امنیت پرداخت با پی پال | آیا می توانم از دبیت کارت یا کارت اعتباری در پی پال استفاده کنم؟امروزه هنگام پرداخت آنلاین، انواع سرویس ها را مشاهده خواهید کرد. ممکن است این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که کدامیک از این سرویس ها امکانات و امنیت بالاتری دارد؟ بیشتر کاربران به شما پی پال را پیشنهاد خواهند داد چرا که امنیت پرداخت با پی پال تضمین شده است. یکی از امکانات خوبی که پی پال برای کاربران فراهم می کند استفاده از دبیت کارت می باشد و مهم تر از آن اینکه، پی پال از اطلاعات کارت شما محافظت می کند. در دنیایی که هکرها به دنبال یک بی دقتی از سمت شما هستند تا حساب شما را خالی کنند؛ پی پال این امنیت را برای شما تامین می کند. پی پال بدون آنکه اطلاعات و شماره کارت شما را در اختیار دیگران قرار دهد به عنوان واسطه یک لایه مخفی بین شما و دریافت کننده پول ایجاد می کند، این امر مانع فاش شدن اطلاعات کارت شما می شود.

امنیت پرداخت با پی پال

امنیت پرداخت با پی پال

paypal، یکی از امن ترین سیستم های پرداخت آنلاین می باشد که شرایطی را فراهم می کند تا به واسطه آن امنیت کارت های اعتباری و دبیت کارت تان نیز حفظ شود. برای استفاده از کارت های اعتباری یا دبیت کارت تان در PayPal، باید آن را به حساب خود اضافه کنید. برای انجام این کار، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و بر روی گزینه «Wallet» کلیک کنید. بعد، بخش «Link a card or bank» را پیدا کنید. نوع کارت مورد استفاده تان را انتخاب کرده و اطلاعات کارت را ارائه دهید. توجه داشته باشید هر کارت فقط یکبار قابلیت اتصال دارد و در صورتی که بخواهید از آن کارت برای حساب های دیگر پی پال تان استفاده نمائید اجازه انجام این کار را نخواهید داشت.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

چه زمانی نیاز به اضافه کردن دبیت کارت به حساب پی پال دارم؟

در صورتی که قصد دارید ار دبیت کارتتان جهت تامین مالی برای پی پال استفاده شود، این کار به شما توصیه نمی شود. چون که شما می توانید از روش های کم هزینه تر به عنوان شارژ حساب پی پال خود استفاده نمائید. اما اگر از دبیت کارت تان به صورت مرتب استفاده می کنید بهتر است امنیت پرداخت با پی پال را تجربه کنید.

 

موضوع مورد توجه بین کاربران آنلاین، امن بودن پرداخت های ارزی شان می باشد. امنیت پرداخت با پی پال از مزایای استفاده از این درگاه می باشد. استفاده از کارت های اعتباری یا دبیت کارت ها به صورت مستقیم، امنیت اطلاعات حساب را به خطر می اندازد. اما اضافه کردن این کارت ها به حساب پی پال، هنگام پرداخت موجب می شود که اطلاعات حساب تان را در اختیار کسی قرار ندهید. لازم به توضیح است استفاده از این کارت ها هنگام خرید از سایت هایی مانند ebay شما را متحمل کارمزد نمی کند اما بدانید در صورتی که برای پرداخت های شخصی توسط پی پال از کارت های اعتباری تان استفاده نمائید باید هزینه هایی اضافی را پرداخت کنید.

دوستان همراه در صورت داشتن هر گونه سوال، مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما گرامیان می باشند.

1396/06/28
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان