تبدیل پرفکت مانی به ریپل

امروزه روش های مختلف و درگاه های متفاوتی وجود دارند که شما می توانید از آن ها برای خرید از سایت های مختلف استفاده کنید. بنابراین برای این کار شما درگاه های متفاوتی پیش رو دارید که بسته به نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب می کنید. نکته ای که وجود دارد این است که ممکن است همه سایت ها از همه درگاه های موجود استفاده نکنند و شما مجبور باشید از اکانت های مختلفی استفاده کنید. اکانت های مختلفی مانند پرفکت مانی، وب مانی و پی پال. در واقع این اکانت ها، کیف پول های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهند تا با استفاده از آنها خرید های خود را انجام دهید. در بین ایرانیان، پرفکت مانی دارای محبوبیت بیشتری است چرا که تا کنون هیچ تحریمی برای کاربران ایرانی نداشته است. بعضی مواقع شما نیاز دارید پرفکت مانی خود را به ارز دیگری مانند ارز دیجیتال ریپل تغییر دهید. ریپل از حامیان جریان آزاد گردش مالی است که از بانک ها به علت دریافت کارمزدهای بالا انتقاد می کند. هدف اصلی ریپل این است که همانطور که اطلاعات در اینترنت مبادله می شوند، ارز هم با امنیت و به راحتی انتقال یاید. برای آگاهی از نحوه تبدیل پرفکت مانی به ریپل در این آموزش همراه ما باشید. 

تبدیل پرفکت مانی به ریپل

همانطور که می دانید ریپل قصد دارد که مردم را از حصاری که توسط بانک ها بر آنها اعمال می شود رها کند. چرا که اعتقاد دارد بانک ها برای انجام کارها علاوه بر اینکه هزینه زیادی از مردم دریافت می کنند، زمان زیادی را نیز هدر می دهند. بنابراین این واحد ارزی نیز مانند بیت کوین، مورد توجه افراد قرار گرفته است. 

نحوه تبدیل پرفکت مانی به ریپل

مبادله ارزها با یکدیگر از نظر اقتصادی خیلی به صرفه تر از آن می باشد که موجودی داخل یکی از حساب های تان را ثابت نگه داید و حساب دیگرتان را شارژ فرمائید. در صورتی که قصد دارید حساب پرفکت مانی خود را به ریپل تغییر دهید، این کار راه به متخصصان ما بسپارید. از طریق لینک زیر می توانید اقدام به بهره مندی این خدمت فرمائید. برای این کار با متخصصان ما در زمان های اداری تماس بگیرید تا تبدیل شما در کوتاه ترین زمان ممکن همراه با کمترین کارمزد و بیشترین دقت انجام شود. 

تبدیل پرفکت مانی به Ripple

 

اگر برای اولین بار است که می خواهید از این خدمت بهره مند شوید، لطفا سوالات خود را از طریق چت آنلاین با مشاوران ما، در میان بگذارید. همچنین اگر می خواهید با روش های بدست آوردن ریپل و کیف پول های آن آشنا شوید می توانید از مقاله کیف پول ارز دیجیتال ریپل | چگونه ریپل بدست آوریم؟  استفاده کنید.

1396/10/02
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان