لیست فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانیپرفکت مانی یکی از شبکه‌های پرداخت آنلاین است که از آن می‌توان برای خرید از سایت‌های خارجی و انتقال ارز به کشورهای دیگر استفاده کرد. این سیستم مالی آنلاین در ایران از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. چرا که برخلاف پی پال استفاده از خدمات آن برای افرادی که در ایران زندگی می‌کنند، محدودیتی ندارد. به همین سبب، در این مقاله قصد داریم لیستی از فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی در اختیارتان قرار دهیم. همراه ما باشید.

فهرستی از فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی

همان‌طور که می‌دانید، فروشگاه های آنلاین که در سطح بین‌المللی در حال فعالیت هستند، باید از روش‌های مختلف پرداخت ارزی پشتیبانی کنند تا افراد قادر به خرید از آن‌ها باشند. اما پرفکت مانی به دلیل برخی از ویژگی‌هایی که دارد نسبت به سایر روش‌های پرداخت ارزی مانند حساب پی پال، ویزا کارت و مسترکارت، کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند. بنابراین نمی‌توان گفت که تعداد فروشگاه هایی که از پرفکت مانی پشتیبانی می‌کنند چندان زیاد است. با این حال برخی از فروشگاه های معتبری که از این روش پرداخت ارزی پشتیبانی می‌کنند، عبارت هستند از:

سایت علی اکسپرس

علی اکسپرس یکی از وب سایت‌های معروف چینی است که در زمینه فروش انواع کالا با قیمت مناسب در حال فعالیت است. نکته قابل توجهی که در خصوص این سایت وجود دارد این است که امکان ارسال کالا به ایران را فراهم کرده است.

لیست فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی

سایت vpnsecure

سایت vpnsecure یکی دیگر از وب سایت‌های خارجی است که در زمینه فروش وی پی ان در حال فعالیت است. به خاطر داشته باشید که شما به وی پی ان برای ورود به سایت‌هایی نظیر پی پال نیاز دارید!

سایت sonotel

وب سایت sonotel یکی از سایت‌هایی است که در لیست فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی قرار می‌گیرد. از این سایت می‌توان برای خرید شماره مجازی استفاده کرد. استفاده از شماره مجازی جهت وریفای کردن برخی از حساب‌های کاربری در سایت‌های مختلف، نیاز است.

سایت veeble

سایت veeble در زمینه فروش هاست در حال فعالیت است. بنابراین اگر در حوزه طراحی سایت در حال فعالیت هستید، احتمالاً به این سایت برای خرید هاست نیاز دارید.

سایت thcservers

این وب سایت نیز در زمینه فروش هاست در حال فعالیت است که از پرفکت مانی به عنوان یکی از روش‌های پرداخت پشتیبانی می‌کند.

سایت coinbase

اگر قصد خرید و فروش ارز رمزنگاری شده با پرفکت مانی را دارید، می‌توانید از خدمات وب سایت coinbase استفاده کنید.

لیست فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی

مزایا و معایب حساب پرفکت مانی

همانطور که در بخش قبل مشاهده کردید، تعداد سایت‌هایی که در لیست فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی قرار داده می‌شوند، زیاد نیست. چرا که شبکه مالی پرفکت مانی برخلاف قوانین کشورهای اروپایی در حال فعالیت است. و به همین دلیل بسیاری از سایت‌های خارجی نظیر آمازون با وجود محبوبیت سراسری که دارند، از این روش پرداخت پشتیبانی نمی‌کنند.

با این وجود می‌توان گفت مزیت اصلی پرفکت مانی برای افرادی که در ایران زندگی می‌کنند این است که هیچ‌گونه تحریمی در رابطه با خدمات این سیستم مالی برای ایرانیان در نظر گرفته نشده است. بنابراین، شما به راحتی می‌توانید نسبت به افتتاح حساب پرفکت مانی در ایران اقدام کرده و از طریق خدمات ارزی تراپی آن را شارژ نمایید.

اما از طرف دیگر لازم به ذکر است که امنیت حساب پرفکت مانی به اندازه سایر کیف پول‌های الکترونیکی مانند پی پال نیست. چرا که این سیستم مالی از ارزی که مردم در حسابشان قرار می‌دهند، برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف استفاده می‌کنند.  هرچند که سود انجام این کار به حساب صاحبین افراد ریخته می‌شود، اما خطرات زیادی نیز برای سرمایه شما به همراه دارد.

نتیجه‌گیری

در این مقاله لیستی از فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی در اختیارتان قرار دادیم. با توجه به اینکه این سیستم مالی از قوانین کشورهای اروپایی جهت انجام امور مالی پشتیبانی نمی‌کند، تعداد سایت‌هایی که از این روش پرداخت ارزی نیز استفاده می‌کنند، به اندازه پی پال زیاد نیست. بنابراین قبل از اینکه برای خرید از سایت‌های خارجی نسبت به افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام کنید، اول بررسی کنید که آیا انجام این کار نیاز شما را برطرف می‌کند یا نه.

1398/09/29
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان