چگونه از هک حساب پرفکت مانی جلوگیری کنیم؟خوشبختانه پرفکت مانی (Perfect Money) یا اصطلاحا PM، امنیت بسیار بالایی دارد اما در عین حال تعداد زیادی هکر نیز وجود دارد! در این مقاله یاد می گیرید که چگونه می توانید حساب پرفکت مانی خود را محافظت کنید و از هک حساب پرفکت مانی خود جلوگیری کنید. متاسفانه پرداخت های پرفکت مانی نمی تواند به شما بازپرداخت شود؛ این بدین معنی است که اگر پول شما هک شده یا دزدیده شود، کاری نمیتوانید انجام دهید. بنابراین شما باید تمام گزینه های امنیتی احتمالی برای جلوگیری از هر نوع هکی را در نظر بگیرید. مثل "همیشه" با تراپی "همراه" باشید!

هک حساب پرفکت مانی

گزینه های امنیتی برای حفاظت از هک پرفکت مانی

متخصصان ما در تراپی، لیستی از مواردی که به موجب آن حساب شما امن تر شده و از هک حساب پرفکت مانی تان، تا حد زیادی جلوگیری می شود را برای شما گردآوری کرده اند. سعی کنید مواردی که در زیر به آن اشاره شده است را حتما رعایت فرمائید.

حفظ امنیت IP

شما باید امنیت IP را فعال کنید. بنابراین اگر کسی با یک دستگاه جدید قصد وارد شدن به حساب کاربری شما را داشته باشد، پرفکت مانی تأییدیه ای را که به ایمیل شما ارسال می شود ، را می خواهد که وارد نمایید . بنابراین اگر هکر آدرس ایمیل شما را نیز هک کرده باشد می تواند این مرحله را نیز دور بزند در غیر این صورت نمی تواند به حساب شما دسترسی داشته باشد.


CodeCard پرفکت مانی

اگر هکرها به نحوی به حساب کاربری پرفکت مانی شما دسترسی داشته باشند، علت اینکه هنوز نمیتوانند پول شما را از حسابتان برداشت کنند، این است که با یکی دیگر از چالشهای امنیتی روبرو هستند. برای ارسال پول از حساب شما به حساب دیگر، نیاز به وارد کردن CodeCard می باشد و بدون این کد هیچ کس نمی تواند پول را از حساب شما به حسابی دیگر، انتقال دهد.

چگونه از هک حساب پرفکت مانی جلوگیری کنیم؟

قصد داریم در این مقاله، برخی از پیشنهادات و راهنمایی های امنیتی را با شما به اشتراک بگذاریم؛ زیرا که می تواند حساب پرفکت مانی (Perfect Money) و دیگر حساب های مهم شما را از دست هکرها محافظت کند. 

شناسه Gmail

اولین توصیه این است که از شناسه Gmail (از آنجایی که هک کردن شناسه جیمیل بسیار سخت است) برای ایجاد حساب کاربری پرفکت مانی (Perfect Money) خود استفاده نمائید. توصیه دوم استفاده از تأیید دو مرحله ای در Gmail می باشد.

صفحه ورود جعلی

هکرها اغلب با استفاده از این روش برای دریافت جزئیات حساب کاربری شما، استفاده میکنند. صفحه ورود جعلی تقریبا شبیه به حساب پرفکت مانی می باشد. هنگامی که جزئیات ورود خود را وارد می کنید و روی ورود به سیستم کلیک می کنید، شما در واقع اطلاعات محرمانه خود را به هکرها ارسال کرده اید. راه حل آن، این است که همیشه در مرورگر خود ورود به وبسایت رسمی پرفکت مانی را چک کنید.

Phishing emails (ایمیل فیشینگ)

"هرگز" بر روی یک لینک در ایمیل تان که شما را به یک وبسایت می رساند کلیک نکنید و یا اطلاعات شخصی را در آن ایمیل یا وبسایت وارد نکنید . اغلب ایمیل های فیشینگ با موضوعاتی مانند امنیت حساب، اعتبار حساب، جایزه و ... برای شما ارسال می شوند.
هک حساب پرفکت مانی

  • لازم به توضیح است، پرفکت مانی هرگز ارائه پاداش، فرصت سرمایه گذاری، دو برابر شدن پول و  پیشنهادات ویژه به کاربران ارائه نمی دهد.

لینک داخل ایمیل تان را بسیار با دقت بررسی کنید. در هنگام مواجه با یک لینک در ایمیل مشکوک هرگز روی آن کلیک نکنید. در ایتدا از انطباق آدرس با پیوند تایپ شده در ایمیل اطمینان حاصل کرده. (بدون کلیک و فقط با اشاره ماوس روی لینک بروید). در شکل زیر یک نمونه از تفاوت در لینک تایپ شده و لینک واقعی را مشاهده می فرمائید.


هک حساب پرفکت مانی

 

امنیت کامپیوتر و مراقبت از keylogger

هرگز دی وی دی وی ویندوز را از فروشنده نامشخص خریداری نکنید ؛ بسیار مهم می باشد که از ویندوز و البته نرم افزار ضد ویروس به روز شده استفاده کنید. هرگز از حساب‌های محرمانه خود در کافه های اینترنتی استفاده نکنید چرا که پس از خروج از آن مکان، هیچ کنترلی بر روی اطلاعات حساب کاربری خود ندارید .
هرگز نرم افزاری را از ناشرهای ناشناخته یا غیر قابل اعتماد نصب یا دانلود نکنید. اغلب هکرها Keyloggers، را در این نرم افزارها جاسازی می کنند. بنابراین اگر شما این برنامه ها را نصب کنید همه رمزهای عبور خود را از طریق Keyloggers به هکرها نیز ارسال کرده اید و به آنها در هک حساب پرفکت مانی تان کمک کره اید.
مطمئنا درباره Perect Money Adder ، PM Stealer و ... شنیده اید. برخی از افراد ممکن است در این ویدیو روش دزدی پول را نشان دهند و به شما پیشنهاد دهند که این نرم افزار را دانلود کنید. این نوع نرم افزارها در واقع خطرناک هستند، به جای هک کردن دیگر حساب ها، ممکن است حساب پرفکت مانی شما هک شود و پول خود را از دست بدهید.

با اطمینان از حساب کاربری خود خارج شوید

حتما برای خروج از حساب کاربری تان، دکمه "Log out" را فشار دهید. بسیار مهم است که کاملا از حساب پرفکت مانی خود خارج شوید، در بیشتر زمان ها فقط با بستن پنجره ها و کلیک بر روی دکمه "close"، از سیستم خارج نمی شوید.

 

در این مقاله سعی کردیم انواع روش هایی که امنیت حساب پرفکت مانی شما را تهدید می کنند و موجب هک حساب پرفکت مانی تان می شوند را گردآوری کنیم. امیدواریم مثل "همیشه"، از مطالعه مقالات ما لذت برده باشید. منتظر خواندن کامنت های شما هستیم!

1396/04/15
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان