انتقال وجه با وسترن یونیون | چه ارزهایی را می توان با وسترن یونیون انتقال داد؟

مخاطبان عزیز، با توجه به این که خیلی از شما سوال داشیتد که چه ارزهایی را می توان توسط وسترن یونیون انتقال داد، امروز تصمیم گرفتم به صورت اختصاصی این مسئله را برای شما بیان کنم. همان طور که می دانید وسترن یونیون، شرکت مالی است که با استفاده از آن شما می توانید هر میزان مبلغی که می خواهید به دوستان و یا آشنایان خود در سراسر جهان انتقال دهید. اما شاید بپرسید چرا این کار را تراپی باید انجام دهد؟ متاسفانه به علت تحریم هایی که علیه کشور ایران وجود دارد خیلی از افراد نمی توانند کارهایی مانند انتقال وجه با وسترن یونیون را انجام دهند. بنابراین در این صورت از شرکت واسطی مانند تراپی استفاده می شود تا حواله شما انتقال یابد. بنابراین شما می توانید با استفاده از وسترن یونیون انتقال و دریافت وجه انجام دهید بدون این که نیاز باشد حساب بانکی داشته باشید. اگر در مورد انتقال وجه به کشورهای خارجی سوال دارید می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید : 

انتقال وجه با وسترن یونیون

انتقال وجه با وسترن یونیون : 

همراهان عزیز شما برای انتقال وجه خود با استفاده از وسترن یونیون می توانید در خواست خود را از طریق لینک زیر برای متخصصان ما ارسال کنید و سپس بقیه کار را به ما بسپارید. 

   طریقه ثبت سفارش وسترن یونیون 

چه ارزی را می توان با وسترن یونیون انتقال داد؟

به طور کلی می توان گفت وسترن یونیون از 90 درصد ارزها پشتیبانی می کند فقط در مورد انتقال آن ها یک نکته وجود دارد. شما نمی توانید ارز دلار را به همه کشورها ارسال کنید. به عنوان مثال اگر شما می خواهید برای فردی در کشور انگلستان مبلغی را ارسال کنید، باید مشخص کنید که فردی که در مقصد وجود دارد چه میزان یورو می تواند برداشت کند. بنابریان حتما باید توجه کنید که ارز محلی مقصد خود را به درستی تعیین نمایید. بنابراین می توان گفت باید ببینید وسترن یونیون از ارز کشور مقصد شما پشتیبانی می کند یا خیر. 

انتقال وجه با وسترن یونیون

بنابراین همراهان عزیز امیدوارم که جواب سوال خود را در مورد انتقال وجه با وسترن یونیون و مهم بودن نوع ارز مقصد، گرفته باشید. شاید این روش استفاده از انتقال وجه هزینه زیادی برای شما داشته باشید در حالی که می توانید از سایر روش ها مانند موارد زیر استفاده کنید که همگی توسط تراپی برای شما قابل انجام هستند. 

1396/12/21
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان