم با انتخاب گزینه "Log out" خارج شوید. و بعد از اتمام کار خود، کش را پاک کنید.

 

چه روش های دیگری برای ایجاد رمزهای عبور خود استفاده می کنید؟ از طریق کامنت ها نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید!

 

 

تاریخ انتشار 28 تیر 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
گیفت کارت پی پال چیست
سقف حساب پی پال
آموزش پی پال
امنیت پی پال
حساب پرسونال پی پال
حساب پریمیر پی پال
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر