از میان افراد زیادی که به هر دلیل قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند و تصمیم گرفته اند که تحول کلی در نحوه ی زندگی خود به وجود آورند و مایلند تا زندگی را به روش دیگری تجربه کنند، عده ی بسیاری داوطلب مهاجرت به کشورکانادا هستند. عده ی زیادی هستند که به سرمایه گذاری در کانادا تمایل دارند .اما دوستان آیا می دانید که برای اقامت دائم در کشور کانادا، می بایست واجد شرایط اقامت در این کشور باشید، و چنانچه شرایط لازم را نداشته باشید قادر نیستید در این کشور به طور دائم مقیم شوید. آیا از اخبار و قوانین جدید شرایط مهاجرت به کانادا اطلاع دارید؟ به علاوه شما می بایست هزینه ای را هم بپردازید. در این مقاله قصد داریم در مورد هزینه ی لندینگ فی کانادا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

هزینه ی لندینگ فی کانادا چقدر است؟

برای پرداخت هزینه ی لندینگ فی کانادا ، می بایست متقاضیان اصلی به همراه همراهان آنها، حضور داشته باشند. و هزینه ی اقامت می بایست قبل از صدور ویزای اقامت دائم برای مهاجرت یا شهروندی پرداخت شود و یا، قبل از اینکه متقاضی به یک مقیم دائمی تبدیل شود. اما برای افرادی که در ادامه خواهیم گفت، نیاز به پرداخت هزینه ی اقامت دائم نیست.

افراد زیر نیازی به پرداخت این هزینه ندارند :

  • برای فرزندان متقاضی اصلی یا همسر وی، و یا کودکی که به فرزندی پذیرفته شده است و یا کودکی از وابستگان که سرپرستی او بر عهده متقاضی اصلی است، نیازی نیست هزینه ای را بپردازید.
  • افراد تحت حمایت مجمع پناهندگان، نیاید مبلغی را برای اقامت دائم بپردازند.

هزینه ی لندینگ فی کانادا

هزینه ی اقامت دائم بر اساس موارد ذکر شده در زیر می باشد :

توجه نمائید :
که هزینه ها بر طبق دلار کانادا محاسبه می شود.
  • برای دریافت اقامت دائم هزینه ای برابر با 490 دلار باید بپردازید.
  • هزینه ی فرایند درخواست اقامت برابر با 200 دلار می باشد.
توجه نمائید که :
این هزینه ها متغیر هستند و بر اساس تعرفه های سازمان مهاجرت کانادا تعیین می شود.

دوستان عزیز، برای پرداخت هزینه های ذکر شده می بایست کارت های اعتباری ویزاکارت یا مسترکارت در اختیار داشته باشد. اما افراد زیادی در میان متقاضیان هستند که برای پرداخت چنین هزینه ای با مشکل مواجه می شوند، چرا که کارت های اعتباری ویزا کارت یا مستر کارت در اختیار ندارند. چنانچه شما دوست عزیز نیز این نوع کارت های اعتباری را در اختیار ندارید، اصلا نگران نباشید و با خیال آسوده این کار را به ما بسپارید.

خدمت تراپی برای پرداخت هزینه ی اقامت دائم کانادا

به منظور پرداخت هزینه ی اقامت دائم کانادا، پس از اینکه فرایند درخواست را با موفقیت انجام دادید و مراحل را  به درستی طی کردید و به مرحله ی پرداخت رسیدید، لینک پرداخت را با خیالی آسوده از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمائید. همکاران مجرب و معتمد ما در تیم تراپی در کوتاه ترین زمان ممکن هزینه ی مشخص شده را برای شما عزیزان پرداخت خواهند کرد

پرداخت هزینه لندینگ فی کانادا

بیشتر بخوانید :

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت کانادا

هر آنچه که در رابطه با تحصیل در کانادا باید بدانید

آسان ترین راه برای مهاجرت به کانادا

تاریخ انتشار 15 امرداد 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر