گیفت کارت ها (Gift Cards)، همانطور که از نامشان پیداست، کارت های مخصوص هدیه ای هستند که دارای اعتبار و کردیت مجازی هستند. با هر کدام از گیفت کارت ها، بر اساس شرکت ارائه دهنده، می توانید محصولات همان شرکت را خریداری کنید. مثلا با استفاده از گیفت کارت آیتیونز (iTunes Gift Card) میتوان از اپ استور (App Store) محصولاتی مثل موزیک، کتاب، ویدیو و نرم افزار خریداری کرد. بعضی از انواع گیفت کارت فقط مخصوص خرید محصولات و خدمات الکترونیکی مثل نرم افزار یا موسیقی هستند و با برخی دیگر مانند گیفت کارت آمازون (Amazon Gift Card) می توان محصولات فیزیکی نیز خریداری کرد.


سفــارش دهــید

گیفت کارت ها مبالغ گوناگونی دارند که می توان بسته به میزان نیاز، هر کدام از این مبالغ را خریداری کرد. با استفاده از سریال نامبر (Serial Number) درج شده بر روی هر کارت، میتوان حساب مربوط به همان شرکت را شارژ کرد.  اما لازم است بدانید که پس از انجام عملیات شارژ، مبلغ درون این کارتها قابل پس گرفتن، یا انتقال به غیر نیستند. در حقیقت شما میتوانید یک گیفت کارت بخرید، و قبل از استفاده  آن را به شخص دیگری هدیه دهید، یا واگذار کنید،  اما پس از شارژ حساب، راهی برای نقد کردن مبلغ موجود در حساب وجود ندارد و می‌ بایست میزان شارژ موجود در حسابتان را خرید کنید.
 
دسترسی آسان به انواع مختلف گیفت کارت ها تراپی انواع مختلفی از گیفت کارت را ارائه می دهد. شما می توانید از طریق ما، با اطمینان، گیفت کارت های نوع  مرغوب در بازار را خریداری کنید.
این گیفت کارت ها عبارتند از:
-           گیفت کارت آیتیونز (iTunes Gift Cards): خرید محصولات از اپ استور شرکت اپل
-          گیفت کارت گوگل پلی (Google Play Gifts): جهت خرید از گوگل پلی استور در محصولات اندرویدی
-          آمازون گیفت کارت (Amazon Gift Card): جهت خرید محصولات دیجیتال و غیر دیجیتال از سایت آمازون
-          گیفت کارت ایگس باکس (Xbox Gift Cards): جهت خرید بازی ها و سرگرمی ها از فروشگاه مایکروسافت
-          گیفت کارت پلی استیشن (PlayStation Gift Card): بااستفاده از این گیفت کارت میتوانید بازی و قابلیتهای جدید را از فروشگاه سونی تهیه کنید.
-          گیفت کارت مایکروسافت (Microsoft Gift Card): جهت خرید از مایکروسافت استور، برای گوش های ویندوز فون

نحوه ثبت سفارش و دریافت گیفت کارت

پس از ثبت سفارش و پرداخت  ، گیفت کارت مورد نظر شما، به همراه اسکن گیفت کارت، بصورت آنی و در لحظه به حساب شما ایمیل می شود.  
 
در صورتیکه کاربر با گیفت کارت ایمیل شده مشکلی داشته باشد، می بایست مشکل را با همکاران ما در میان بگذارد. پس از بررسی مشکل طبق قوانین و مقررات فروش محصول، کارت مرجوع و یا تعویض می شود.
سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان