راه های کسب درآمد پی پال چگونه است؟ مدل های کسب درآمد پی پال

دانلود مطلب

سال‌ها پیش شرکتی با نام Confinity تاسیس شد که برای کاربران این امکان را فراهم می‌کرد تا پول، ارسال یا دریافت کنند. دو سال بعد این شرکت نام خود را به پی پال تغییر داد و از آن زمان به بعد  تغییراتی در بیزینس خود به وجود آورد که هم برای خریداران و هم برای فروشندگان بسیار سود آور شد. از طریق این سیستم خریداران می‌توانستند برای خریدهای خود به صورت آنلاین پرداخت کنند حتی اگر کارت اعتباری در اختیار نداشتند. حتی این سیستم جدید پی پال امنیت مالی کاربران را تضمین کرد. همچنین امکان خرید در کشورهای مختلف برای آسان کردن خرید بین المللی را برای کاربران فراهم کرد. در ادامه با تراپی همراه باشید تا شما را با راه های کسب درآمد پی پال آشنا نمائیم.

با راه ها و روش های کسب درآمد پی پال آشنا شوید

مدل های کسب درآمد PayPal کاملاً متنوع است و دستخوش تغییر و خط مشی جدید این شرکت است. برخی از برجسته‌ترین آن‌ها در ادامه ذکر شده است. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

کسب درآمد پی پال

کسب درآمد از هزینه‌ی تراکنش ها

پی پال تحت دو نوع حساب کاربری و شخصی مشغول فعالیت است. زمانی که حساب شخصی ایجاد می‌کنید، می‌توانید برای اهداف زیر از آن استفاده کنید :

  • می‌توانید برای خانواده و دوستان خود پول ارسال و یا از آن‌ها دریافت کنید
  • امکان اهدای پول به دلایل مختلف از طریق حساب شخصی پی پال وجود دارد.
  • از طریق حساب شخصی پی پال می‌توانید استخر پول ایجاد کنید.
  • امکان ارسال صورتحساب به دوستانتان از طریق حساب شخصی پی پال وجود دارد.
  • امکان خرید آنلاین از طریق حساب شخصی پی پال برای کاربران وجود ندارد.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

حساب کاربری را هر شخصی می‌تواند برای خود ایجاد کند و برای این منظور به صورت رایگان در پی پال ثبت نام کند.

هزینه‌ی تراکنش هایی که با استفاده از این دو حساب در پی پال در نظر گرفته شده است، متفاوت است و این به یک منبع درآمد برای پی پال تبدیل می‌شود.

هزینه‌ی درگاه پرداخت Payflow

Payflow به عنوان یک دروازه پرداخت ، یک خدمت ارائه شده توسط PayPal است. اگر از یک حساب تجاری استفاده می‌کنید ، می‌توانید درگاه Payflow را در وب سایت مربوطه قرار دهید کنید. استفاده از این درگاه پرداخت نیز هزینه‌ای دارد که باید به پی پال پرداخته شود که این یکی دیگر از را ه‌های کسب درآمد پی پال است.

کسب درآمد از طریق Business in a box

" Business in a box " یک راه حل تجارت الکترونیکی برای مشاغل کوچک است. حساب تجاری PayPal گزینه‌ای برای بهره‌مندی از خدمات مشترک به شما می‌دهد.  تعداد زیادی از خدمات مشترک مانند GoDaddy ، Intuit ، Woo Commerce وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها ثبت نام کنید.

هزینه کارمزد وام سرمایه در گردش

به زبان ساده ، این یک وام تجاری برای مشاغل کوچک است که صاحبان آن‌ها به دنبال یافتن بودجه اضافی برای رشد مشاغل خود هستند. وام سرمایه در گردش متمایزتر از وام سنتی عمل می‌کند. صلاحیت برای دریافت وام کاملاً براساس تاریخچه فروش PayPal است و یک هزینه ثابت برای آن وجود دارد که این یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد پی پال می‌باشد.

کسب درآمد پی پال

هزینه های انتقال بین المللی پول

در صورت ارسال پول به کشور دیگری ، پی پال مبلغی را بین 0.3٪ - 3.9٪ به علاوه هزینه های ثابت کوچک براساس آن دریاف می کند. که این راه نیز یکی دیگر از راه های کسب درآمد پی پال می باشد.

هزینه‌های برداشت

اگر تصمیم دارید وجوه خود را از حساب پی پال برداشت کنید ، پی پال وجوه را به صورت رایگان به حساب بانکی شما منتقل می‌کند ، اما اگر مایل به دریافت چک هستید ، هزینه کمی برای شما در نظر گرفته می‌شود.

بهره اعتباری پی پال

هنگامی که یک حساب اعتباری PayPal باز می‌کنید ، در ابتدا برای شش ماه نرخ تبلیغات ویژه دریافت می‌کنید. در طول دوره تبلیغاتی ، اگر بیش از 99 دلار خریدار داشته باشید، هیچ گونه وجهی نمی‌پردازید. با این حال ، پس از پایان شش ماه دوره تبلیغاتی ، برای باقی مانده‌ی موجودی شما، پی پال بهره‌ای معادل با 26.24 درصد دریافت می‌کند.

در کل مدل‌های کسب درآمد پی پال به طور مؤثر حفظ شده است و از ابتدای تأسیس همچنان به سازگاری و تحولات خود ادامه می‌دهد. اگر چه این شرکت بر عقاید خود در کار دارای تعصباتی است و افراد را بر اساس مصلحت خود از بازار کارش حذف کرده است ، اما همچنان یک شرکت بزرگ در صنعت مالی به حساب می‌آید.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار سپاسگزاریم.

1398/05/26
پریسا رضایی

نـظرات کاربـران

  • تصویر آواتار
    Mari ۱۷ دی ۱۳۹۹ پاسخ دادن
    خوب من نمیفهمم کلا درک نکردم الان پی پال سودش برای ما چیه ؟؟

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان