تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی از نظر کارمزد

دوستان گرامی در مقاله های افتتاح حساب پرفکت مانی و خرید ووچر پرفکت مانی، توضیحاتی را در اختیار شما قرار دادیم. برخی از شما عزیزان در مورد تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی از نظر کارمزد سوال هایی داشتید که تصمیم گرفتم جواب این سوال را در یک مقاله کلی در اختیار همه قرار دهم. بنابراین اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که با حساب پرفکت مانی و یا ووچر پرفکت مانی آشنایی ندارید می توانید از مقاله های گفته شده استفاده کنید. و برای اینکه آگاهی کاملی نسبت به تفاوت بین کارمزد پرفکت مانی و ووچر آن بدست آورید مثل همیشه با ما همراه باشید. 

تفاوت پرفکت مانی و ووچر

تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی از نظر کارمزد :

همانطور که در سایر مقاله ها گفته شد ووچر پرفکت مانی شبیه یک کارت هدیه است که شما می توانید به هرکسی بدهید. منظور از هر کس این است که شخص اگر حساب پرفکت مانی داشته باشد و یا نداشته باشد می تواند از این کارت استفاده کند. بنابراین برای استفاده کردن از این کارت تنها نیاز است که سایت هایی که اجازه خرید با این کارت را در اختیار شما قرار می دهند پیدا کنید و خرید خود را انجام دهید. شما می توانید این کارت ها را از 1 دلار تا هر مقداری که می خواهید شارژ کنید. شاید یکی از بهترین هدیه هایی که می توانید به دوستان خود بدهید تا هر آن چه را که تمایل دارند از فروشگاه های آنلاین خارجی خریداری نمایند، ووچرهای پرفکت مانی می باشد.

دوستان عزیز در صورتی که در مورد شارژ این کارتها و نحوه استفاده از آنها سوالی دارید می توانید از مقاله طریقه استفاده از ووچر (کارت شارژ) پرفکت مانی استفاده کنید. این کارت ها دارای یک شماره رمز و یک شماره سریال هستند که از طریق این دو شماره می توانید شما خرید خود را انجام دهید. مزیت دیگری که این کارت ها دارند این است که شخص چه دارای حساب پرفکت مانی باشد و یا نباشد می تواند از این کارتها استفاده کند. پس سوالی که اینجا مطرح می شود این است که چه تفاوتی با هم دارند؟!

تفاوت زمانی مشخص می شود که شما می خواهید کارمزد بپردازید! کسی که حساب پرفکت مانی دارد بدون اینکه کارمزدی بپردازد می تواند از ووچر کارت استفاده کند و در غیر این صورت باید 1.99% کارمزد را پرداخت کند. 

بنابراین تصمیم با شماست که کارمزد بپردازید یا نه! در این مقاله در مورد تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی از نظر کارمزد صحبت کردیم، در صورتی که سوالی دارید می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

1396/10/20
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان