۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

در سراسر جهان افراد زیادی هستند که شغل آن‌ها و زمنیه فعالیتشان به گونه‌ای است که درآمد خود را باید از طریق درگاه‌های پرداخت بین المللی دریافت نمایند ازجمله فریلنسرها. یکی از مسائلی که در این زمینه برای آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است هزینه‌ی انجام تراکنش‌ها است. در حقیقت آن‌ها به دنبال پلتفرم‌هایی هستند که هزینه‌ی کمتری از آن‌ها دریافت نماید. بسیاری از دیگاه‌های پرداخت مانند پی پال، وسترن یونیون،پی پال پرو ، اسکریل و...وجود دارند  که در این زمینه به مشتریان و فریلنسرها در سراسر جهان خدمت رسانی می‌کنند، اما خوب است از لحاظ دریافت هزینه‌ها، مقایسه‌ای داشته باشیم بین درگاه پرداخت الکترونیکی پی پال و وسترن یونیون تا بدانید که کدام یک ارزان‌تر است. لطفا با تیم تراپی در این مقاله همراه شوید.

مقایسه پی پال و وسترن یونیون

در این بخش از مقاله سعی کرده‌ایم تا یک مقایسه‌ی کلی بین دو درگاه پرداخت پی پال و وسترن یونیون داشته باشیم تا در نهایت به این نتیجه برسیم که کدامیک از این دو پلتفرم انتقال پول، ارزان‌تر از دیگری است و برای استفاده‌ی افرادی چون فریلنسرها که مرتبا با نقل و انتقال پول بین المللی سر و کار دارند، مناسب‌تر است.

پی پال و وسترن یونیون
  • استفاده از پی پال یکی از آسان‌ترین راه‌های انتقال پول است اما این راه ارزان‌ترین راه نیست. اما یکی از رازان‌ترین راه های انتقال پول با استفاده از پی پال استفاده از متد "Mass Pay" می‌باشد. این یک راه آسان برای انتقال پول همزمان به چند نفر می‌باشد. هزینه آن برابر است با 2 درصد برای انتقال حداکثر 20 دلار. حداکثر نرخ انتقال پول در این سیستم بر اساس اینکه پول به/ از چه کشوری انتقال پیدا می‌کند، متفاوت است. برای اینکه از قیمت‌ها اطلاع پیدا کنید می‌توانید از فرم سمت راست صفحه استفاده کنید. اگر از روش انتقال "Mass Pay" استفاده نکنید، هزینه‌ها افزایش خواهد یافت و برابر با 4 درصد می‌باشد. این را نیز به خاطر داشته باشید که برای پرداخت‌های سراسری، پی پال یک هزینه‌ی پنهانی برای تبدیل واحد ارزی در نظر گرفته است که حدود 2.5 درصد می‌باشد.
  • وسترن یونیون نیز یک پلتفرم انتقال پول آنلاین است که استفاده از آن در استرالیا، کانادا،انگلیس و ...قابل استفاده می‌باشد. مانند پی پال، وسترن یونیون هم بسته به کشوری که پول به/ از آن جا ارسال و دریافت می شود، هزینه‌های متغیری قرار داده است و استفاده از متد معمولی آن برای انتقال پول در حدود 6 درصد کارمزد دارد. که به این ترتیب اگر بخواهید مبلغ زیادی را به کشورهای دیگر ارسال کنید، هزینه‌ی زیادی را برای آن باید بپردازید. اما به طور کلی هزینه‌ها در وسترن یونیون بسیار کمتر از پی پال می‌باشد. برای وسترن یونیون متدی وجود دارد که هزینه‌ها را به 0.5 درصد به ازای انتقال 1.5 دلار آمریکا کاهش داده است.

پی پال و وسترن یونیون

اما در کل طی مقایسه‌ای که بین این دو درگاه پرداخت الکترونیکی، یعنی پی پال و وسترن یونیون انجام شد، چنین برآورد شده است که هر دو هزینه‌هایی را برای انتقال پول بین المللی در نظر گرفته‌اند، همچنین برای استفاده از برخی متدهای خاصی که ارائه داده‌اند نیز هزینه‌ها را به حداقل رسانده‌اند. وسترن یونیون به شما اجازه می‌دهد که محاسبه قیمت‌ها را با توجه به تعرفه‌هایی که در سایت خود قرار داده است، در وب سایت وسترن یونیون محاسبه کنید. پی پال هم هزینه‌ی انتقال پول را محاسبه می‌کند و هم هزینه‌ی تبدیل واحد ارزی را که مجددا میزان هزینه‌ای که برای کاربران در نظر گرفته است بسته به نوع متدی که به کار می‌برند متغیر می‌باشد.

اما در کل هزینه‌ی نهایی در هر دو سیستم پرداخت، با توجه به متدی که برای پرداخت استفاده می‌کنید و بر اساس فاکتورهای متفاوتی که مشخص شده است، محاسبه می‌شود.

دوستان و همراهان همیشگی تراپی، چنانچه شما دوست عزیز نیز تجربه‌ی انتقال پول پی پال وسترن وینیون دارید، لطفا تجربیات خود را از طریق ارسال کامنت در اختیار دیگر دوستان و کاربران قرار دهید و چنانچه حین انجام پرداخت از طریق درگاه‌های پرداخت الکترونیکی با پیغام خطا یا مشکلی مواجه شدید، حتما آن مشکل را با ما در میان بگذارید. همکاران مجرب و کارآزموده‌ی ما در تیم تراپی آماده‌ی پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان هستند. لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات سازنده‌ی خود بهره‌مند سازید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

 

تاریخ انتشار 10 اسفند 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
هاست و دامنه
زبان های برنامه نویسی بلاک چین
ساخت پورتفولیو در Behance
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر