در حال حاضر، پی پل یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین درگاه های پرداخت اینترنتی در میان کاربران محسوب می شود و مشتریان این روش های معاملات مالی آنلاین را به سایر روش های پرداخت بین المللی ترجیح می دهند. متاسفانه همین موضوع باعث شده است که توجه هکرها به سمت پی پال جلب شود. آن ها تلاش می کنند با هک حساب پی پال ، به اکانت کاربران دسترسی پیدا کنند. به همین علت لازم است که صاحبان اکانت پی پال از اطلاعات کافی در زمینه اکانت پی پال هک شده و نحوه ی امن نگه داشتن حساب پی پال خود برخوردار باشند. تراپی در این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا با استفاده از راه و روش های جلوگیری از هک پی پال از طریق نرم افزارهای موجود و ایجاد ایمیل با پسورد قوی بتوانید از هک اکانت پی پال خود جلوگیری کنید و همچنین از خرید پی پال هکی خودداری کنید.

آمار به دست آمده از هک پی پال این روزها بسیار قابل توجه است؛ به علاوه کاربران زیادی هستند که مورد سوء استفاده هکرها قرار گرفته اند و با خرید پی پال هکی ، بسیار متضرر شده اند.

پس دانستن اطلاعات مربوط به هک پی پال و راه های محافظت از اکانت پی پال برای هر کاربر صاحب حساب پی پال از ضروریات است.

هک پی پال چگونه توسط هکرها اتفاق می افتد؟

هکر ها معمولا روش های مشخصی را برای هک اکانت پی پال در پیش گرفته اند. در این بخش از مقاله شما را با رایج ترین روش هایی که مجرمان به منظور شکستن حساب و هک پی پال استفاده می کنند آشنا کرده ایم. لطفا این مطالب را با دقت مطالعه کنید.

رایجترین روش های هک پی پال توسط هکرها

زمانی که شما یک فایل با ضمیمه ی آلوده را از یک دوست یا یک فرد غریبه دریافت می کنید، نرم افزار keylogger بر روی سیستم شما نصب می شود. هر بار که شما کلیدی از صفحه کلید را فشار می دهید در حقیقت یک داده را به سیستم فرد هکر  توسط اینترنت منتقل می کنید. پس از آن هکر می تواند با تجزیه و تحلیل داده هایی که از طریق این نرم افزار از سیستم شما دریافت کرده است، رمز عبور شما را استخراج کند.

در صورتی که هکرها موفق شوند رمز عبور حساب پی پال شما را از keylogger به دست آوردند، کار انجام شده است. با این حال، اگر آن ها فقط رمز عبور ایمیل شما را به دست آورند، می توانند به وب سایت پی پال بروند، و به جای شما درخواست تنظیم مجدد رمز عبور را بدهند ، و پس از آن به منظور بازیابی رمز عبور جدید حساب پی پال شما به ایمیلتان بروند.

یکی دیگر از تاکتیک های شایع تر، ارسال "فیشینگ" ایمیل ها به هزاران نفر می باشد، که در این حالت یک ایمیل فیک، شبیه به ایمیل های رسمی پی پال برای شما فرستاده می شود. زمانی که شما روی آن لینک کلیک می کنید و به وب سایت جعلی پی پال وارد می شوید، وارد ایمیل شده و رمز عبور را می زنید، در این زمان شما وارد این بازی شده اید و در نهایت یک اکانت پی پال هکی خواهید داشت.

هک حساب پی پال یکی از مهم ترین معضلات موجود در ارتباط با اکانت پی پال است و بسیاری از کاربران بابت این مسئله نگران هستند. هکرها چند راه اصلی را برای هک پی پال در پیش گرفته اند که آگاهی از نحوه ی انجام آن ها و آشنایی با راه ها و روش های محافظت از حساب پی پال می تواند برای کاربران جهت جلوگیری از هک اکانت پی پال بسیار مفید واقع شود.

راه و روش های جلوگیری از هک اکانت پی پال

دوستان عزیز، حال که با چگونگی ایجاد پی پال هکی توسط هکرها آشنا شدید، در ادامه شما را با روش های جلوگیری از هک پی پال آشنا خواهیم کرد. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

به طور کلی 4 روش اصلی برای جلوگیری از هک پی پال وجود دارد که در ادامه آن ها را به طور کامل توضیح داده ایم.

1) چگونه از هک پی پال توسط ایمیل فیشینگ جلوگیری کنیم؟

تکنیک فیشینگ یکی از رایج ترین روش ها برای ایجاد پی پال هک شده است و بسیاری از هکر ها برای فریب دادن افراد، از روش ارسال ایمیل های جعلی استفاده می کنند. در اینجا یک نمونه از ایمیل های فیشینگ را ملاحظه میفرمایید. (ما روزانه حدود دو تا سه عدد از این ایمیل ها را دریافت می کنیم)

هک حساب پی پال به روش فیشینگ

در این صورت به این نکته توجه کنید که، اگر این ایمیل توسط یک هکر برای شما ارسال شده باشد، زمانی که نشانگر ماوس را بر روی لینک آن قرار دهید، (بدون آنکه بر روی آن کلیک کنید) لینک آن را مشاهده خواهید کرد.

گام دوم در هک حساب پی پال به روش فیشینگ

مطابق تصویر، لینک نشان دهنده سایت " orionresidence.com " میباشد و سایت واقعی www.Paypal.com نیست. در هر صورت اگر چه لینک این دکمه شما را به سایت www.Paypal.com میبرد اما امن ترین روش برای اینکه هک پی پال نشوید این است که هرگز بر روی ایمیل های اینچنینی کلیک نفرمایید. اگر می خواهید حساب پی پال خود را چک کنید یک مرورگر جدید باز کرده و مستقیم به سایت پی پال رفته و لاگین کنید.

2) چگونه از هک پی پال توسط یک پسورد قوی محافظت کنیم؟

به منظور جلوگیری از هک حساب پی پال ، تراپی به شما توصیه می کند که حتما یک ایمیل جدید بسازید که از آن برای حساب پی پال خود استفاده کنید و به هیچ عنوان آن ایمیل را برای اهداف دیگر به کار نبرید.

درصورتی که تمایل به ایجاد حساب پی پال دارید می توانید از صفحه افتتاح حساب پی پال، اکانت پی پال خود را ایجاد کنید. همانطور که میدانید بعد از ایجاد حساب نیاز است که آن را وریفای کنید تا بتوانید اکانت کاربری پی پال خود را فعال کنید. برای وریفای کردن حساب پی پال خود بدون هیچ مشکلی می توانید بر روی مقاله آموزش وریفای پی پال کلیک کنید.

در صورتی که بخواهید اکانت پی پال و وریفای خود را ایجاد کنید، تیم تراپی در کمترین زمان ساخت حساب پی پال و ثبت سفارش وریفای حساب پی پال را انجام می دهد:

افتتاح حساب پی پال                                                        وریفای حساب پی پال

پس از این که ایمیل جدیدی ایجاد کردید لازم است به این نکته توجه داشته باشید که بیشتر هکرها در شبکه های اجتماعی یا وب سایت هایی مشابه eBay در جستجوی ایمیل هایی هستند که از اکانت پی پال استفاده می کنند. تا بتوانند توسط ایجاد سایت های جعلی (فیشینگ)، یا کمپین های ایمیل ویروسی، پسورد شما را پیدا می کنند.
اگرچه استفاده از روش هایی مانند، تغییر پسورد پی پال و تغییر پسورد ایمیل و استفاده کردن از ترکیب حروف کوچک و بزرگ، اعداد و استفاده از نشانه های خاص مانند (#) حدس زدن پسورد شما را سخت تر می کند، اما برای داشتن اکانت پی پال قوی تر و با امنیت بیشتر، بهتر است که از کلیدهای امنیتی استفاده کنید. مطالعه مقاله ساخت پسورد قوی برای پی پال به شما کمک می کند تا بتوانید پسوردی قوی برای خود انتخاب کنید.

برای این منظور زمانی که وارد اکانت پی پال خود می شوید در قسمت بالا بر روی “Security Center” کلیک کرده. در سمت چپ از منوی باز شده بر روی “Security Tools” رفته. سپس شما محتوای “Paypal Security Overview” را که مشابه با تصویر زیر است را  ملاحظه می فرمایید

ساخت پسورد قوی برای چلوگیری از هک پی پال

زمانی که بر روی “Get Yours Now” کلیک میکنید، یکی از گزینه های" hardware key " یا " mobile key " را میتوانید انتخاب کنید. یکی از تفاوت های این دو گزینه در رایگان و پولی بودن آن است. " mobile key " به صورت رایگان می باشد.

3) نگهداری داده ها در مکان امن با استفاده از برنامه های قابل حمل جهت جلوگیری از هک حساب پی پال

یکی دیگر از روش هایی که حساب پی پال شما را محافظت نموده و از هک پی پال شما جلوگیری می کند استفاده از thumbdrive با یک مرورگر وب قابل حمل که بر روی آن نصب شده و به صورت مستقیم بر روی thumbdrive  اجرا می شود، می باشد. در این روش، اکانت پی پال شما کاملا امن نگه داشته می شود و از هک اکانت پی پال تان جلوگیری می شود. در شکل زیر ما به اکانت پی پال با استفاده از ورژن قابل حمل فایرفاکس که بر روی thumbdrive اجرا می شود وصل شده ایم.

برنامه های قابل حمل پی پال جهت چلوگیری از هک پی پال

در این روش همه فایل ها و تاریخچه آن ها به جای اینکه روی سیستم شخصی شما ذخیره شود، بر روی   thumbdrive ذخیره می شود. همچنین اطلاعات شما از دید کاربران دیگری که از سیستم کامپیوتر شما استفاده می کند پنهان می ماند.

4) استفاده از نرم افزار Anti-Keylogger برای محافظت از هک اکان پی پال

پیش تر گفتیم که هکرها با استفاده از Keylogger ، می توانند حساب پی پال شما را هک کنند. Keylogger یک وسیله سخت افزاری و یا یک برنامه کوچک نرم افزاری است که هر کلیدی را کاربر از طریق صفحه کلید وارد می کند، کاراکتر ورودی نظیر آن را زیر نظر گرفته و به صورت مخفیانه آن را ثبت می کند. برای مقابله با این مشکل، بهترین و امن ترین روش استفاده از نرم افزارهایی مانند SnoopFree privacy shield  می باشد.
رویکرد دیگر برای دور زدن صفحه کلید به طور کامل با استفاده از یک صفحه کلید قابل حمل بر روی صفحه نمایش برای ورود به حساب پی پال مطابق با تصویر زیر می باشد.

antikeylogger و جلوگیری از هک پی پال
اگر شما کامپیوترتان را از هرگونه برنامه Keylogger پاک کنید، همچنین از باز کردن حساب پی پال خود با استفاده از ایمیل های جعلی جلوگیری نمائید، و یا اینکه یک پسورد قوی برای اکانت خود ایجاد کنید و از کلیدهای امنیتی برای اکانت خود استفاده کنید، می توانید از اکانت پی پال خود محافظت کرده و از هک پی پال تان جلوگیری فرمائید.

کلام پایانی

آیا می دانید روزانه افراد بسیاری مورد سوء استفاده افراد سودجو قرار می گیرند و با فروش اکانت های پی پال هک شده به کاربران کسب درآمد می کنند؟ کسب درآمد پی پال هک در حقیقت به یک منبع درآمد برای هکرها تبدیل شده است. بنابراین توصیه می شود که حتما به این نکته توجه داشته باشید تا با خرید پی پال هکی از این گونه افراد، فریب نخورید و متضرر نشوید.

در این مقاله سعی کردیم شما عزیزان را با راه ها و روش هایی که هکرها برای هک حساب پی پال کاربران مورد استفاده قرار می دهند، آشنا کنیم. همچنین روش هایی را به شما معرفی کردیم که از طریق آن ها می توانید از حساب پی پال خود محافظت کنید تا مورد حمله هکرها قرار نگیرد. شما با مطالعه ی دقیق این مطالب دیگر بابت هک پی پال خود هیچ نگرانی نخواهید داشت.

امید است آنچه گفته شد مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد. در صورتی که هر گونه سوال یا مشکلی در ذهن دارید، حتما با ما تماس بگیرید. همکاران ما در تیم تراپی با کمال میل به کلیه ی سوالات شما پاسخگو خواهند بود.

تاریخ انتشار 02 تیر 1400
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
گیفت کارت پی پال چیست
سقف حساب پی پال
آموزش پی پال
امنیت پی پال
حساب پرسونال پی پال
حساب پریمیر پی پال
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر