چگونگی فعال سازی و لود ووچر روی مسترکارت

برای انجام پرداخت‌های اینترنتی و خرید از سایت‌های خارجی نیاز به تهیه کارت‌های اعتباری نظیر ویزا یا مسترکارت و...می‌باشد. اگر تا به حال خرید اینترنتی از سایت هایی نظیر دبنهامز، اچ اند ام و...انجام داده باشید، قطعا پیش از آن برای خرید مستر کارت اقدام نموده‌اید و از امکانات و ویژگی‌های آن (ویژگی ضد سرقت مستر کارت و...) آن اطلاعات کافی دارد و خدماتی که برای مشتریان ارائه می‌دهد (ارائه بیزینس کارت و..) را می‌شناسید. در این مقاله قصد داریم یکی از خدمات دیگر مستر کارت آشنا کنیم و آن هم امکان لود شدن ووچر روی مستر کارت می‌باشد. در ادامه با تراپی همراه باشید تا شما را با نحوه‌ی فعال کردن و لود ووچر روی مسترکارت آشنا نمائیم.

آموزش فعال سازی و لود ووچر روی مسترکارت

یکی از ویژگی‌های مستر کارت که با هدف رفاه حال دارندگان این کارت‌ها ارائه شده است این است که برای کاربران این امکان را فراهم کرده است که بتوانند شارژ خریداری شده و ووچر را بر روی مستر کارت خود لود کنند. شاید این سوال به ذهن شما خطور کند که امکان لود ووچر روی مسترکارت چه مزیتی برای کاربران خواهد داشت؟ در ادامه با ما همراه شوید تا شما را از مزایای این خدمت جدید مستر کارت آشنا نمائیم و همچنین نحوه‌ی فعال سازی آن را برای شما بیان کنیم.

لود ووچر روی مسترکارت

مزیتی که امکان لود ووچر روی مسترکارت برای کاربران دارد

  1. زمانیکه موجودی کارت شما از 500 دلار کمتر باشد می‌توانید با استفاده از این امکان ویژه مستر کارت موجودی کارتتان را افزایش دهید.
  2. با استفاده از امکان لود ووچر روی مسترکارت شما می‌توانید در مواقع نیاز ووچر خریداری شده را روی کارتتان لود کنید و نگران موجودی خود در صورت به سرقت رفتن یا گم کردن کارت نباشید.
  3. حتی زمانی که کارت خود را به هر دلیل از دست داده باشید می‌توانید پس از تقاضای کارت جدید ووچرهای خریداری شده خود را به راحتی بر روی کارت جدیدتان لود نمائید.

آموزش فعال سازی امکان لود لود ووچر روی مسترکارت

دوستان و همراهان عزیز، در صورتی که شما یکی از دارندگان مسترکارت هستید و قصد دارید ووچر خریداری شده را روی آن لود کنید، طبق مراحل زیر می‌توانید این کار را انجام دهید.

آموزش از طریق پنل کاربری وب سایت

مرحله اول : زمانی که وارد پنل کاربری مسترکارت خود می‌شوید، خواهید دید که در بخش Pending  از پنل، ووچرهای خریداری شده به ترتیب برای شما قابل مشاهده است.

توجه کنید که، در صورتی که موجودی مستر کارت شما از 500 دلار کمتر باشد، ووچری که خریده‌اید، لود ووچر روی مسترکارت به طور خودکار انجام خواهد شد. به این معنا که به طور خودکار ووچر خریداری شده بر روی مسترکارت شما لود خواهد شد.

مرحله دوم : از پنل کاربری خود برروی گزینه‌ی More کلیک کرده و از منوی باز شده، گزینه‌ی Load now را انتخاب نمائید. به این ترتیب پیغامی برای شما نمایش داده می‌شود و از شما می‌خواهد تا چنانچه از لود ووچر اطمینان دارید، این کار برای شما انجام شود و شما با انتخاب گزینه‌ی Load now تائید می‌کنید که قصد لود کردن ووچر را دارید.

به این ترتیب می‌توانید کلیه‌ی ووچر‌های موجود را بر روی مسترکارت خود لود نمائید. فقط هر بار برای هر ووچر، باید این مراحل را انجام دهید.

لود ووچر روی مسترکارت

آموزش از طریق اپلیکیشن تلفن همراه

مرحله اول : وارد اپلیکیشن شوید و بر روی تب  My Card ضربه بزنید

مرحله دوم : در این مرحله بر روی سه نقطه با انگشت خود ضربه بزنید و از منوی کشویی باز شده گزینه‌ی Load now را انتخاب کنید. و مجددا در پاسخ به پیغامی که برای شما ظاهر می‌شود مجددا گزینه‌ی Load now را انتخاب نمائید.

به این ترتیب لود ووچر روی مسترکارت بر روی مستر کارت شما انجام خواهد شد.

در این مقاله شما را با  یکی دیگر از امکانات بسیار مفید و کاربردی مستر کارت آشنا نمودیم و حال شما می‌دانید که امکان لود ووچر روی مسترکارت وجود دارد و با در دست داشتن مستر کارت می‌توانید هر بار موجودی کار خود را در مواقع نیاز افزایش دهید.   

دوستان عزیز و همیشه همراه تراپی از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار سپاسگزاریم. عزیزان چنانچه شما در استفاده از کارت‌های اعتباری مستر کارت نیز تجربه‌ای ارزشمندی داشته‌اید در صورت تمایل آن را از طریق کامنت‌ها با دیگر دوستان در میان بگذارید تا دیگر کاربران نیز از تجربه ی مفید شما بهره‌مند شوند.

لطفا با ما در تماس باشید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

1398/02/28
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان