۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

همراهان همیشگی خیلی خوشحال هستم که شما با مطالعه مقالات تراپی، سوال های خود را برای ما ارسال می کنید و ما تمام تلاشمان را می کنیم تا پاسخ سوال شما را به صورت یک مقاله آموزشی در اختیار همه افراد قرار دهیم. بر اساس درخواست شما عزیزان، امروز می خواهم در مورد نحوه محاسبه کارمزد وسترن یونیون مطالب مفیدی را در اختیار شما قرار دهم.

 

همان طور که می دانید با استفاده از وسترن یونیون بدون این که نیاز به داشتن حساب بانکی داشته باشید، تنها با استفاده از پاسپورت خود می توانید مبالغ زیادی را در سریع ترین زمان ممکن برای هر کس در هر نقطه از جهان ارسال کنید. البته توجه داشته باشید که انتقال وجه با وسترن یونیون خطرهایی نیز دارد که شما می توانید با استفاده از مقاله کلاهبرداری از طریق وسترن یونیون از آن ها آگاه شوید. اگر می خواهید در سریع ترین زمان ممکن با کمترین میزان کارمزد از خدمات تراپی بهره مند شوید، از طریق لینک زیر در خواست خود را برای متخصصان تراپی ارسال کنید :

   طریقه ثبت سفارش وسترن یونین 

کارمزد وسترن یونیون

کارمزد وسترن یونیون چگونه محاسبه می شود؟

در مورد نحوه محسابه با وسترن یونیون یک سری پیچیدگی هایی وجود دارد. همانطور که در مقاله چه ارزهایی را می توان با وسترن یونیون انتقال داد؟ بیان شد، وسترن یونیون از ارزهای کشور مقصد شما باید پشتیبانی کند. اما حالتی را تصور کنید که شما 500 دلار برای شخصی در انگلستان ارسال می کنید. اگر این مقدار را به یورو تبدیل کنیم، 475 می شود. وسترن یونیون برای این که این مبلغ را به فرد تحویل دهید هزینه اکسچنجینگ را از آن کم می کند. این هزینه مقدار ثابتی ندارد و برای مبالغ مختلف متفاوت است. همچنین بر اساس ارز کشور مقصد بین 5 الی 50 دلار کارمزد دریافت می کند. توجه داشته باشید که این مقدار کارمزد چیزی است که وسترن یونیون در هر حالتی از شما ردیافت می کند و ربطی به کارمزد شرکتی که شما از خدمات آن استفاده می کنید ندارد.

کارمزد وسترن یونیون

علت این که نرخ کارمزد وسترن یونیون نسبت به سایر روش های انتقال وجه مانند انتقال پول از پی پال به ایران متفاوت است، سرعت بالای انجام تراکنش های مالی است. همچنین با استفاده از این روش انتقال مبلغ زیادی را در یک روز می توانید انتقال دهید. همراهان عزیز اگر در یان مورد باز هم سوالی دارید می توانید از طریق چت آنلاین با متخصصان ما در ارتباط باشید. 

تاریخ انتشار 22 اسفند 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
نمایندگی وسترن یونیون در ایران
دریافت حواله وسترن یونیون در ایران
انتقال پول به بلاروس
دستیابی وسترن یونیون به Accelerator
حواله ارزی
حداکثر سقف انتقال وجه با وسترن یونیون
کارمزد در وسترن یونیون
انتقال وجه با وسترن یونیون
انتقال پول از طریق وسترن یونیون به ایران
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر