خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

این روزها دیگر فاصله، معنای گذشته را ندارد. از آن سر دنیا می توانید کالای خود را انتخاب کنید و هزینه آن را به راحتی پرداخت نمائید. زمان پرداخت، لوگوهای رنگارنگی را مشاهده می کنید که هر کدام مزیت های خاص خود را دارند و ممکن است حتی شما چند اکانت از انواع حساب های ارزی را داشته باشید؛ از لوگوی پرفکت مانی، وب مانی، پی پال و... گرفته تا ویزا/مستر کارت. این که کدام روش را انتخاب کنید بستگی به شما دارد. با استفاده از پرفکت مانی ، شانس خوبی برای انجام هر معامله در سراسر جهان دارید. اگر شما نیز مثل ما از طرفدارن پرفکت مانی هستید  و تمایل دارید برای شارژ حساب تان، پرفکت مانی با قیمتی ارزان خریداری کنید به شما تبریک می گوئیم چرا که به جای درستی آمده اید. یکی از خدمات منحصر بفرد تراپی، که در تمام این سال ها، توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند خرید دلار پرفکت مانی بدون احراز هویت و گرفتن هیچ گونه مدارکی می باشد. امروز نیز با موضوعی جذاب، در خدمت شما هستیم. خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مستر کارت مجازی ؛ استقبال زیاد شما گرامیان ما را بر آن داشت تا امروز را با توضیح این روش در خدمت شما باشیم.

ما به شما کمک می کنیم تا با ویزا/مستر کارت مجازی تان، ارز پرفکت مانی خریداری کنید. اگر تا کنون اقدام به دریافت کارت های اعتباری نکرده اید؛ برای دریافت ویزا کارت و مستر کارت مجازی آنلاین، می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

خرید ویزا/مستر کارت مجازی

خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

امروزه استانداردهای جدیدی برای همکاری با بانک های سراسر جهان ایجاد شده است و این امکان فراهم شده است تا با سرعت بسیار زیاد، انتقال وجوه در سرتاسر جهان صورت پذیرد. شاید خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مستر کارت مجازی بدون آن که نیاز باشد این کار را به شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزی بسپارید جزء همین استانداردها باشد. چرا که کاربران زیادی از اینکه مجبور هستند اطلاعات حساب شان را فاش کنند و یا اینکه از زمانی که درخواست می دهند تا زمانی که حساب شان شارژ شود، وقت زیادی مجبور هستند صبر کنند؛ احساس نارضایتی می کنند.

مراحل خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

دوستان عزیزم می خواهیم سایتی را به شما معرفی کنیم که به شما کمک می کند تا خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مستر کارت مجازی را انجام دهید. خدمتی که سایت Luna Exchange ارائه می دهد؛ موجب شده است تا کاربران زیادی را جذب می کند.

گام اول: به سایت رسمی Luna Exchange رفته و به آدرس www.alphachanger.com/order/credit-card-to-pm بروید. سپس اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد نمائید. برای آگاهی از بخش هایی که باید تکمیل فرمائید با ما همراه باشید.

گام دوم: نام و آدرس ویزا/مستر کارت مجازی تان خود را وارد کنید.

خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

گام سوم: سپس شماره کارت خود را تایپ نمائید.

خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مستر کارت مجازی

گام چهارم: بعد از آن شماره حساب پرفکت مانی تان را وارد کنید.

گام پنجم: میزان ارز مبادله را تعیین کنید.

گام ششم: در نهایت، سفارش خود را ثبت فرمائید

خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مستر کارت مجازی
 

البته در صورت نداشتن مستر/ویزا کارت می توانید از طریق زیر، درخواست شارژ حساب تان را برای همکاران ما ارسال نمائید. به محض آن که معادل ریالی ارز درخواستی را به حساب تراپی واریز نمائید؛ متخصصان ما به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد. لطفا درخواست تان را به درستی پر کنید تا از تاخیر در شارژ حساب تان جلوگیری شود. همچنین لطفا شماره حساب پرفکت مانی خود را بررسی کنید تا از اشتباهات جلوگیری شود، زیرا تمام پرداخت ها نهایی می باشند و قابل برگشت نیستند.

خرید دلار پرفکت مانی

 

شرایط جدیدی که با حضور اینترنت فراهم شده است؛ باعث ایجاد یک سیستم انعطاف پذیر آنلاین شده است. هر کاربر با استفاده از ارز الکترونیکی، قادر به شارژ حساب و انتقال سریع وجه به کاربر دیگری است. نرخ انتقال بسیار معقول می باشد و کمترین میزان را شامل می شود.

خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مستر کارت مجازی ، یکی از آسان ترین راه های شارژ حساب تان می باشد که علاوه بر اینکه اطلاعات حساب تان فاش نمی شود، موجب می شود تا کارمزد کمتری پرداخت نمائید.

1396/09/09
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان