نمایندگی وسترن یونیون در ایران

در میان انواع روش‌های مختلفی که برای انتقال ارز به کشورهای خارجی وجود دارد، وسترن یونیون به عنوان یکی از روش‌های شناخته شده و امن در نظر گرفته می‌شود. اما سوالی که برای بسیاری از افرادی که در ایران زندگی می‌کنند، مطرح می‌شود این است که آیا می‌توان از خدمات وسترن یونیون در ایران نیز استفاده کرد؟ آیا نمایندگی وسترن یونیون در ایران وجود دارد؟ برای ارسال و یا دریافت حواله وسترن یونیون در ایران چه باید کرد؟ اگر شما هم سوالاتی از این قبیل در خصوص این شبکه مالی دارید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

آیا نمایندگی وسترن یونیون در ایران وجود دارد؟

بهتر است که در ابتدا به مهم‌ترین موضوع، یعنی نمایندگی وسترن یونیون در ایران بپردازیم. متأسفانه به دلیل تحریم‌هایی که از سوی کشورهای خارجی علیه ایران اعمال شده است، استفاده از بسیاری از شبکه‌های آنلاین ارزی برای افرادی که در ایران زندگی می‌کنند، وجود ندارد. پی پال و وسترن یونیون از جمله مطرح‌ترین مواردی هستند که تحریم روی آن‌ها اثر داشته است. در نتیجه، جای تعجبی نیست که چرا نمایندگی وسترن یونیون در ایران وجود ندارد.

نمایندگی وسترن یونیون در ایران

آیا امکان افتتاح حساب وسترن یونیون در ایران وجود دارد؟

سؤال دیگری که برای بسیاری افراد مطرح می‌شود این است که با توجه به عدم وجود نمایندگی وسترن یونیون در ایران ، آیا امکان افتتاح حساب وسترن یونیون در ایران وجود دارد یا نه؟ متأسفانه جواب این سؤال منفی است. قوانین این شبکه مالی به‌اندازه‌ای سخت گیرانه است که به هیچ وجه نمی‌توان از طریق دور زدن تحریم‌ها، مشابه یا پی پال، نسبت به افتتاح این نوع حساب اقدام کرد. بنابراین، به خاطر داشته باشید که علی رغم مقاله‌های آموزشی که در اینترنت در خصوص این سؤال وجود دارد، هیچ روشی جهت افتتاح حساب وسترن یونیون در ایران وجود ندارد.

ارسال حواله ارزی از طریق وسترن یونیون در ایران

خبر خوبی که برای شما عزیزان داریم، این است که شما بدون استفاده از نمایندگی وسترن یونیون در ایران ، باز هم می‌توانید از مزایای این شبکه مالی بهره‌مند شوید. . برای ارسال حواله ارزی از طریق وسترن یونیون در ایران، شما می‌توانید از خدمات ارزی شرکت‌های واسط نظیر تراپی استفاده کنید. شما می‌توانید با ثبت نام در سایت و ثبت درخواست در خصوص ارسال حواله ارزی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن مبالغ زیاد را به هر کجای جهان انتقال دهید.

دریافت حواله وسترن یونیون در ایران

خبر خوب دیگر این است که شما برای دریافت حواله وسترن یونیون در ایران هیچ نیازی به نمایندگی وسترن یونیون در ایران ندارید. مجددا شما می‌توانید برای دریافت حواله ارزی از خدمات شرکت تراپی استفاده نمایید. شما می‌توانید با استفاده از خدمت نقد کردن درآمد ارزی، دلار یا یورو وسترن یونیون را به ریال دریافت نمایید.

مزایای حواله ارزی وسترن یونیون چیست؟

  • عدم نیاز به حساب بانکی  (برای ارسال ارز این طریق، نیازی به شماره حساب بانکی فرد گیرنده نیست. چرا که انتقال ارز از این طریق از کانال‌های دیگر جز سیستم بانک سنتی انجام می‌گیرد.)
  • ارسال حواله ارزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن (در صورتی که درخواستتان را به موفق ثبت نمایید، وجه انتقالی ظرف 2 ساعت در اختیار فرد گیرنده خواهد بود.)
  • ارسال مبالغ بالا

نمایندگی وسترن یونیون در ایران

آیا وسترن یونیون بهترین روش انتقال حواله ارزی است؟

قبل از این که از هر یک از روش‌های انتقال ارز استفاده کنید، اول باید این سؤال را از خودتان بپرسید، که آیا روشی که مد نظر دارید برای شما بهترین هست یا نه. وسترن یونیون با وجود تمام مزایایی که دارد، اما کارمزد زیادی برای انتقال ارز دریافت می‌کند. کارمزد وسترن یونیون ، بسته به مقدار ارز و کشور مقصد متفاوت است. بنابراین، تنها در صورتی که زمان زیادی ندارید، به این روش جهت انتقال ارز فکر کنید.

نتیجهگیری

با وجود اینکه نمایندگی وسترن یونیون در ایران وجود ندارد، امکان ارسال و دریافت حواله ارزی از این طریق در ایران وجود دارد. شما می‌توانید از طریق خدمات ارزی تراپی ظرف 2 ساعت کاری، مبالغ بالا را هرکجای جهان انتقال دهید.

1398/09/28
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان