رفع لیمیت پی پال توسط تراپی


آیا تا کنون با این مشکل برخورده‌اید که اکانت پی پال شما لیمیت شده باشد؟ در چنین مواقعی پی پال یک پیغام برای شما می‌دهد که بیان کننده این است که اصطلاحا لیمیت پی پال اتفاق افتاده است. در چنین مواقعی چه باید کرد؟ تراپی در زمینه‌ی رفع لیمیت پی پال برای شما عزیزان خدمت رسانی می‌کند. با ما همراه شوید تا شما را با چگونگی اقدام برای رفع لیمیت پی پال آشنا کنیم.

لیمیت پی پال چیست؟

لیمیت پی پال در واقع به معنای حساب محدود شده پی پال است. وقتی حساب شما محدود می‌شود در حقیقت شما نمی‌توانید پولی را ارسال، دریافت و کلا منتقل نمائید.

رفع لیمیت پی پال

چه موقع لیمیت پی پال اتفاق می افتد؟

از آنجایی که پی پال دارای امنیت بالایی است، برای کاربران خود اعم از فروشندگان یا خریداران جهت حفظ حریم خصوصی آن‌ها و محافظت از حساب‌هایشان، اگر فعالیت مشکوکی در سایت ببیند، حساب آن کاربر را لیمیت می‌کند.

چطور تشخیص دهیم که لیمیت پی پال اتفاق افتاده است؟

اگر حساب پی پالتان لیمیت شده باشد، از سوی پی پال یک ایمیل برای شما ارسال می‌شود که حاوی این خبر است که اکانت شما لیمیت شده است و علت لیمیت شدن  را هم برای شما گفته است.

دوستان، توجه کنید که ایمیل دریافتی حتما از جانب پی پال بوده و یک ایمیل جعلی نباشد.

عواملی که باعث لیمیت شدن پی پال می‌شود را بشناسید

  • اگر پی پال متوجه شود که کسی غیر از شما با اطلاعات جعلی وارد حساب پی پال شما شده است و یا از کارت های اعتباری که به حساب پی پال شما متصل است بدون اجازه‌ی شما استفاده شود در این صورت حساب پی پال شما لیمیت می‌شود.
  • خرید و فروش آیتم ها و کالاهای مغایر با قوانین تعیین شده از سوی پی پال مثل دارو واسلحه نیز باعث بسته شدن حساب پی پال می‌شود.
  • اگر گردش مالی فروشنده به یکباره به حدی برسد که مشکوک باشد، پی پال حساب او را لیمیت می‌کند.

رفع لیمیت پی پال توسط تراپی

بسیاری از کاربران که با مشکل لیمیت پی پال مواجه شده‌اند، با ما تماس گرفته‌اند و درخواست کرده‌اند که در زمینه رفع لیمیت پی پال آن‌ها را راهنمایی کنیم. برای این منظور کافیست از طریق لینک زیر اقدام نمائید.

رفع لیمیت اکانت پی پال توسط تراپی 

در ادامه این مطلب شما را با چگونگی رفع لیمیت پی پال آشنا کرده‌ایم. لطفا مقاله را تا پایان با دقت بخوانید.

رفع لیمیت پی پال

چگونگی رفع لیمیت پی پال به نوع حساب پی پال شما بستگی دارد. برای اینکه بتوان به رفع مشکل لیمیت شدن پی پال پرداخت، به یکسری اطلاعات اولیه نیاز است. این اطلاعات را می‌توان از طرق خود پی پال به دست آورد. برای این منظور شما باید به محض اینکه ایمیلی را از جانب پی پال دریافت کردید، آن را به دقت مطالعه کنید و علت لیمیت شدن آن را به دقت جویا شوید. پی پال از شما یکسری اطلاعات و مدارک می‌خواهد که برایش ارسال کنید. این مدارک در محتواتی ایمیل وجود دارد و باید به دقت مطالعه کنید که  شامل : کپی گذر نامه، گواهینامه رانندگی، کارت هویت ملی و .... باشد.

پس از اینکه مدارک را برای پی پال فرستادید، در مدت زمان 24 الی 72 ساعت اطلاعات ارسالی شما بررسی می‌شود و نتیجه‌ی بررسی که حاوی علت لیمیت شدن حساب شما می‌باشد، برایتان مجددا از جانب پی پال ارسال می‌شود.

توجه کنید که در صورتی که برای تایید حساب خود، در یکی از این مراحل نیاز به آدرس یا شماره تلفن داشته باشید مجموعه تراپی با مدارکی معتبر، این کار را برای شما انجام می‌دهد.

 

در ادامه نکاتی را در مورد کارمزد و هزینه‌های رفع لیمیت پی پال برای شما خواهیم گفت که باید حتما آن‌ها در نظر داشته باشید.

کارمزد و هزینه‌های رفع لیمیت پی پال

میزان کارمزد مربوط به هر حساب، بر اساس میزان موجودی آن حساب محاسبه می‌گردد.

  •  حساب‌هایی با موجودی زیر 500 دلار : 30 درصد از موجودی حساب به عنوان کارمزد کسر می‌شود.
  • حساب‌هایی با موجودی بین 500 تا 2000 دلار : 25 درصد از موجودی حساب کسر می‌شود.
  • حساب‌هایی با موجودی بالای 2000 دلار : 20 درصد از موجودی حساب کسر می‌شود.
  • ارسال اطلاعات سرور مجازی (VPS)، جهت بررسی حساب الزامی می‌باشد. 
  • حداقل موجودی حساب پی پال جهت انجام عملیات رفع لیمیت، می‌بایستی 300 دلار باشد.  حداقل مبلغ کارمزد 90 دلار می‌باشد در صورتی که موجودی حساب کمتر از این مبلغ باشد، معادل ریالی آن، جهت کارمزد دریافت می‌گردد.
  • هزینه‌ی پرداختی در زمان ثبت درخواست بابت بررسی حساب می‌باشد و پس از بررسی حساب و مطابق با موجودی حساب، هزینه‌ی نهایی طی تیکت به شما اعلام می‌گردد. 

 

توجه کنید که چنانچه عملیات رفع لیمیت با موفقیت انجام نپذیرد، کارمزدی بابت فعالیت های انجام پذیرفته کسر نمی گردد.

پس از طی کردن مراحل گفته شده، از سوی پی پال برای شما ایمیلی ارسال می‌شود که باید سعی کنید در اسرع وقت آن را پاسخ دهید تا فرایند رفع لیمیت پی پال با موفقیت و به طور کامل انجام شود و مشکل شما رفع گردد.

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان