بروکر فارکس پرفکت مانی چیست؟ چرا باید از بروکر پرفکت مانی استفاده کنید؟

زمانی که شما به دنبال انواع سرمایه گذاری در فارکس هستید، قطعا با مواردی برخورد کرده‌اید که برخی از بروکرها یک سرویس آنلاین به نام پرفکت مانی را پذیرفته‌اند. در حقیقت پرفکت مانی مورد توجه بسیاری از بروکرها برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی می‌باشد. آیا می‌دانید پرفکت مانی چگونه برای سرمایه گذاری فارکس کار می‌کند؟ در ادامه با تراپی همراه شوید تا برای شما نکات مفید در مورد استفاده از پرفکت مانی برای تجارت آنلاین اشاره کنیم و مطالبی را در مورد بروکر فارکس پرفکت مانی برای شما ذکر کنیم.

مختصری در مورد پرفکت مانی

پرفکت مانی کار خود را از سال 2007 و یا شاید سال ها قبل تر آغاز کرده است و یک کیف پول الکترونیکی است که برای انجام پرداخت آنلاین، ذخیره ارز دیجیتال، خرید آنلاین و ... استفاده می‌شود.

بروکر فارکس پرفکت مانی چیست؟

یک بروکر پرفکت مانی (Perfect Money) وب سایتی تجاری است که استفاده از پرفکت مانی را برای سپرده گذاری و / یا برداشت از حساب می‌پذیرد. اگر یک بروکر که شما در حال مبادله با آن هستید، به شما اجازه‌ی استفاده از Perfect Money را بدهد ، باید تصمیم بگیرید که آیا از آن برای سپرده گذاری، برداشت، یا هر دو استفاده کنید.

بروکر فارکس پرفکت مانی

سپرده گذاری با استفاده از پرفکت مانی، به این صورت است که شما باید حتما به وب سایت بانکی مراجعه کنید و استفاده از پرفکت مانی را به عنوان متد پرداخت انتخاب کنید. از آن به بعد شما مستقیما به وب سایت پرفکت مانی ارجاع داده می‌شوید که باید در آن لاگین کنید و از آن پس شما می‌توانید با استفاده از اکانت تجاری خود به ارایل پول بپردازید.

هنگامی که بخواهید از حساب خود برداشت کنید، باید شماره حساب پرفکت مانی خود را داشته باشید، به این ترتیب وب سایت تجاری یا همان بروکر پرفکت مانی، سرمایه مورد نظر شما را برای شما ارسال خواهد کرد. شما می‌توانید با استفاده از کیف پول الکترونیکی خود، آن مبلغ مورد نظر خود را به حساب بانکی تان انتقال دهید.

چرا از بروکر فارکس پرفکت مانی استفاده کنیم؟

ممکن است این سوال برای برخی از شما عزیزان پیش بیاید که چرا از بروکر پرفکت مانی استفاده کنیم؟ در پاسخ به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های بروکر پرفکت مانی اشاره خواهیم کرد تا شما عزیزان دلیل استفاده از وب سایت مبادله‌ی پرفکت مانی را بدانید.

ویژگی‌های بروکر فارکس پرفکت مانی

دلایل اصلی استفاده از بروکر فارکس پرفکت مانی برای واریز وجه یا واریز به حساب کاربری فارکس ، راحتی و امنیت بالای آن برای حفظ حریم خصوصی کاربران است.

بروکر پرفکت مانی، در زمینه‌ی ذخیره و انتقال وجه به صورت آنلاین بسیار انعطاف پذیر می‌باشد و بسیاری از کاربران بروکر پرفکت مانی را انتخاب می‌کنند زیرا هم از فیات و هم ارزهای رمزپایه پشتیبانی می‌کند. شما حتی می‌توانید با استفاده از بروکر پرفکت مانی ، مستقیماً یک ارز را به ارز دیگر تبدیل کنید.

سالانه به حساب پرفکت مانی شما حدود 4 درصد سود تعلق می‌گیرد و کارمزدها نیز بسیار رقابتی هستند.

دو نوع اکانت برای پرفکت مانی وجود دارد : اکانت شخصی و اکانت حرفه‌ای که هر کدام دارای هزینه‌ی تراکنش‌های متفاوتی می‌باشد.

این‌ها ویژگی‌هایی بود که بروکر پرفکت مانی دارا می‌باشد و می‌تواند دلایلی باشد برای اینکه بسیاری از افراد مایلند تا از بروکر فارکس پرفکت مانی استفاده کنند.

بروکر فارکس پرفکت مانی

چگونه یک بروکر فارکس پرفکت مانی خوب انتخاب کنیم؟

زمانی که یک بروکر فارکس را انتخاب می‌کنید که امکان استفاده از پرفکت مانی را برای شما فراهم کرده است، شما هم باید کیفیت کلی را در نظر بگیرید و هم کیفیت اجرا و نحوه‌ی ارائه‌ی خدمات را. اما به طورکلی بروکری که شما انتخاب می‌کنید باید ویژگی‌های زیر را دارا باشد :

  • یک بروکر پرفکت مانی باید قابلیت استفاده آسان و راحتی داشته باشد به علاوه باید قابل اعتماد باشد.
  • از هر لحاظ دارای ثبات باشد، چه از لحاظ خود پلتفرم و چه از لحاظ هزینه‌هایی که برای کاربر در نظر گرفته است.
  • قابل رقابت با هر نرم افزار دیگری که شما از آن استفاده می‌کنید باشد.
  • در صورت نیاز به پشتیبانی، دارای خدمات پشتیبانی خوبی باشد.
  • سرعت پردازش تراکنش‌های در آن  بالا باشد.
  • حداقل هزینه را برای انجام تراکنش ها در نظر گرفته باشد.

بیشتر بخوانید : خرید ووچر پرفکت مانی

در این مقاله سعی کردیم شما را با بروکر پرفکت مانی آشنا نموده و یژگی‌های یک بروکر خوب را برای شما بیان نمائیم. حال شما با در نظر گفتن مطالب ذکر شده چنانچه بخواهید از بروکر پرفکت مانی استفاده کنید، می‌توانید یک وب سایت تجارت یا مبادله‌ی مناسب یا همان بروکر پرفکت مانی درستی را انتخاب کنید.

امید است مطالب گفته شده مورد توجه و رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد. لطفا با ما در تماس باشید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

1398/06/05
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان