افتتاح حساب پرفکت مانی | آموزش کار با پرفکت مانی | پرداخت توسط پرفکت مانی | خرید آنلاین پرفکت مانی

Perfect Money یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که از لحاظ عملیاتی بسیار شبیه به Liberty Reserve و Pecunix است؛ با این تفاوت که خدماتی که ارائه می دهد بیشتر می باشد. یکی از در خواست هایی که کاربران بسیاری از ما داشتند بررسی در مورد یکی از شناخته شده ترین سیستم های ارائه دهنده خدمات ارزی یعنی پرفکت مانی بود. آن ها می پرسیدند آیا پرفکت مانی قابل اعتماد است؟ مزایا و معایب آن چیست؟ اگر این سوالات نیز برای شما پیش آمده است و به دنبال این هستید که همه چیز در مورد پرفکت مانی را بدانید، به جای درستی آماده اید. جهت آموزش کار با پرفکت مانی با تراپی همراه باشید.

آموزش کار با پرفکت مانی

اول از همه باید بگویم مدیریت حساب Perfect Money امری پیچیده و دشوار نیست. هر حساب می تواند تا ۴ ارز طلا، بیت کوین، یورو، دلار را پشتیبانی کند. پشتیبانی از تمامی این ارزها باعث جلب رضایت بیشتر کاربران شده است و روز به روز بر تعداد کاربران دارای حساب پرفکت مانی افزوده می شود. البته از امنیت بالا و کاربر پسند بودن پرفکت مانی نمی توان چشم پوشی کرد!

آموزش کار با پرفکت مانی

قبل از آنکه شروع به آموزش کار با پرفکت مانی کنیم، دوستان عزیزی که هنوز اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی نکرده اند؛ باید اقدام به ایجاد این حساب بکنند.

شما در پرفکت مانی می توانید حساب های شخصی و تجاری داشته باشید. حساب شخصی برای افراد در نظر گرفته شده است و حساب تجاری برای اشخاص حقوقی. لازم به توضیح است هر دو نوع حساب، می توانند برای فعالیت های تجاری بدون محدودیت استفاده شوند.

در پرفکت مانی، می توانید عملیات برداشت پول، واریز، انتقال پول و ... را به راحتی انجام دهید. از زمانی که پرفکت مانی، حمایت از بیت کوین را برای انتقال و ... اضافه کرد، کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرد.

مزایا

 سیستم پرفکت مانی دارای ابزار قدرتمندی است که برای تجارت فناوری اطلاعات مدرن طراحی شده است. از مزایای آن می توان موارد زیر را اشاره کرد:

- ارائه گزارش های دقیق از عملیات مالی
- سیستم تنظیم مجدد پرداخت خودکار
- سیستم پشتیبانی از مشتریان
- قابل اعتماد و مطمئن

فراموش نکنید که پرفکت مانی جهت برقراری امنیت مشتریان خود، سرویس های زیادی ارائه می دهد:

تأیید با اس ام اس: این سرویس برای ایجاد ارتباط بین حساب کاربری و شماره تلفن همراه تان است که سیستم، رمز تأییدی را برای شناسایی صاحب حساب واقعی ارسال می کند. اس ام اس بهترین و مطمئن ترین روش حفاظت از مشتری می باشد.

شناسایی هویت: این ابزار برای شناسایی صاحب حساب پرفکت مانی استفاده می شود. اگر کاربر از شبکه یا زیر شبکه آدرس IP که مربوط به صاحب حساب نیست وارد شود، پرفکت مانی، سیستم ورودی به حساب را مسدود می کند.

CodeCard Protection: یکی دیگر از روش های اضافی برای محافظت از حساب کاربری، می باشد.

آیا هنوز سوالی دارید که نتوانسته اید پاسخ آن را بدست آورید؟ مشاوران ما در چت آنلاین خوشحال می شوند که به سوالات شما پاسخ دهند.

1396/08/24
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

نـظرات کاربـران

 • تصویر آواتار
  نیما بهرام زاده ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ پاسخ دادن
  سلام
  من توی سایت های کلیکی فعالیت می کنم و برای پرداخت و دریافت به یک حساب پرفکت مانی نیاز دارم

 • تصویر آواتار
  پشتیبانی سایت ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ پاسخ دادن
  دوست عزیز سلام
  برای افتتاح حساب پرفکت مانی می توانی داز خدمات سایت ما استفاده کنید
  برای این منظور شما می توانید در سایت عضو شوید و سفارش افتتاح حساب پرفکت مانی را ثبت کنید
  تا همکاران سایت در بخش اجرایی حساب پرفکت مانی شما را افتتاح کنند
  شاد و سربلند باشید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان