پی‌پل (PayPal) بزرگترین شبکه در زمینه تجارت و انتقال وجه الکترونیکی است. در حال حاضر بیش از 200 میلیون حساب فعال در پی‌پال وجود دارد که از امکانات پرداخت این شرکت، نظیر خریدهای اینترنتی یا نقل و انتقال پول  بصورت آنی استفاده میکنند.

گستردگی فعالیت پی‌پل، کاربران را قادر میسازد که قادر به دریافت پول از 100 ارز مختلف، برداشت وجه در 56 ارز و نگهداری مانده حساب در 25 ارز باشند. eBay که از برگترین سایتهای فروش اینترنتی‌ست از پی‌پل بعنوان درگاه پرداخت پیش‌فرض استفاده میکند.


سفــارش دهــید


  با توجه به اینکه پی‌پل یک شرکت آمریکاییست و با توجه به تحریم، کاربران ایرانی قادر به ساخت یا استفاده از اکانت پی‌پل بصورت مستقیم نمیباشند. تراپی راه میانبری برای دسترسی شما به کالا یا خدمت مورد نظر از طریق اینترنت میباشد.

با یکبار عضویت در سایت، می‌توانید هر زمان که خواستید به راحتی از درگاههای اینترنتی خارجی خرید کنید. کافیست لینک خرید مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید و پس از ثبت سفارش در سایت، کارشناسان ما در اسرع وقت خرید مورد نظر شما را انجام میدهند.

لازم به ذکر است که تراپی فقط واسطه‌ای برای خرید کالای مورد نیاز شما میباشد و  مسئولیتی در قبال ارسال کالای خریداری شده ندارد.سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان