پرداخت ارزی با ویزا/مستر کارت و پی پال | انواع پرداخت ارزی

تا کنون قطعا برای شما هم پیش آمده است که به یک سایت خارجی نیاز داشته باشید و باید پرداختی در آن انجام دهید. به عنوان مثال برای شرکت در آزمون هایی مانند آیلس، تافل، کلیه سایت های آموزشی، سایت هایی که در رابطه با چاپ مقاله هستند یا سایت هایی که می توانید از آن محصولاتی را خریداری نمایید. مانند سایت های آمازون و ایبی. نگران نباشید! تراپی روش پرداخت ارزی در این سایت های خارجی را به صورت کامل برای شما توضیح داده است که می توانید در ادامه با آن ها آشنا شوید. اما در این مقاله می خواهیم روش های کلی برای پرداخت ارزی را به شما معرفی کنیم تا تجربه بهتری از خرید ، ثبت نام و ... در سایت های خارجی داشته باشید. با تراپی همراه شوید.

پرداخت ارزی

همان طور که می دانید ارزی که در هر کشور استفاده می  شود با سایر کشور های دیگر متفاوت است و همین مسئله ممکن است برخی مواقع برای شما مشکل ایجاد کند. به عنوان مثال شما اگر بخواهید از سایت آمازون خرید انجام دهید در گذشته مجبور بودی کسی را در خارج از کشور پیدا می کردید و از او می خواستید این کار را برای شما انجام دهد تا بعد از آن شما معادله هزینه را به او پرداخت کنید. اما اگر کسی این کار را برای شما انجام نداد و یا کسی را پیدا نکردید چه؟ آیا باید قید کل کاری را که می خواستید انجام دهید بزنید؟ جواب به طور قطع منفی است! این روز ها روش های پرداخت ارزی گوناگونی ایجاد شده است که شما با استفاده از آن ها می توانید کاملا مستقل هر فعالیتی که در رابطه با یک سایت خارجی دارید را انجام دهید. 

انواع روش های پرداخت ارزی : 

پرداخت آنلاین ارزی با ویزا / مستر کارت : 

این نوع کارت در ایران با نام کردیت کارت شناخته می شود. این دو نوع کارت اساسا با هم شباهت های زیادی دارند و در کاری که برای شما انجام می دهند مشابه هستند به غیر از خدماتی مانند تخفیف ها و بسته های ویژه ای که گاهی خود به کاربرانشان پیشنهاد می دهند. با داشتن این کارت و شارژ آن معادل ارزی که نیاز دارید می توانید پرداخت خود را در انواع سایت های خارجی انجام دهید. توجه کنید که سادر کننده این دو کارت، بانک های مختلف هستند. بنابراین بسته به بانکی که شما کارت را از آن می خرید از امکانات مختلفی نیز برخوردار هستید. در صورتی که قصد خرید و یا شارژ این نوع کارت اعتباری را دارید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید : 

خرید فوری کارت قابل شارژ

پرداخت ارزی

پرداخت آنلاین ارزی با پی پال : 

پی پل نیز یکی از قدیمی ترین سرویس های پرداخت آنلاین است که شما با داشتن حساب آن و انواع کیف پولی که در اخیتار شما قرار می دهد می توانید پرداخت خود را در سایت های مختلف خارجی انجام دهید. در صورتی که تمایل به افتتاح حساب پی پال و یا شارژ دارید می توانید از طریق لینک های زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمایید : 

افتتاح حساب پی پال                                                                  شارژ حساب پی پال

همراهان عزیز برخی از افراد بنا به دلایلی تمایل ندارند که این پرداخت ها را خودشان انجام دهند و ترجیح می دهند که این کار توسط یک شرکت خدمات ارزی مانند تراپی انجام شود. در این صورت شما می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای متخصصان ما ارسال نمایید تا در زمانی کمتر از 2 ساعت کاری به آن برای پرداخت ارزی شما پاسخ داده شود : 

تماس با ما

در  این مقاله سعی کردیم شما عزیزان را با انواع روش های پرداخت ارزی آشنا کنیم. امید است مطالبی که در قالب مقاله ای که پیش رو دارید ارائه شد، مورد توجه و رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد. در صورتی که با هر گونه سوال یا مشکلی در این زمینه مواجه شده اید، لطفا با ما تماس بگیرید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. همکاران ما در تیم تراپی آماده ی پاسخگوئی به کلیه ی سوالات شما عزیزان هستند.

با ما در تماس باشید، منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

1397/02/25
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان