روش های افزایش امنیت حساب پرفکت مانی چیست؟پرفکت مانی یکی از انواع کیف پول‌های الکترونیکی شبیه به پی پال است که در میان ایرانیان از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. چرا که پرفکت مانی برخلاف پی پال هیچگونه محدودیتی برای کاربران ایرانی تعیین نکرده است. به همین دلیل شما می‌توانید به سادگی یک حساب پرفکت مانی ایجاد کرده و از آن برای خرید از سایت‌های خارجی ، انتقال ارز و ... استفاده کنید. اما قبل از هرچیز، جهت حفظ امنیت سرمایه‌تان، حتما از طریق روش‌های افزایش امنیت حساب پرفکت مانی استفاده کنید.

روش های افزایش امنیت حساب پرفکت مانی

همانطور که گفته شد، محدودیتی برای افتتاح حساب پرفکت مانی در ایران وجود ندارد. شما می‌توانید به سادگی با استفاده از آی پی ایران وارد سایت پرفکت مانی شده و حساب کاربری مورد نیازتان را ایجاد نمایید. سپس از طریق روش‌های مختلفی که در سایت وجود دارد، حسابتان را وریفای کنید. با وریفای کردن حساب پرفکت مانی نه تنها قادر به استفاده از تمام امکانات حساب خواهید بود، بلکه امنیت حسابتان را تضمین می‌کنید. با این وجود، افرادی که به صورت مکرر از این روش جهت انتقال ارز و خرید از سایت‌های خارجی استفاده می‌کنند، پیشنهاد می کنیم حتما از روش‌های افزایش امنیت حساب پرفکت استفاده کنند.

به طور کلی، 4 روش جهت افزایش امنیت حساب پرفکت مانی از سوی این کمپانی تعیین شده است ک در ادامه ما هر یک از آنها را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

روش های افزایش امنیت حساب پرفکت مانی چیست؟

افزایش امنیت حساب پرفکت مانی از طریق Identity Check

در این روش، جهت افزایش امنیت حساب پرفکت مانی از از آی پی فردی که قصد وارد شدن به حساب کاربری را دارد، استفاده می‌شود. در این روش، جهت تایید هویت فرد، آی پی که برای بار اول فرد جهت ورود به حساب استفاده می‌کند، در سیستم پرفکت مانی ذخیره می‌شود. از آن پس، در صورتی که آی پی فرد وارد شوند با آی پی ذخیره شده مغایرت داشته باشد، یک ایمیل حاوی یک کد تایید برای فرد ارسال می‌گردد. بنابراین، شخص تنها در صورتی می‌تواند وارد حساب کاربری خود شود که به ایمیل و در نتیجه کد ارسال شده دسترسی داشته باشد.

ارسال پیامک ورود (SMS Login) جهت افزایش امنیت پرفکت مانی

همان‌طور که از اسم این روش مشخص است، برای افزایش امنیت حساب پرفکت مانی از این طریق، شما باید حساب کاربریتان را به تلفن همراهتان متصل نمایید. بعد از آن، برای هر بار ورود به حساب کاربریتان یک کد امنیتی برایتان ارسال می‌شود.

توجه: در صورتی که قصد استفاده از این روش را دارید، باید حواستان به هزینه‌های جانبی نیز باشد. چرا که جهت فعال کردن این گزینه، باید حداقل 5 دلار در حسابتان موجود باشد. علاوه بر ایم جهت ارسال هر پیام، چیزی حدود 0.1 دلار از حساب شما کسر خواهد شد.

افزایش امنیت پرفکت مانی با کارت تصویری کد (Code Card)

این روش، یکی از جالب ترین روش‌های افزایش امنیت حساب پرفکت مانی است. در روش کارت تصویری کد، تعدادی کد برای شما ارسال می‌شود. و هر بار جهت ورود به حساب کاربری، یکی از آنها از شما خواسته می‌شود. به عنوان مثال، شما تا زمانی که کد ششم را وارد نکنید، قادر به وارد شدن به حسابتان نخواهید بود.

افزایش حساب پرفکت مانی توسط سیستم رصد تراکنش ها (Anti-Fraud Filtration System)

در این روش، تمام تراکنش‌هایی که توسط حساب کاربری شما انجام می‌شوند، توسط خود سیستم پرفکت مانی بررسی خواهند شد. در صورتی که سیستم به تراکنشی مشکوک شود، آن را در حالت تعلیق نگه می‌دارد تا توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد. بعد از آن در صورتی که تراکنش با مشکل امنیتی رو به رو باشد، مبلغ پرداخت شده ظرف 24 ساعت به حسابتان بازگردانده می‌شود.

روش های افزایش امنیت حساب پرفکت مانی چیست؟

افزایش امنیت پرفکت مانی چگونه انجام می شود؟

برای استفاده از هر یک از روش‌های گفته شده، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد حساب کاربری‌تان شوید. سپس وارد بخش Account Security شده و روش مد نظرتان را انتخاب کنید. در صورتی که جهت انجام این کار سوال یا مشکلی دارید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید.

نتیجه‌گیری

در این مقاله روش های افزایش امنیت حساب پرفکت مانی را به شما معرفی کردیم. در میان روش‌های گفته شده، همگی به جز تایید هویت با ارسال پیام کوتاه، رایگان می‌باشد. شما با فعال سازی هر یک از موارد گفته شده، می‌توانید از انجام کلاهبرداری توسط حساب کاربریتان جلوگیری کنید.

1398/09/23
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان