ارائه برنامه جدید بیزینس کارت شرکت مستر کارت

شما تا چه حد با شرکت‌های پرداخت بین المللی آشنا هستید؟ آیا ویزا ، مستر کارت، پی پال، بیت کوین و ...را می‌شناسید؟ این‌ها از بزرگ‌ترین شرکت‌های پرداخت آنلاین در سراسر جهان هستند. اگر از فروشگاه‌های آنلاین نظیر    اچ اند ام، هپسی بوردا، بادی بیلدینگ، میسیز و....خرید کرده باشید. با بسیاری از کارت‌های اعتباری آشنایی دارید که توسط این شرکت‌ها صادر شده‌اند. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی دیگر از انواع کارت‌های اعتباری به نام بیزینس کارت شرکت مستر کارت آشنا کنیم. لطفا با تراپی همراه باشید.

آشنایی با بیزینس کارت شرکت مستر کارت

مستر کارت تا کنون توانسته است امکانات بسیاری را برای صاحبان کسب و کارهای کوچک فراهم کند و همه‌ی افرادی که کارت‌های اعتباری مستر کارت را در اختیار دارند قطعا از مزایای بسیار سودمند آن از جمله انواع تخفیفات، ذخیره موجودی و...آگاهی دارند.

بیزینس کارت شرکت مستر کارت

مستر کارت راه‌کارهایی ارائه داده است که پیشرفت‌های تکنولوژیکی در آن لحاظ شده است تا بتوانند بستری را برای صاحبان کسب و کارهای کوچک فراهم کند تا منابعی را که مورد نیاز آن‌هاست در اختیار داشته باشند. با این وجود مستر کارت در این فکر است تا بتواند خدمات بیشتری به این مشتریان که صاحبان کسب وکارهای کوچکی هستند ارائه دهد.

در حال حاضر مشکلی برای این گروه افراد وجود دارد این است که آن‌ها از منابع حمایتی کافی برخوردار نیستند، تا بتوانند کسب و کار خود را راه‌اندازی نمایند. و این علت اصلی ارائه بیزینس کارت شرکت مستر کارت برای آن‌ها می‌باشد تا بتوانند به راحتی و به طور اتوماتیک کسب و کار خود را راه اندازی نمایند و از مزایای این بیزینس کارت‌ها لذت ببرند و به ابزارهایی دست یابند که بتوانند با استفاده از آن‌ها کسب و کار خود را مدیریت کنند. در ادامه به بیان جزئیات بیشتری در این خصوص خواهیم پرداخت.

امکانات بیزینس کارت شرکت مستر کارت

در این بخش از مقاله با امکانات بیزینس کارت شرکت مستر کارت آشنا خواهید شد

  • آموزش آنلاین QuickBooks : QuickBooks برای صاحبان کسب و کارهای کوچک و افراد دیگر راهی هوشمندانه ارائه می‌دهد تا کسب و کار خود را مدیریت کنند. این پلتفرم به کسب و کارها کمک می‌کند تا تصمیمات هوشمندانه‌تری بگیرند و منابع مالی خود را به خوبی مدیریت کنند و...دارندگان کارت بیزینس شرکت مستر کارت با اشتراک 12 ماهه QuickBooks می‌توانند از 40 تا 50 درصد تخفیف بهره‌مند شوند. به علاوه برای صاحبان کسب و کارهای کوچک که بیزینس کارت نیز در اختیار دارند، مزایای بیشتری در نظر گرفته شده است.
  • آموزش TurboTax : با استفاده از TurboTax افرادی که ملزم به پرداخت مالیات هستند، می‌توانند پرداخت مالیات سالانه را بسیار کنترل شده و مطمئن انجام دهند.
  • وجود دستیار کسب و کار در هفت روز هفته و 24 ساعته : یک دستیار شخصی‌سازی شده مفهومی که دسترسی به خدمات کلیدی کسب و کار را فراهم می‌کند.
  • محافظت از سرقت شناسه مسترکارت : برای دارندگان بیزینس کارت شرکت مستر کارت امکان دسترسی به شناسه مسترکارت وجود دارد تا بتوانند از طریق آن اطلاعات شخصی و مربوط به کسب و کار خو درا بررسی نمایند.

بیزینس کارت شرکت مستر کارت

  • امکان ذخیره آسان : برنامه‌ای که یک دسترسی مطلوب به دارندگان کارت بیزینس شرکت مستر کارت می‌دهد تا بتواند به ذخیره اتوماتیک بر اساس هزینه‌های روزانه خدمات دسترسی داشته باشند.
  • بیمه تلفن همراه : دارندگان کارت بیزینس شرکت مسترکارت زمانی که قبض هزینه ماهانه تلفن همراه خود را به کسب و کار مستر کارت خود اختصاص می‌دهند، واجد شرایط محافظت از تلفن همراه مستر کارت هستند.

به طور کلی صاحبان کسب و کارهای کوچک وظایف فراوانی را برعهده دارند که باعث می‌شود با مشکلات بسیاری در ارتباط با کسب و کار خود مواجه شوند. همکاری با شرکت مستر کارت با در دست داشتن کارت بیزینس شرکت مستر کارت می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای آن‌ها باشد تا بتوانند به ابزارهای مورد نیاز خود دسترسی پیدا کرده و علاوه بر اینکه مراحل بحرانی را در زمینه‌ی کسب و کار خود  پشت سر بگذارند، بتوانند سود قابل توجهی کسب نموده و به موفقیت‌های بیشتری دست یابند.

در این مقاله سعی کردیم شما را با برنامه‌ی جدید شرکت مستر کارت آشنا سازیم و شما را از مزایای در نظر گرفته شده برای صاحبان کارت بیزینس مستر کارت آگاه سازیم. امید است آنچه گفته شد توانسته باشد رضایت شما عزیزان را جلب نموده باشد.

از توجه و همراهیتان بسیار ممنون و سپاسگزاریم. لطفا سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

 

1398/02/21
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان