چگونگی شارژ و اضافه کردن پول به Prepaid کارت توسط پی پالپی پال، یک راه آسان و محبوب برای پرداخت آنلاین در کسب و کار شما برای دریافت کالا یا خدمات، بدون به خطر انداختن امنیت مالی می باشد. اگر صاحب یک کارت اعتباری Prepaid باشید، می توانید برای شارژ کارت خود از حساب پی پال تان استفاده کنید. این روش باعث می شود انتقال پول از حساب پی پال سریع تر و راحت تر از حد انتظار انجام شود. در این مقاله قصد داریم چگونگی شارژ و اضافه کردن پول به Prepaid کارت توسط پی پال را به شما آموزش دهیم. با آموزش امروز "همراه" ما باشید.

چگونگی شارژ و اضافه کردن پول به Prepaid کارت

چگونگی شارژ و اضافه کردن پول به Prepaid کارت

مرحله اول :

دوستان همراه! در صورتی که هنوز برای خود حساب پی پال ایجاد نکرده اید به سایت رسمی پی پال رفته و ثبت نام کنید. همچنین می توانید با مطالعه آموزش گام به گام و تصویری ایجاد حساب پی پال و وریفای کردن آن، یک اکانت پی پال وریفای شده افتتاح کنید. یا این کار رابه مجموعه تراپی بسپارید.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

در صورت دارای اکانت پی پال می باشید، وارد حساب پی پال خود شوید. برای این کار به سایت رسمی پی پال به آدرس www.paypal.com رفته و بر روی "Log in" کلیک فرمایید.

چگونگی شارژ و اضافه کردن پول به Prepaid کارت

 

مرحله دوم :  سپس به بخش "Profile" رفته و بر روی به روزرسانی لینک حساب های بانکی خود کلیک فرمایید.

 

مرحله سوم :  بعد از آن بر روی "Add a Bank Account or Card" کلیک فرمایید و اطلاعات مالی برای اضافه کردن یک حساب بانکی را تکمیل فرمایید.

 

چگونگی شارژ و اضافه کردن پول به Prepaid کارت

 

مرحله چهارم :  به مدت 5 روز فرصت دارید تا با بخش "خدمات مشتریان" کارت های prepaid که کارت خود را از آنجا خریداری کرده اید تماس حاصل فرمایید تا انتقال پول از حساب پی پال به کارت شما را فعال کنند. روش دیگر این است که به سایت کارت اعتباری خود رفته و گزینه های مربوط به انتقال پول از حساب پی پال به Prepaid کارتتان را فعال کنید.

 

مرحله پنجم :  دوباره وارد حساب پی پال خود شوید. به صفحه "Account Overview" رفته و بر روی گزینه "Get Verified" در بالای صفحه کلیک فرمائید. سپس جزئیات سپرده خود را وارد کرده و شرایط پی پال را مرور فرمائید. 

 

مرحله ششم : بعد از آن به تب "My Account" بروید و بر روی "Withdraw" کلیک کنید تا میزان وجه مورد نظرتان به Prepaid کارتتان انتقال یابد. برای نقل و انتقال پول، گزینه "Transfer Funds to Bank Account" را از منوی کشویی انتخاب فرمائید. سپس کارت اعتباری خود را از لیست باز شده، انتخاب نموده و میزان پولی را که می خواهید با آن Prepaid کارت خود را شارژکنید وارد نمائید.

در نهایت بر روی "Continue" کلیک کرده و برای تایید کردن آن بر روی گزینه "Submit" کلیک کنید. از اینکه مثل "همیشه" با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه سوال، مشورت یا انجام سفارشات بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

تماس با ما

یاران همراه! با مقاله آموزش چگونگی شارژ و اضافه کردن پول به Prepaid کارت ، همراه شما بودیم و سعی شد که همه آنچه که در این زمینه مورد نیاز بود برای شما بیان کنیم. امیدواریم از این آموزش به اندازه نیازتان بهره برده باشید. هر گونه سوال یا مشکلی را با ما در میان بگذارید. ما با کمال میل آماه خدمت رسانی به شما دوستان هستیم. لطفا با ما در تماس باشید.

1396/02/23
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان