آیا تا کنون به سفر به کشور ایتالیا اندیشیده اید؟ آیا شما هم جز آن دسته افرادی هستید که رویای دیدار برج پیزا و کارناوال ونیز از فاصله ی چند متری را در سر می پرورانید؟ اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است و نیز اگر جز افرادی هستید که قصد سفر به کشور ایتالیا با اهداف تجاری، توریستی و یا تحصیلی و..را دارند، باید از این مهم آگاه باشید که شما برای سفر به این کشورنیازمند دریافت ویزای مربوطه هستید و مهم تر اینکه برای اخذ ویزا نیازمند، تعیین وقت سفارت ایتالیا می باشید. اما دوستان از آنجایی که تعیین وقت سفارت کشورهای دیگر فرآیندی دشوار و وقت گیر است و کار چندان ساده ای نیست، میتوانید این کار را به افراد خبره و مجرب در این زمینه بسپارید. همکاران ما در تیم تراپی به راحتی این کار را برای شما عزیزان در اسرع وقت انجام خواهند داد. جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا و انجام پرداخت آن، می توانید درخواست خود را از طریق لینک زیر به همکاران ما در تیم تراپی اعلام نمائید.

 

پرداخت هزینه وقت سفارت با پی پال

 

تعیین وقت سفارت ایتالیا

همراهان عزیز، همانطور که ذکر کردیم، برای اخذ ویزای کشور ایتالیا نیازمند تعیین وقت سفارت ایتالیا می باشید. تعیین وقت سفارت به این معنا است که باید برای تان وقتی از قبل تعیین شده باشد تا در آن زمان مشخص به سفارتخانه مراجعه نموده تا هم مدارک لازم را ارائه نمائید و هم  یک مصاحبه حضوری و نیز یک انگشت نگاری از شما به عمل آید.

از آنجا که تعیین وقت سفارت ایتالیا، به صورت آنلاین با مراجعه به سایت سفارتخانه انجام می شود، شما می توانید با مراجعه به سایت مربوطه، به تعیین وقت سفارت بپردازید. اما همانطور که گفتیم، از آنجا که این پروسه چیزی حدود شصت روز به طول می انجامد و فرایندی دشوار و وقت گیراست بهتر است که این کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید. 

چگونه وقت سفارت ایتالیا را بگیریم؟

به منظور تعیین وقت سفارت ایتالیا، ابتدا باید فرم مربوط به درخواست ویزا را پر نمائید. دقت نمائید که کلیه اطلاعات خواسته شده در فرم را باید کاملا دقیق و صحیح پرنمائید، چرا که در صورت عدم صحت اطلاعات، سفارت ایتالیا مانع از صدور ویزا برای شما خواهد شد و هیچ استثنائی قائل نمی شود.

دوستان قبل از آن که مراحل تعیین وقت سفارت را برای شما بیان کنیم، نکات مهمی را که در این خصوص باید بدانید ذکر خواهیم کرد. لطفا با ما همراه باشید.

سفارت ایتالیا

نکاته مهم در خصوص تعیین وقت سفارت ایتالیا

 • حتما در هنگام مراجعه به سفارتخانه، تعیین وقت را انجام داده باشید و به هیچ عنوان بدون تعیین وقت، به آن جا مراجعه نفرمائید.
 • توجه نمائید که ساعت کاری سفارتخانه 8 صبح الی 2 بعد از ظهر می باشد.
 • سفارتخانه در 4 روز ابتدای سال و نیز تعطیلات رسمی نظیر عاشورا تعطیل می باشد.
 • حداقل زمان پاسخگوئی به درخواست شما، دو هفته کاری می باشد.

عزیزان، زمانی که وقت سفارت ایتالیا برای شما تعیین شد، باید برای انجام مصاحبه و انگشت نگاری به سفارتخانه مراجعه نمائید و مدارک زیر را به همراه داشته باشید. توصیه می شود که با دقت بسیار زیاد مدارک خود را تهیه و تنظیم نمائید.

مدارک لازم جهت حضوردر جلسه وقت سفارت ایتالیا

 • اصل شناسنامه و ترجمه رسمی آن به همراه کپی از تمامی صفحات شناسنامه
 • ارئه کارت ملی به همراه کپی از پشت و روی آن
 • کامل کردن و ارائه دعوت نامه ای که توسط فردی از شهروندان کشور ایتالیا برای شما ارسال شده است.
 • تکمیل و ارائه فرم درخواست ویزا
 • ارائه فرم درخواست ویزا از سوی کسی که شما را دعوت نموده است.
 • ارئه گذرنامه ای که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.
 • ارائه عکس 4*3 که بسار واضح و روشن باشد.
 • مدارک مربوط به وضعیت شغلی متقاضی
 • ارائه یک نسخه کپی بیمه مسافرتی
 • ارائه پرینت حساب بانکی متقاضی برای مدت 90 روز که دارای گردش 40 میلیون تومانی باشد.
 • پرداخت هزینه 60 یورو به صندوق سفارت
 • ارائه مدرک تحصیلی به همراه نسخه ترجمه شده آن به علاوه دو نسخه کپی 
 • ارائه سند مالکیتی که به نام متقاضی و یا همسر وی باشد.

همراهان گرامی، پس از آن که برای شما وقت سفارت ایتالیا تعیین شد، به همراه مدارک ذکر شده در بالا به سفارتخانه برای انجام مصاحبه مراجعه می نمائید.

 

شایان ذکر است که: سعی کنید که در حین انجام مصاحبه تا جای ممکن خونسردی خود را حفظ نموده و سوالات را با کمال صداقت پاسخ دهید. باید بدانید که مصاحبه شما، برایتان بسیار سرنوشت ساز خواهد بود و با توجه به روند مصاحبه و بررسی مدارک شما، تعیین خواهد شد که آیا شما واجد شرایط اخذ ویزا خواهید بود یا نه.

 

اما عزیزان، توصیه ما به شما این است که قبل از مراجعه به سفارتخانه، حتما با یک کارشناس  و یا فردی خبره در این زمینه مشورت نمائید و راهنمائی های لازم را دریافت نمائید.

دوستان همراه، در صورتی که صاحب ویزا کارت یا مستر کارت می باشید، پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت ایتالیا را به راحتی می توانید انجام دهید، اما چنانچه ویزا کارت یا مسترکارت در اختیار ندارید می توانید این کار را با آسودگی خاطر به همکاران ما در تیم تراپی بسپارید . 

 

پرداخت هزینه وقت سفارت با پی پال

 

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر