طریقه استفاده از ووچر (کارت شارژ) پرفکت مانی

آیا شما هم به دنبال خرید هدیه هایی متفاوت برای دوستان خود هستید؟ گیفت کارت ها، هدایای ارزشمندی هستند که می توانید به عزیزان خود هدیه دهید. در صورتی که دوستانتان اهل خریدهای اینترنتی باشند بوسیله این کارت ها این شانس را به آن ها می دهید تا هر کالایی که تمایل داشته باشند را از فروشگاه های معتبر خارجی خریداری کنند. علاوه بر آن، کارت شارژ پرفکت مانی برای واریز پول به پرفکت مانی نیز می توان استفاده کرد. همراه ما باشید تا طریقه استفاده از ووچر (کارت شارژ) پرفکت مانی را به شما آموزش دهیم.

 

طریقه استفاده از ووچر (کارت شارژ) پرفکت مانی

طریقه استفاده از ووچر (کارت شارژ) پرفکت مانی

ممکن است ووچر پرفکت مانی را تهیه کرده باشید اما با روش استفاده از آن آشنایی نداشته باشید. کارت شارژ پرفکت مانی را از دو روش می توانید استفاده کنید. برای کسب آگاهی بیشتر با ما همراه باشید!

1. شارژ حساب با کارت شارژ پرفکت مانی

یکی از بیشترین موارد استفاده کارت شارژ (ووچر) پرفکت مانی، برای شارژ حساب می باشد.

2. خرید اینترنتی از فروشگاه های معتبر

آیا شما هم از علاقه مندان خرید کالا از فروشگاه های معتبر خارجی هستید؟ خرید اینترنتی مزایای بسیاری دارد برای مثال می توانید روزانه به فروشگاه آنلاین مورد نظر خود سر بزنید و هر زمان که کالای شما در حراج قرار گرفت با قیمیتی پایین تر آن را خریداری نمائید. از طرفی ممکن است مشابه کالای مورد نظر را در نمایندگی های آن محصول در داخل ایران نیز ببینید اما از مارک بودن یا تقلبی بودن آن مطمئن نباشید. تمامی این دلایل و هزاران دلیل دیگر شما را به خرید اینترنتی ترغیب می کند.

کاربران زیادی با مشاوران ما تماس می گیرند و می پرسند آیا برای خرید اینترنتی حتما نیاز به داشتن حساب است؟ ما به آنها پاسخ می دهیم که لزوما خیر. در صورتی که فروشگاه مورد نظر پذیرنده درگاه پرفکت مانی باشد، بدون آن که نیاز به افتتاح حساب داشته باشید و متحمل کارمزد بیشتری شوید. با توجه به میزان ارز موردنیازتان برای خرید، یک کارت ووچر پرفکت مانی تهیه کنید. سپس مراحل خرید را دنبال فرمائید و هنگام واریز وجه، شماره کارت و رمز آن را وارد نمائید.

همانطور که ذکر شد کارت شارژ پرفکت مانی را برای خرید اینترنتی و واریز پول به حساب تان می توانید استفاده نمائید. در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشورت، مشاوران ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند...با ما در تماس باشید!

1396/05/10
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان