ارز دیجیتال چیست؟

دانلود مطلب

پیرو  بیانیه بانک مرکزی در خصوص ممنوعیت ارز های  دیجیتال اعلام میداریم تراپی هیچگونه خدماتی در حوزه خرید و فروش ارز های دیجیتال به مشتریان گرامی نخواهد داشت .

در این مقاله قصد داریم به معرفی کوتاهی در مورد ارز دیجیتال بپردازیم. پول دیجیتال یا ارز دیجیتال در حالت کلی به هر وسیله پرداختی گفته می شود که از طریق اینترنت می توان آن را انجام داد. ارزهای دیجیتال دارای ظاهر فیزیکی شبیه دلار و یا ریال و ... نیستند. در واقع برای شمارش و انتقال ارز دیجیتال باید از کامپیوترها استفاده کنید. بر اساس آمارهایی که وجود دارد حدود 8 درصد از انتقالات مالی به صورت نقدی انجام می شوند و بقیه آن ها از طریق اینترنت و ارز دیجیتال صورت می گیرند. در مقاله های بیت کوین چیست، ریپل چیست، لایت کوین چیست و اتریوم چیست، معرفی بیت کوین کش ما 5 ارز برتر را به شما معرفی کردیم. هر کدام از این ارزها دارای ویژگی های متفاوتی هستند. به عنوان مثال بیت کوین کش را می توان رقیب بیت کوین در نظر گرفت. چرا که برای انجام انتقالات مالی هزینه کمتر همراه با سرعت بیشتری را برای شما انجام می دهد. در این مقاله می خواهیم انواع تبدیل هایی که توسط مجموعه تراپی برای ارز دیجیتال انجام می شود را به شما معرفی می کنیم. در صورتی که در مورد سایر تبادلات ارزی سوالی دارید می توانید از مقاله سرویس اکسچنجینگ تراپی استفاده کنید. در صورتی که تمایل دارید هرچه سریع تر از سرمایه گذاری خود در ارز دیجیال بیشترین بهره را ببرید، می توانید از مقاله های زیر و روش های معرفی شده توسط تراپی استفاده کنید : 

تبدیل ارز دیجیتال

امروزه انجام معاملات تجاری نیاز به دقت زیادی دارد چرا که برای انجام آنها مبلغ زیادی جا به جا می شود. ارز دیجیتال با این هف ارائه شد که حصاری که بانک ها برای افراد ایجاد کردند را از بین ببرد و مردم برای انجام امور خود درگیر بانک ها کارت ها و پرداخت کارمزدهای بالا نشوند. در این میان بسیاری از افراد با این نیاز رو به رو می شوند که ارز دیجیتال خود را به نوع دیگری از ارزها تبدیل کنند. مجموعه تراپی انواع این تبدیل ها را با کمترین کارمزد و در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام می دهد. 

تبدیل ارز دیجیتال

در صورت نیاز به انجام هر یک از خدمات بالا می توانید درخواست خود را از طریق لینک زیر برای متخصصان تراپی ارسال کنید. سپس در زمان های اداری منتظر پاسخ دریافت از طرف آن ها باشید. با سپردن این خدمت به مجموعه تراپی از درست انجام شدن تبدیل ارز دیجیتال خود اطمینان کافی داشته باشید.

انواع خدمات تبدیل ارزی  

درصورتی که برای انجام  هر کدام از این خدمت ها سوالی دارید می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید. همچنین در صورتی که در مورد سایر موارد ارز دیجیتال سوالی دارید می توانید از مقاله های زیر که در هر کدام به معرفی هر یک از ارزها پرداخته ایم استفاده نمایید :

1396/10/11
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان