آشنایی با راه های کسب درآمد از پی پالتا کنون راه و روش‌های متنوعی را برای کسب درآمد به شما معرفی کرده‌ایم، از جمله کسب درآمد از اینترنت، کسب درآمد از طریق فارکس، کسب درآمد از وب سایت‌هایی مثل توئیچ و ... در این مقاله قصد داریم چند روش از راه های کسب درآمد از پی پال را به شما دوستان معرفی کنیم. پس با تراپی همراه شوید.

معرفی راه های کسب درآمد از پی پال

به دلیل اینکه فضاهای کاری به شدت با وجود اینترنت دستخوش تغییرات اساسی شده است، در حال حاضر مشاغل کاملا متفاوت شده‌اند به طوری که بسیاری از افراد از دور مشغول به کار هستند و کسب درآمد می‌کنند. شما قطعا سیستم پرداخت الکترونیکی پی پال را می‌شناسید. پی پال تیز تبدیل به یک منبع درآمد خوب برای بسیاری از افراد شده است. در این بخش راه های کسب درآمد از پی پال را برای شما معرفی خواهیم کرد.

کسب درآمد از پی پال

نظر سنجی

یکی از محبوب‌ترین روش‌های کسب درآمد از پی پال انجام نظر سنجی‌های آنلاین و دریافت پول از طریق این سیستم پرداخت الکترونیکی است.

نسخه برداری از محتواهای صوتی

تبدیل محتوای صوتی به متن همان چیزی است که کاربر باید انجام دهد که این محتواهای صوتی هم عمومی هستند و هم تخصصی در زمینه پزشکی، حقوقی، قانونی و .... مشتریان در بیشتر موارد ترجیح می‌دهند با PayPal پرداخت شود. تمام آنچه شما نیاز دارید یک گوش تیز برای انتخاب تفاوت‌های ظریف تلفظ محتوای صوتی و مهارت‌های تایپ سریع است.

خرید تلفنی

شما می‌توانید همانطور که در خانه هستید، با استفاده از کامپیوتر، اینترنت و یا تلفن خود در قالب یک مشتری بالقوه با مشاغل مختلف تماس بگیرید و در پایان هر تماس فرم‌های نظرسنجی را در مورد تجربیات خود پر کنید و از پی پال پول دریافت کنید.

آموزش آنلاین

 آموزش آنلاین یک روش ایده‌آل برای کسب درآمد در خانه با استفاده از PayPal است. با افزایش سطح دانش خود و بازخوردهایی که از مشتریان دریافت می‌کنید و رتبه بندی مثبتی که کسب می‌کنید، نام شما تثبیت می‌شود و می‌توانید بیشتر مشتریان را جلب نموده و به کسب درآمد از پی پال بپردازید.

کالاهای خود را بفروشید

اگر در محل زندگی خود با کمبود جا و آشفتگی تمام مواجه شده‌اید و می‌خواهید مکان خود را مرتب کنید ، به فروش آنلاین وسایلی که دیگر به کارتان نمی‌آید بپردازید و با پی پال درآمد خوبی کسب کنید. از فروش مبلمان تا کارت‌های هدیه بلااستفاده گرفته تا وسایل آشپزخانه و ... می‌توانید کسب درآمد کنید.

کسب درآمد از پی پال

فروش صنایع دستی

 برای افرادی که خلاق هستند و به تولید صنایع دستی و مواردی از این قبیل تمایل دارند، این یک روش، یک روش ایده آل برای درآمدزایی در خواهد بود. شما می‌توانید کلیه‌ی لوازم منحصر به فردی را که درست می‌کنید به صورت آنلاین بفروشید و از طریق پی پال از آن‌ها کسب درآمد کنید.

اپلیکیشن‌های موبایل

شاید تعجب کنید اما بسیاری از برنامه‌های تلفن همراه با استفاده از پی پال پول خوبی می‌پردازند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که باید این اپلیکیشن‌های خاص را بشناسد و از سودهای پیشنهادی آن برای به دست آوردن پول نقد استفاده کند. برای این منظور باید این قبیل فعالیت‌ها را انجام دهید :

  • انجام خرید
  • پاسخ دادن به سؤالات دیگران از طریق متن.
  • گرفتن عکس در رستوران ها.
  • اسکن رسید
  • تماشای برنامه‌های خاص در تلویزیون.

انجام فعالیت های فریلنسری

آیا به زبان دیگری غیر از بان مادری خود تسلط دارید؟ اگر پاسختان به این سوال مثبت است می‌توانید به عنوان یک مترجم آزاد به کسب درآمد از پی پال بپردازید. حتی اگر این مهارت را ندارید ، جای نگرانی نیست. بسیاری از مشاغل آزاد دیگر نیز وجود دارند که با پی پال درآمد خوبی کسب می‌کنند. به عنوان مثال می‌توانید از طریق وارد کردن داده‌ها ، شبکه سازی ، پشتیبانی از مشتری و این قبیل کارها از طریق پی پال درآمد کسب کنید. فعالیت‌های فریلنسری دارای انعطاف زیادی است  و شما می‌توانید همزمان با چندین مشتری کار کنید.

این‌ها راه‌ها و روش‌هایی بود که از طریق آن‌ها می‌توانید به فعالیت بپرازید و از طریق آن‌ها به درآمد برسید. حال که با راه های کسب درآمد از پی پال آشنا شدید می توانید با توجه به مهارت‌ها و استعدادهای خود در زمینه‌ی شغلی مورد نظر خود فعالیت کنید و درآمد کسب کنید.

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم.

1398/06/21
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان