راه حل های جدید مسترکارت برای مبادلات ارزی

مستر کارت در حال برنامه ریزی است تا با استفاده از ترکیب چند روش پرداخت و به کارگیری داده‌های غنی سازی شده، از طریق بیش از 210 میلیون شرکت پرداخت مجاز ثبت شده در سراسر جهان، به آسان سازی پرداخت‌ها برای کاربران کمک کند. در این راستا مسترکارت برنامه‌ای جدید برای جا به جا کردن پول ارائه خواهد کرد که قرار است در سال آینده به طور جدی راه اندازی شود. در ادامه با ما همراه شوید تا مطالب بیشتری را در مورد راه حل های جدید مسترکارت جهت انجام تراکنش های مالی برای شما ارائه دهیم.

 

راه حل های جدید مسترکارت

راه حل های جدید مسترکارت برای مبادلات ارزی

 

با وجودی که سال‌ها تلاش مستمر از سوی سازمان‌های مالی در سراسر دنیا انجام شده تا بتوانند نقل و انتقالات ارزی را به صورت کاملا دیجیتالی انجام دهند و کاغذ را به طور کامل برای انجام تراکنش‌های مالی حدف کنند، اما هنوز هم "چک" از محبوبیت خاصی برخوردار است و بسیاری از مبادلات ارزی با استفاده از چک‌های بانکی انجام می شود.

 

برنامه‌ی جدید مسترکارت برای جابه جایی چک ها

 

به گفته‌ی شرکت بزرگ مالی مسترکارت، این شرکت در سال گذشته تنها 47 درصد از پرداخت‌های کسب و کار به کسب و کار (B2B) را به خود اختصاص داده است. که این آمار از سال گذشته بسیار بهتر شده است. شرکت خدمات پرداختی بزرگ Mastercard، از پرداخت‌های "حساب به حساب" و پرداخت های مبتنی برکارت پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند با استفاده از دایرکتوری‌ها و گزارشات موجود، تأمین کنندگان این نوع پرداخت‌ها که از طریق چک انجام می‌شود را کشف کرده در مورد آن‌ها اطلاعات کافی به دست آورند و از میان آن‌ها برترین گزینه‌ها را انتخاب کنند.

همچنین با استفاده از حواله‌های پرداخت نیز امکان مبادلات مالی از طریق مسترکارت وجود دارد. پرداخت‌ها با استفاده ازحواله‌ها نیازمند اطلاعات شناسایی خریدار و شماره فاکتور مربوطه، به منظور سهولت در پشتیبانی مستقیم از طریق سیستم پردازش پرداخت می‌باشد.

علاوه بر مستر کارت و راه حل های جدیداش برای تراکنش های مالی، اکثر شبکه‌های پردازش پرداخت، در جهت توانمند سازی هر چه بیشتر برای انجام انواع مختلف تراکنش‌های مالی بهینه سازی شده‌اند. اما در این میان سوالی وجود دارد و آن این است که، در این معاملاتی که انجام می‌شود تا چه حد امنیت وجود دارد و چه ریسک‌هایی آن تراکنش را تهدید خواهد کرد و آیا عملیات احراز هویت به درستی انجام خواهد شد؟

 

ارائه راه حل های جدید مسترکارت برای پرداخت های ارزی

 

شرکت بزرگ مسترکارت خدمات مشاوره‌ای را به همراه خدمات پرداخت ارائه می‌دهد. به گفته‌ی شرکت مسترکارت، کاربران برای پرداخت از طریق حساب بانکی خود، باید در حساب بانکی‌شان موجودی کافی داشته باشند.

به گفته‌ی مدیران شرکت مستر کارت: این شرکت به بنگاه‌ها (و دولت‌ها) كمك می‌كند تا ابتدا مسیر پرداختی مناسب را انتخاب كنند و سپس پرداخت‌ها را انجام دهند. چرا که برای کاربران، چه در سمت پرداخت کننده و چه در سمت گیرنده گزینه‌های پرداختی زیادی وجود دارد، که بسته به نیاز خود و شرایطشان می‌توانند بهترین گزینه را انتخاب کنند.

بنیان گذار و مدیرعامل شرکت Boost Payment Solutions، می‌گوید : " پرداخت از طریق چک، مشکلاتی که اغلب به استفاده و پذیرش کارت‌های بازرگانی مرتبط می‌شود را از بین می‌برد."

مدیرعامل شرکت VersaPay گفت، خدمات جدید پرداخت مستر کارت  گزینه‌های پرداخت منعطف‌تر و جدیدی را ارائه می‌دهدکه نقل و انتقال دلار و انواع ارز را در انواع مختلف پرداخت پشتیبانی می‌کند.

Mastercard در ابتدا  Track را در سال 2018 به عنوان یک بستر تجاری برای رفع نیازهای هویتی، انطباق و مدیریت پرداخت راه اندازی کرد.

خدمات پرداخت کسب وکار Mastercard Track  از طریق بازار آمریكا در نیمه اول سال 2020 به صورت جهانی راه اندازی خواهد شد. شرکت‌های درگیر در این پروژه برای بهینه سازی پرداخت " بیزینس به بیزینس" عبارتند از : Boost، ارائه دهندگان راه حل‌های پرداختی CSI و TSYS، VersaPay ، YayPay، HighRadius و AvidXchange.

راه حل های جدید مسترکارت

در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی در برنامه‌ی ارائه راه حل‌ های جدید مستر کارت جهت تراکنش‌های مالی برای شما بیان کنیم. از اینکه تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. دوستان گرامی چنانچه شما نیز تجربیات جالب و ارزشمندی در گذشته در زمینه استفاده از مسترکارت داشته اید یا در مورد راه حل های جدید مسترکارت خبر دارید، از طریق کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید تا آن ها نیز از این اطلاعات مفید بهره مند گردند.

لطفا با ما در تماس باشید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

1398/07/20
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان